Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    210
Şimdi ki nesil böyle melek 😂😂
Ayy sütüm gelince azıcık düzeldi kız 3 saatte olsa uyudum ay çom tatlı yaaa kurban olurum onu yaradana bizim evi gör kucaktan kucaga geziyor minnoşum büyük ablamız küçük anne oldu resmen şaşkınım aşk yaşıyorlar 💗💗💗💗

Emzirme sütyeni atlet ve pamuklu uzun kollu pijamayla uyuyorum düşün. Gece bebeğin bezini atayım balkona dedim titreme nöbeti geldi resmen çünkü atletime kadar islagim terden. Yataktan cikasim gelmiyor 🙄
Bosver dinleme anneni o zaman aynı odada uyumuyorsaniz sen bildiğin gibi giyin bu havada ben uzun kollu giydigimi valla bak hayal edemiyorum 🥲hayır birde işin kötü kısmı sırf anneni kiramadigin için hasta olursan bebiste etkilencek

Benim anlamadığım da o bekleyelim acilman olmazsa dedi ama kontrol etti eliyle biraz da yitti ona rağmen sancım baslamadi simdi buyuk ihtimal bir daha açıklığa bakılacak sonra alir yani ne yapim cocuk gelmiyor açıklığım olsa bende uğraşırım ya da suni sanciyi kabul ederdim şimdi daha kanalda bile olmayan cocuga ne yapim 😭😭 yuksek ihtmal sezeryan duruyo zaten cok su gitti dogumda zor olur bundan sonra bir ihtimal ciger gelistirici vuruldu onu beklyolar diye dusunuyorm
Bebek kanalda değilken su gelebiliyormuş demek bilmiyordum. Normal doğum istiyorsan suni deneyebilirsin canım belki hızlıca açılman olur.

Kizlar gobek bagi dustu.boyle sis opmasi normal mi? Akinti kizariklik yok.

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-28-17-19-51-355_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-04-28-17-19-51-355_com.whatsapp.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 87
Evde biri olunca ister istemez odalar ayrıda olsa her şey etkileniyo tabi. Ay bilmiyorum erken gelince ne olacak ramazan öncesinden beri ne zaman gelelim muhabbeti dönüyo bende bunaldım bu konudan artık tek gündem bu aylardır🙄
Seninkiler benimkilere göre daha erken başlamış saka gibi ya 😑 ben zaten akillandim bir dahakine doğum ayımı yanlış soylicem🤣🤣

Benim anlamadığım da o bekleyelim acilman olmazsa dedi ama kontrol etti eliyle biraz da yitti ona rağmen sancım baslamadi simdi buyuk ihtimal bir daha açıklığa bakılacak sonra alir yani ne yapim cocuk gelmiyor açıklığım olsa bende uğraşırım ya da suni sanciyi kabul ederdim şimdi daha kanalda bile olmayan cocuga ne yapim 😭😭 yuksek ihtmal sezeryan duruyo zaten cok su gitti dogumda zor olur bundan sonra bir ihtimal ciger gelistirici vuruldu onu beklyolar diye dusunuyorm
Suyum gelse açıklığım olmasa ben de suni sancı denemezdim canım sezaryen isterdim suni sancı hakkında daha hiç olumlu bi şey duymadım.. stres yapma bebeğini de strese sokma haftası iyi inşallah sağlıkla alırsın kucağına

Ayy çocuğun kafasını hissettin mj benim gibi

Ayy sütüm gelince azıcık düzeldi kız 3 saatte olsa uyudum ay çom tatlı yaaa kurban olurum onu yaradana bizim evi gör kucaktan kucaga geziyor minnoşum büyük ablamız küçük anne oldu resmen şaşkınım aşk yaşıyorlar 💗💗💗💗
Bizim ev de ilk defa eve benzedi eve bebek gelince, biz bu zamana kadar neyle uğraşmışız 😂
Çok sevindim canım 5 günde normale dönmüşsün maşallah darısı başıma 🙏🏻🧿
Amin canım inşallah 🙏🏻

Hiç sancın yok canım 🥹 senin konunu görmüştüm yazmıştım. Nışanın gelmişti demi? Bakalım sancıların ne zaman başlıcak
ay evet 🥹 gun icinde birkac kere sanci yokluyor genelde merdiven inip ciktiktan hareket ettikten sonra oluyor 30-60 saniye surup geciyor bazen de gece uyurken ayni regl olacakmisim gibi bi agri uyandiriyor geciyor tekrar acaba bu sancilarin devamli hale gelmis hali mi dogum sancisi merak ediyorum😅

Kızlar benim psikolojim bozulmaya başladı.. kac gündür aşırı sinirliyim ama aşırı.. Her şey batıyor bana ama her şey.. Evde bir büyüğün olması bütün özgürlük alanımi kisitladi en basiti bir şey yapmak istiyorum ne gerek var.. aşırı aşırı bir sıcak var klimayı açmak istiyorum odanın sıcaklığı iyi😑 benim üstüm ter ama bosaliyor ki ben çok zor terleyen bir insanım..
Yarın doktoruma dicem suni mi vercek direkt sezaryen mi olur bilmiyorum ben kafayı yemeden artık kurtulmak istiyorum.. Ağlıyorum vicdan azabı çekiyorum böyle konusuncada ama ben doğum yapayım bir an önce herkes kendi evine dağılsın özgür olayım en azından evimde istediğimi istediğim yere koymak istiyorum😭 daha birde kv gelecek.. üzerine gorumcemde geçen diyordu çocukların okulu bitince geliriz çok bunaldım ben.. evden kaçasım geliyo kimde yerimi bilmesin bebeğimle çok garip bi psikolojiye girdim normal mi bu durum bilmiyorum.. dünde kapımın önündeki ayakkabılar geçiş guzergahinda değil geçiş guzargahina konulmuş her neyse 2 ayakkabı ben başladım kızmaya hangi ger...kalı koyar bunu böyle bilmem ne her şey batıyor bana kisacasi
Canım aynısı ben de de oldu doğumun yaklaştıkça vücut stres yapıyor ve her şeye çatıyorsun doğumdan sonra bebeğini görünce tamamen bu duygular geçiyor sadece bebeğini düşünüp şükretmekten başka bir şey düşünmüyorsun 🙏🏻🙏🏻 ben de senin gibiydim kendimden bile soğumuştum

Canım aynısı ben de de oldu doğumun yaklaştıkça vücut stres yapıyor ve her şeye çatıyorsun doğumdan sonra bebeğini görünce tamamen bu duygular geçiyor sadece bebeğini düşünüp şükretmekten başka bir şey düşünmüyorsun 🙏🏻🙏🏻 ben de senin gibiydim kendimden bile soğumuştum
Moral oldu teşekkür ederim canım insallah geçer delirmeden🤣🤭

Normal doğum bekleyen anneler beden temziliğini ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz yada yaptınız??
Çoğunuz belki lazerlidir😅

X