Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    210
Bilmem bizim evde lohusa kadın üşümemeli yoksa bebeğe gaz yapar diyorlar dün çilek yiyecektim dışarda iki saat dinlendirdiler öyle verdiler dolaptan asla bir şey içemiyorum izin yok😂 ayağımda kışlık çorap birde antiembolik çorabım sıkı sıkı dizime kadar uzun pijamalarım😂 ben de normalde evde sıfır kollu şort giyerim bu havada düştüğüm durumlar çok komik ama anneler diyorsa vardır bir bildikleri o kadar doğurmuşlar diyorum 😂😂 ay birde bir mayışıyorum ha bire uyku isteği
AdChoices
ADVERTISING​

kesinlikle maşallah ya rabbim bir ömür mutlu etsin bizi inşallah 🙏🏻

kız Adana’da dün bayağı yağmur yağmıştı kardeşimle konuştuk da yağmurluydu hava

bak ne güzel senin duşuna karışılmıyor ben dolabı açıyorum meyve suyu görünce nasıl canım çekiyor ama dışarıda 2 saat dinlenmeden içemiyorum 😂 sen yine öp başına koy😂😂
Aynisiii 😂 maltana aldım dolaba koymuyor içerim direkt diye 😅 her sabah komposto çıkartıyor öğlen ılık içeyim dedi. Farklı çeşit komposto yapmış aay soğukken bı güzelmiş bı defa hafif soğuk icebildim biraz geç çıkartmış meger ilikken tadi tam gelmiyormus 😂

Bilmem bizim evde lohusa kadın üşümemeli yoksa bebeğe gaz yapar diyorlar dün çilek yiyecektim dışarda iki saat dinlendirdiler öyle verdiler dolaptan asla bir şey içemiyorum izin yok😂 ayağımda kışlık çorap birde antiembolik çorabım sıkı sıkı dizime kadar uzun pijamalarım😂 ben de normalde evde sıfır kollu şort giyerim bu havada düştüğüm durumlar çok komik ama anneler diyorsa vardır bir bildikleri o kadar doğurmuşlar diyorum 😂😂 ay birde bir mayışıyorum ha bire uyku isteği
AdChoices
ADVERTISING​

bak ne güzel senin duşuna karışılmıyor ben dolabı açıyorum meyve suyu görünce nasıl canım çekiyor ama dışarıda 2 saat dinlenmeden içemiyorum 😂 sen yine öp başına koy😂😂
Ayy inanamiyorum ben sıcaktan zaten kavga ediyorum annemle klimayı actirmadigi için eyvah ki ne eyvah şuan inşallah bilmiyordur bu bilgileri 🤣🤣

AdChoices
ADVERTISING​

Canım yağmur yağdı ama çok basık hava soğumadı 😥

X