Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Super vermiş bir aya ama acımasız adam

Bu programda ben 1 ayda benim tüm ağırlığımı veren gördüm o yüzden 14,5 az
Ama o programdakiler artık ölümcül obezlerden, kalp, akciğer her şeyleri hasar görüyor, ki Dr. Now diyet listesine uyup düzenli spor yaparlarsa ayda ortalama 15-20 kg verebileceklerini biliyordur, biraz yumuşarsa hepsi kendisini salar, bu da ölüm demek

Sizler 15’er kg verseniz bir rüzgarla uçarsınız

Abla ben bütün sezonları izledim erkekleri izleyemiyorum ama onları içim kaldırmıyor, gördüm bir kaç kişi program sırasında kalpten öldü

Abla ben bütün sezonları izledim erkekleri izleyemiyorum ama onları içim kaldırmıyor, gördüm bir kaç kişi program sırasında kalpten öldü
Ben de seyredince üzülüyorum yıllardır çok yemeye alıştıkları için zorlanıyorlardır ama yazık günah sağlıkları da elden gidiyor, bir de onlar hep dışarıdan hazır yiyorlar bizim gibi mutfak kültürleri yok, biz şanslıyız, ağır yemeklerimiz de var ama Akdeniz mutfağına da sahibiz.

Yalnız açık söyleyeyim sağlık sorunları, daimi ilaç kullanmak zorunda kalmak vb sebepler hariç, biz kilo alınca hep bahaneler arkasına sığınıyoruz, su içsem yarıyor diyoruz öyle değil bence, herkesin kendi metabolizmasına uygun bir kilo verme metodu vardır, lap lap yiyip su içsem yarıyor deyince olmuyor, annemden biliyorum hep bahaneleri vardı 3 çocuk doğurdum, su içsem yarıyor, valla yemiyorum lakin ne zaman konuşsam ki her gece konuşurduk ağzı boş durmazdı

Evet ablacığım gerçekten öyle. Tabii ki herkesin metabolizması farklı çalışıyor ama şöyle bir durum var; misal annem az yemek yer gerçekten ben doymam onun yediğiyle ama gün içinde sürekli atıştırır eee tabii öyle kilo alırsın. Benim rahmetli babam sporcuydu ve her şeyi de yerdi. Evet metabolizması hızlı çalışırdı ve karbonhidrat çok tüketirdi ama kararında yerdi ve gece yemezdi. En fazla 72 kilo oldu.
300 kilo olana kadar insanın kendine bir dur demesi lazım ama abla ya ben anlayamıyorum o duruma gelene kadar hiç rahatsız olmamak bence imkansız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…