Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Canım ilk defa duydum prizin ı. Prospektüsü ne baktım. Hamileler kullanabiliyormuş. Bana doktorum sadece prilam var demişti. Bak bakalım prizin sana iyi gelecek mi. Prilam beni çok yoruyor. Aşırı uyku yapıyor ve mide bulantım geçti diyemem. Hala devam ediyoralıcam canım kullanıyım dönüş yaparım .
alıcam kullanayım dönüş yaparım . uyku falan yapar yazmıyor bende baktım ama bakalım .

baktım şimdi de ilaçlara bana pek mantıklı gelmedi. prolia kemik erimesinde kemik güçlensin diye falan kullanılıyormuş. ürikoliz içinde hamileler kullanamaz diyor.
Evet ben de baktım şimdi ağrı kesiciler de zaten yine kullanamadıklarımız. Zaten dahiliye bu üreye falan bakmadı ki ne alaka. Acaba karıştırdı mı biriyle ben telefondan arayınca başkasına yazacaktı bana mı yazdı

bende prilam içiyorum ama beni mahvetti bi de çalışıyorum inanki işler birikti artık göze batıyorum . bu sabah ne olursa olsun içmeyeceğim dedim . kaç haftadır ilk defa dinç bir gün geçiriyorum . bugün işlerimi bitimeye bakıyorum hazır iyiyken . ama dün gerçekten benim için en berbat gündü . çok zorda kalmadıkça gündüz prilam içmeyeceğim.
Mide bulantısına dayanmakta çok zor. İnsan içeyim diyor ama çalışıyorsan zor kuzum. Ben de hayatta çalışırken içemem. Ben raporluyum. O sebeple sabahları da içiyorum ama bu sabah kendimi biraz iyi hissettim içmedim, inan az önce kalktım kek yaptım. Halim canım geldi. Baygın gibi yatıyordum kaç gündür. Bi geçse lü bulantılar daha neler yapıcam da 🙏 kimse de halimden anlamıyor. Yeni doğum yapan arkadaşımdan tut, anneme kadar. Hepimiz doğurduk diyorlar ama bu mide bulantısını yaşamayan anlamaz kuzum. Gerçekten çok zor birşey yaşıyoruz. Allah yardımcımız olsun 🙏🙏

Mide bulantısına dayanmakta çok zor. İnsan içeyim diyor ama çalışıyorsan zor kuzum. Ben de hayatta çalışırken içemem. Ben raporluyum. O sebeple sabahları da içiyorum ama bu sabah kendimi biraz iyi hissettim içmedim, inan az önce kalktım kek yaptım. Halim canım geldi. Baygın gibi yatıyordum kaç gündür. Bi geçse lü bulantılar daha neler yapıcam da 🙏 kimse de halimden anlamıyor. Yeni doğum yapan arkadaşımdan tut, anneme kadar. Hepimiz doğurduk diyorlar ama bu mide bulantısını yaşamayan anlamaz kuzum. Gerçekten çok zor birşey yaşıyoruz. Allah yardımcımız olsun 🙏🙏
herkesin hamileliği bir olmaz ki. ama gerçekten bu prilamı içmeyince bana da bi can geldi. ama dua ediyorum sabahtan beri ne olur midem bulanmaaa diye :KK70: ben seni anlıyorum canım yalnız değilsin. geçecek bu günlerde inşallah . 12. haftayı bekliyorum sabırsızlıkla :KK200:

tarihine baktınız mı yeni yazılmış dimi
Evet evet tam telefonu kapadım reçete mesajı geldi. Bence o sırada başka birine reçete yazıyordu ben arayınca benim adımı yazdı sisteme sonra karıştırdı. Telefonda özellikle gebe olan hastaydınız dimi diye belirtti çünkü bilerek yazmaz şunları. İyi ki gidip almamışım bari

Hanımlar geçen dahiliyeye gitmiştim ya tiroid takibi için. Sonuç çıkınca aradım devam et ilaca 1 ay dolunca tekrar kan verirsin dedi tamam dedim, peşine reçete mesajı geldi. Ben de tiroid ilacı yazdı sandım, birazdan eczaneye gidicem gitmeden bakayım dedim bunları yazmış ne alaka ki
Eki Görüntüle 3427114
Majezik yazılır mı ya ağır bir ağrı kesici değil mi ya da hamileler için uygun mu apranaxda keza öyle yanlışlık olabilir mi başka birine yazacaklardı sana mı yazdılar ki

Evet evet tam telefonu kapadım reçete mesajı geldi. Bence o sırada başka birine reçete yazıyordu ben arayınca benim adımı yazdı sisteme sonra karıştırdı. Telefonda özellikle gebe olan hastaydınız dimi diye belirtti çünkü bilerek yazmaz şunları. İyi ki gidip almamışım bari
aman aman sakın alıp kullanmayın . ama bence doktoru tekrar arayıp bilgi alın . başkasına yazmışsa bile o hastada reçete bekliyordur. yanlışlık olduğu bariz ortada

Majezik yazılır mı ya ağır bir ağrı kesici değil mi ya da hamileler için uygun mu apranaxda keza öyle yanlışlık olabilir mi başka birine yazacaklardı sana mı yazdılar ki
Kesin öyle oldu :/
aman aman sakın alıp kullanmayın . ama bence doktoru tekrar arayıp bilgi alın . başkasına yazmışsa bile o hastada reçete bekliyordur. yanlışlık olduğu bariz ortada
Evet bi arayayım

sabahları hiç ağrı olmuyo ama akşama doğru kocaman oluyor sanki dokunamıyorum bile o da değişiyor gün içinde. Bugün adet sancısı gibi sancım da var mesela sabah yoktu.
Eveet benimde gece sabaha kadar hassas sabahlari birsey yok ogleden sonra hassas olurdu gun icinde ama gun icindeki hassasiyet azaldi

X