Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    210
Bosver dinleme anneni o zaman aynı odada uyumuyorsaniz sen bildiğin gibi giyin bu havada ben uzun kollu giydigimi valla bak hayal edemiyorum 🥲hayır birde işin kötü kısmı sırf anneni kiramadigin için hasta olursan bebiste etkilencek
Aynı odadayiz sürekli bebeğe gaz olacak diye kızıyor, hasta olursan bebek de hasta olacak diyor özellikle dunden beri hava çok sicak. Bugün kısa kollu giycem

İns ikimizle kalır bu 🤣 digerleride yaşamasın doğumdan biraz korktum onun yüzünden bide sancidan o ağrıyı anlayamıyorsunuz diyorlar artik onu tahmin edemiyorum 🙄
Ayy insallah🤣 benimde içim bi tuhaf olmuştu.. Bende tahmin edemiyorum şuan ahahaha
Normal doğum bekleyen anneler beden temziliğini ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz yada yaptınız??
Çoğunuz belki lazerlidir😅
Ben daha önce lazere gidiyordum ama yine cikiyp da çok ince ara ara, jiletle alsam bile agdayla almış gibi olduğu için ben jilet yapıyorum kendime her gun

Aynı odadayiz sürekli bebeğe gaz olacak diye kızıyor, hasta olursan bebek de hasta olacak diyor özellikle dunden beri hava çok sicak. Bugün kısa kollu giycem
Evet canım seni çok iyi anlıyorum.. iyi olur valla hayır birde o sıcakta iyi uyuyorsun öyle neyse annende kabul eder bugün özellikle yaz günü resmen

Lazerin etkisi işte belli olmuyodur fazla, ben alsam jiletle kalınlaşır çoğalır diye korkuyorum
Büyük ihtimal öyle olur canım da baksana bana iri bebek güya erken doğar dediler daha gelen giden yok.. normalde şimdiye doğması lazımdı insanda bilemiyor ki ne zaman temizlik yapacağını:KK43: yada en kötü hiç olmazsa doğuma gitmeden bir kereye mahsus jilet olcak

Normal doğum bekleyen anneler beden temziliğini ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz yada yaptınız??
Çoğunuz belki lazerlidir😅
Geçen hafta 36+0’da jilet yaptım nolur nolmaz diye. 39+0’a kadar bebiş gelmezse o gün de ağdaya gidicem üç haftada ağdalık olur diye hesapladım 😂😂 39’dan önce gelirse de duşa girip yine jilet yapar öyle hastaneye giderim

Geçen hafta 36+0’da jilet yaptım nolur nolmaz diye. 39+0’a kadar bebiş gelmezse o gün de ağdaya gidicem üç haftada ağdalık olur diye hesapladım 😂😂 39’dan önce gelirse de duşa girip yine jilet yapar öyle hastaneye giderim
Bizde yarın tam 37+0 oluyoruz salı günü çatı muayenesi yapacak mecbur ağda yaptım. Anneme diyorum doğurmam lazım tekrar almak istemiyorum 😂

Doktor neden tekrar çatı muayenesi yapıyor canım 2 si normal doğmuş zaten. Bana yapmayacak ilki normal oldu diye.
Ay ne bilim 37de çatı yapıcam dedi ama gidince sorucam neden yapıyorsunuz diye. Açıklık bakacam dese anlıcamda çatıyı bende anlamadım zaten 2 doğumum var

Gaz olur bebege, üşütme hasta olma vs diye diye terleyip sogumaktan hasta edecek beni 🤦🏼‍♀️ bebeğin battaniyesi falan islaniyor emzirirken ama anlatamadim bi ben de saldım artık dediğini yapıyorum 🙄
Hahahaha bizde de durumlar böyle ha bire terliğini giy yeleğini giy lohusasın üstünü ört duş alacaktım bugün , dün aldım diye alamazmışım😂 napalım dediğini yapıyoruz anne sonuçta ❤️

Hahahaha bizde de durumlar böyle ha bire terliğini giy yeleğini giy lohusasın üstünü ört duş alacaktım bugün , dün aldım diye alamazmışım😂 napalım dediğini yapıyoruz anne sonuçta ❤️
Aaa bı de duş kuralı mi varmış Allah'tan bizimkiler bilmiyor bunu her gün alıyorum terle terle kokuyorum artık🤣 evet ben de saldım valla 😅

Niye giyilmez mi🙄🤔
Bilmem bizim evde lohusa kadın üşümemeli yoksa bebeğe gaz yapar diyorlar dün çilek yiyecektim dışarda iki saat dinlendirdiler öyle verdiler dolaptan asla bir şey içemiyorum izin yok😂 ayağımda kışlık çorap birde antiembolik çorabım sıkı sıkı dizime kadar uzun pijamalarım😂 ben de normalde evde sıfır kollu şort giyerim bu havada düştüğüm durumlar çok komik ama anneler diyorsa vardır bir bildikleri o kadar doğurmuşlar diyorum 😂😂 ay birde bir mayışıyorum ha bire uyku isteği
AdChoices
ADVERTISING​
Bebek evin neşesi herşeyi canım çok dadlularrrr yaaaa 🥰🥰🥰🥰🥰
kesinlikle maşallah ya rabbim bir ömür mutlu etsin bizi inşallah 🙏🏻
Adana yanıyor vallaha ilk 2 gün giyinim uzun birseyler dedim yok hiç bana göre değil 😂😂😂
kız Adana’da dün bayağı yağmur yağmıştı kardeşimle konuştuk da yağmurluydu hava
Aaa bı de duş kuralı mi varmış Allah'tan bizimkiler bilmiyor bunu her gün alıyorum terle terle kokuyorum artık🤣 evet ben de saldım valla 😅
bak ne güzel senin duşuna karışılmıyor ben dolabı açıyorum meyve suyu görünce nasıl canım çekiyor ama dışarıda 2 saat dinlenmeden içemiyorum 😂 sen yine öp başına koy😂😂

X