Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    141
Bence de öyle canım bana da aynısını dedi doktor normal dedi 1-2 gün önde sadece :)
ama mesela plasenta biraz kalınlaşmış. şu an hala normal seviyede ama bunu takip edelim de dedi bana. sanırım gebelik şekeri ve annenin kilosuyla direkt alakası var. öyle olunca bebek de irileşebiliyormuş.

kısacası az ye dedi:)

ama mesela plasenta biraz kalınlaşmış. şu an hala normal seviyede ama bunu takip edelim de dedi bana. sanırım gebelik şekeri ve annenin kilosuyla direkt alakası var. öyle olunca bebek de irileşebiliyormuş.

kısacası az ye dedi:)
Olabilir canım haklısın . Bana doktorum kilo ile ilgili de bir şey demedi sadece su konusunda çok keskin sürekli bol bol su iç diyip duruyor. Az yemek bizde isteriz ama bazen çok yiyesi geliyor insanın vallahi :KK70:

Selam kızlarrr, bugün kontrolüm vardı 16 haftalık olmuş ☺️ gayet iyi çok şükür 14 cm 140 grammış, cinsiyeti de erken öğrenmiştik ama doktor değişmedi pipisi hala duruyor dedi 😝😝 Ek olarak folikasite devam edebilirsin dedi ve D vitamini demir ilacı verdi.
Bu demir ilacı kabızlık yapıyor mu bilen var mı? Bende zaten hali hazırda bir kabızlık var Buda hepten artırmasın ya 😏
Ben Ufuvit Mom kullanıyorum öyle bi etkisi olmadı sanki🤔

Kızlar size bisey sormak istiyorum benim göbeğinde çizgi oluşmaya başlamıştı ama bir haftadır kayboluyo gibi çok korkuyorum bisey oldu diye acaba göbeğim büyüdükçe rengi açılıyor mudur
Bence cok stres yapilacak dusunulecek birsey degil bu, kimisinde olusmuyor bile bunun icin korktuguna degmez .
Bende hala cok belirsiz mesela

İlk gebeliğiniz mi? Benim ilk gebeliğim, her şeyde evhamlanıyorum korkuyorum hep en kötüsünü düşünüyorum, sanırım endişe artık hayatımızın merkezinde. Önemli olan endişeyi yönetebilmek 🥺
Evet ilk hamilelegim tedaviyle oldu bide ondan çok korkuyorum hergun doktora gitsem içim anca rahat eder gibi 😔

Yaaa çok mutlu oldum açıkçası tereddütlüyüm bilmediğim için Erol beyi.
Gerçekten tam denk gelmişiz kaçıncı haftadasin kontrol günümüz denk gelirse belki karşılaşırız 😍

Benim bildiğim 17 ama önden gidiyor en son ki ultrason ölçümüne göre 18+2 🤣 valla geçen hafta 4lü tarama yaptırdım detaylı ultrason randevusu da almadım çok şükür bi risk sıkıntı çıkmadı yaş ya da hastalık öyküm yok bilmiyorum ilk gebeliğimde iki kere perinatoloji randevusuna gittim 12 ve 20. Hafta da bunda ise 16da gittim bilmiyorum 20 de değilde belki 24 vs gidebilirim kararsızım

X