Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    36
Kizlar kac kilo aldiniz simdi ye kadar
Tam yazi hamile gecirecez bu zor olacak odem topluyor vicut ayaklar sisiyor ama guzel yani
Yaz gebeligi zor ama kis ayni dogum oldugu icin gunler kisa bebek cabuk buyuyor bi bakiyorsun 6 aylik olmus
Kisinda gebeligi guzel hep evdesin hava soguk kalin mont derken kimse Cok anlamiyor bile hamilesin ve gunler kisa cabuk geciyor bi bakiyorsun dogum yapmissin yazin Dogan bebekde daha guzel hava sicak hastalik yok rahat geciyor
Gebelik acısından bizim dönemimiz cok rahat bence agırlasana kadar havalar serinliyor. Ama hem mayıs hem kasım sonu dogurmuş bir anne olarak diyebilirim ki baharda dogurmak cok güzel. bebek az ele geldiginde yaz gelmiş oluyor dışarı rahat rahat cıkıyorsun keyifli oluyor. Kasımda dogum olunca bebeğin kırkı cıkıyor kara kış. zaten evdesin bebişle ugrasıyorsun hem hava erken kararıyor hem soğuk bebekle rahat dışarı cıkamıyorsun yok hasta olacak yok üşüyecek diye biraz sıkıcı oluyor acıkcası😊 Ama tabi kii bebişler iyi olsun biz iyi olalım da vakit gecer bebişler yaza kadar büyür gider bir sekilde😊

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı. Cinsiyet öğrenmeye gidip ikiz olduklarını öğrendim. Şok oldum çok sevindik. İnanamıyorum hala. İkiside iyi şükür. İkiz annesiyim artık 🤗🤲🤲
Ayy ne kadar güzel bir haber buu. Tebrik ederim saglıkla kolaylıkla gelsinler inşallah 🧿🤩😊

Ayy kız ne güzel bomba 😍😍 sağlıkla doğsun miniklerin . O kadar ikiz istiyorum ki biran acaba benimde böyle bir bomba olur mu diye düşündüm. Sonra en son 1 ay önce doktora gittim deyince yok ben nerdeyse her hafta doktordayım . O bomba bende olmaz🥹😂😂
Amin inşallah canım 🥰 hiç belli olmaz 8 küsürde gitmiştim bende görmediler 12 de gördüler.😀😀 bizimde hep ikiz hayalimizdi sonra hamile kalınca zaten çok sevindik. Kontrole kadarda hep tek bebek üzerinden gitti doktor. Kıyafet falan bile almıştım ben şimdi aynısından bulmam lazım😀 bide diğer minigimden haberim olmadığı için hep evladımız diye sevdik ikizi alınmamıştır umarım😀😀 Rabbım hepimizin evladına sağlık versin. Sağ saglim kucaklarımıza alalım inşallah 🥰🤲

Saglikla gelsin islahh💕 basta erkek mi demislerdi degilmi sen miydin acaba kiz isteyen erkek bebek olacahini ogrenen

Detayli utrasyonda bisey cikmadi doktor iyi dedi ama ppappa gibi bi test var sanrim dna tessi gibi onuda yarin kan vermeye gidecem islah rabbim saglikli cocuklar nasip etsin bize 🙏

Evet y’a Aynen simdide cikan sonuca yine bi acabami diyeceksin zor y’a

Bence birsey yoktu korkma icini rahat tut allah saglikli cocuklar nasip etsin bize

Aaa ilk kez boyle bisey duydum nasil iki Kese gozukmedi basta ,bebisler ayni haftalardalar mi
💕🌺 en azindan iki minik bebegin oluyor Cok guzelll 😍💕💕
Bizde anlamadık canım. Doktor bile şok geçirdi.kendini gizlemiş miniğim. Haftaları yakin çok fark yok ama artık nasıl görmediler bilmiyorum. Bide 2 farklı doktora gitmiştim ikiside görmedi. Cinsiyet öğreniriz diye beklerken ikiz olduğunu öğrendik. Rabbım şükürler olsun 🥰🥰

Geçen Kasımda doğum yapmış bir anne olarak bu grubu görmek beni çok duygulandırdı. Her anın tadını çıkarın. Umarım hepiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız bu arada zaman gerçekten su misali. ♥️

Selam herkese umarım her şey yolunda gidiyodur 🙏🏻uyarmaya geldim bu defa 🫤 kanlı ishal geçiriyorum şuanda malesef ki ilk hamileliğimde de bu civarlarda yaşamıştım. O zaman dışarda yediğim etten olmuştu. Şimdi hem bebeğim var hem bunu yaşadığım için çok dikkat ediyodum. Sebzeleri iyice yıkıyodum dışarda salata tarzı şeyler yemiyodum falan ama galiba yumurtadan oldu bu defa köy yumurtası gelmişti aksine her yumurtaya ellediğimde ellerimi yıkarım ama unuttum galiba ordan bulaştı başka hiç bir kapı yok çünkü 😑 neyse dikkat edin ellerinizi dezenfekte edin dışarsa sebze meyve aldıktan sonra bile
Yaa çok geçmiş olsun biran evvel geçsin inşallah ilaç falan kullanabiliyormusun?
Bana da yumurtaları köyden kayınvalidem yolluyor hatta bugün yollamış kutuya koymuş üstünede erik koymuş. Ben o erikleri atayım en iyisi çöpe hiç yemiyim

Selam herkese umarım her şey yolunda gidiyodur 🙏🏻uyarmaya geldim bu defa 🫤 kanlı ishal geçiriyorum şuanda malesef ki ilk hamileliğimde de bu civarlarda yaşamıştım. O zaman dışarda yediğim etten olmuştu. Şimdi hem bebeğim var hem bunu yaşadığım için çok dikkat ediyodum. Sebzeleri iyice yıkıyodum dışarda salata tarzı şeyler yemiyodum falan ama galiba yumurtadan oldu bu defa köy yumurtası gelmişti aksine her yumurtaya ellediğimde ellerimi yıkarım ama unuttum galiba ordan bulaştı başka hiç bir kapı yok çünkü 😑 neyse dikkat edin ellerinizi dezenfekte edin dışarsa sebze meyve aldıktan sonra bile
Geçmiş olsun canım

X