Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Geçmiş olsun.

Al işte o kadar linçlediniz beni noldu bdndnd yarın az yersem oluyormuş

Geçmiş olsun tencere kız daha önce hiç böyle bişey olmuş muydu? Kumdur taştır

Allah beterinden korusun amcam taş, annem kum dökmüştü onlardan biliyorum ağrısını, annemin acı eşiği düşüktü kum dökerken mahvolmuştu, taş ondan da betermiş

İnsanın neresi acırsa canı oradadır derler. Tekrar çok geçmiş olsun yanlış yazmış okuyanları yanlış yönlendirmiş olmayayım, okuyup uygulamaya kalkan olursa lütfen ama lütfen doktoruna danışsın, taş, kum, böbrekle alakalı enfeksiyonlar da maydanoz suyu yardımcı oluyor, tabii ilaç kullanıyorsa maydanoz suyu ters etki yapabilir

Munişkoooooooooooooo

Kara batak gibisin, bir varsın bir yoksun, nereye kayboluyorsun, nişanlığına bastığımın Burhanı
Nişanlım burayı keşfetti. Faka bastık dostum dün bir davete gittik de ismimi değiştirip donduruyum dedim

Nasıllll, adama yakalandın mı da keşfetti üye olmaz değil mi anında atarız vallası
Ne konuşulduğunu merak ediyormuş. Gelecegini sanmam da burada milleti yarıp kendisine tavır trip şaaptımı anlamasın biliyon mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…