Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Eklentiler

• IMG_8166.png
    57,9 KB · Görüntüleme: 4
Motivasyon konuşması Hiçte benlik değil amaama belki size de heveslenme olur diyet dostlarım yoldaşlarım
6 aydır doğum yaptım 70 kiloydum ilk şuan 61.7 normal yiyerek kilomu verdim yavaş yavaş yani.Adımlarla destekledim leslie falanda yaptım ara sıra vakit buldugum kadarıyla.Hedef kilom şuanlik 57 4.7 vermem gerekiyor daha ama becere bilsem 55 düşücem zaman ne gösterir bilemeyiz.Bazen aldim bazen verdim sonunda 61 gördüm.Hepimiz birlikte başarıcaz kilomuzu vericez hepiniz iyi gidiyorsunuzYeter ki pes etmeyelim ara sıra dinlenelim ama devam edelim.Ben herzaman burdayım destekçiniz olucam Sem2024 Z zeLina muallime00 Bllossom MutluKedi M merymeryg kikelomo S serengetiaslani cemre76

Son düzenleme:
Süpersin canım. Evet en önemli şey irade. Asla nasıl olsa veremiyorum ya da çok yavaş gidiyorum diyip bırakmamak lazım. Mesela hiçbişey yemeden günler geçse bile en erken 1 haftada sonuç görürürüz. O yüzden sağlıklı beslenmeye ve kalori açığı, spora devam vakit buldukça

Aynen öyle canımm önemli olan asla pes etmemekpes etmezsek sonucu görücez geç olmasının bir önemi yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…