💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canım şu an hamile değilim sadece rahim hazirliklarina başladım doktorumun verdiği ilacı kullanıyorum sadece son 3 gündür çok fazla ilaç geri geliyor sanki balık yağını içiyorum felaket yaniyor önceden yoktu
Bende rahim hazırlığı yaparken aynı olmustum. Ama benimki cok şiddetliydi daha sonra yürümeyecek derecede mide ağrısı krampı olustu. Pankreas ucu enfeksiyon olmus demişlerdi. Estrofem den dolayı olmus dediler. Tüp bebek doktorumda estrofemi mecbur kullanmalısın ama doz ayarlaması yapmalıyız demisti. Rahim kalınlastırıcı bant yazmıstı. Transferim iptal oldu estrofemi midem kaldırmadığı icin

Bende rahim hazırlığı yaparken aynı olmustum. Ama benimki cok şiddetliydi daha sonra yürümeyecek derecede mide ağrısı krampı olustu. Pankreas ucu enfeksiyon olmus demişlerdi. Estrofem den dolayı olmus dediler. Tüp bebek doktorumda estrofemi mecbur kullanmalısın ama doz ayarlaması yapmalıyız demisti. Rahim kalınlastırıcı bant yazmıstı. Transferim iptal oldu estrofemi midem kaldırmadığı icin
Hadi ya bende çok şükür öyle bişey olmadı daha öncede çok kullandım adet olmak için bebek için de transfer süreçlerinde kullandım taki bu seneye kadar estrofe me başladıktan sonra zaten oldu ama anlamadım inşallah bir sorun olmaz yanında miğde koruyucu da alıyorum mecbur yoksa mahvolurum daha fazla hafifletiyor en azından mecbur kullanmak zorundayız o kalınlaştırma yapıyor transfer için gerekli malesef 🌸

Çok şükür kuzum sevindim iyi olmanıza 🙏 benim de iki kez kanamam oldu ama çok şükür iyiyiz 🙏 Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsin inşallah bebeklerimizi
kanama alanı gözüküyormu canım sende kese etrafında şimdi kontrolden geldim kanama alanı var dedi. benimde 2 kez geldi kanama 1 hafta kahve leke geldi sancıda vardı

kanama alanı gözüküyormu canım sende kese etrafında şimdi kontrolden geldim kanama alanı var dedi. benimde 2 kez geldi kanama 1 hafta kahve leke geldi sancıda vardı
Yok canım ben de kanama alanı görünmedi hiç. Şuan 7+6 yım. 5+4, 6+0 civarı kanamam olmuştu. Normal demişti doktor. Pruluton iğne vermişti. Kahve lekelenme bir hafta sürebiliyor kuzum. Bende de oldu. Aspirin kesti bir de Doktor'um.

Yok canım ben de kanama alanı görünmedi hiç. Şuan 7+6 yım. 5+4, 6+0 civarı kanamam olmuştu. Normal demişti doktor. Pruluton iğne vermişti. Kahve lekelenme bir hafta sürebiliyor kuzum. Bende de oldu. Aspirin kesti bir de Doktor'um.
kan sulandırıcı kesmişti ben de 12. haftaya kadar dikkat etmek gerekir dedi.bakalım inşallah sağsalim kucaklarımıza alırız:KK200:

Kız dün aile hekimene gittim kan verdim sonucum 2.290 çıktı. Bu sabah evde idrar testi yaptım kırmızı koyulaşmamıştı korktum herzaman kan verdiğim yere gittim kan verdim sonucum 1.315 çıktı farklı lab.lar ama değer bu kadar oynamaz. Çok korkuyorum doktorumu aradım buraya gel kan ver dedi şimdi oraya kanberdim. Bunu yaşayan var mı?

Kızlar beni de listeden silebilirsiniz haftaya kürtaj olacağım muhtemelen😞 bugün kalp atışı için gittik 7+0 olmam gerekiyordu kese gelişmemiş içinde bebek de yok, boş gebelik muhtemelen dedi. Boş olmasa bile sağlıksız görünüyor yine de bir hafta bekleyeceğiz haftaya alınacak. Size ve bebişlerinize sağlıklı bir süreç diliyorum💝

Kızlar beni de listeden silebilirsiniz haftaya kürtaj olacağım muhtemelen😞 bugün kalp atışı için gittik 7+0 olmam gerekiyordu kese gelişmemiş içinde bebek de yok, boş gebelik muhtemelen dedi. Boş olmasa bile sağlıksız görünüyor yine de bir hafta bekleyeceğiz haftaya alınacak. Size ve bebişlerinize sağlıklı bir süreç diliyorum💝
Canjm çok üzüldüm hakkında hakkımızda hayırlısı olsun. Bende şuan korku içinde bekliyorum değerim düşmüş. Dua etmekten başka çarem yok.

Canım çok üzüldüm inan ne diyeceğimi bilmiyorum zor bir süreç hayırlısı olsun inşallah ♥️

Çok üzüldüm canım geçmiş olsun ne denir ki bilemiyorum😞hepımız yüreğimiz ağzımızda beklıyoruz hep süreç bitmiyor malesef

Çok üzgünüm, size sabır diliyorum 💐
En kısa sürede bebeğinizi kucağınıza alırsınız umarım 🙏🏻

Kız dün aile hekimene gittim kan verdim sonucum 2.290 çıktı. Bu sabah evde idrar testi yaptım kırmızı koyulaşmamıştı korktum herzaman kan verdiğim yere gittim kan verdim sonucum 1.315 çıktı farklı lab.lar ama değer bu kadar oynamaz. Çok korkuyorum doktorumu aradım buraya gel kan ver dedi şimdi oraya kanberdim. Bunu yaşayan var mı?

Bu kadar düşmemesi lazım ama herşey Rabbimden canım hakkında hayırlısı olsun üzüldüm umarım daha fazla düşmez

X