Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Yok be kıza bir şey demedim. Noluyor diyecektim akışta, tırstım. Baktım burada her şey güllük gülistanlık.
Ama normalde diyet topiklerinde kavga olur, polemik dedikodu olur. Yönetim üyeleri siteden atar. Burada yok. Ne biçim diyet topiği burası yav ahshjdjd

Ama normalde diyet topiklerinde kavga olur, polemik dedikodu olur. Yönetim üyeleri siteden atar. Burada yok. Ne biçim diyet topiği burası yav ahshjdjd
Burası eğlenceli bir topik ya kavga gürültüye yer yok etmeyin eylemeyin kızlar
Yanlışlıkla numaralaşmak instagramlaşmak falan istersiniz hepimiz yanarız asla acımıyorlar kazen abi kendi elleriyle siteden atıyor 2kez denk geldim kalıcı banlandılar

Yemek topiğinden arkadaşlarla Instagram’da ekliyiz biz yav o yasak değil.

Yemek topiğinden arkadaşlarla Instagram’da ekliyiz biz yav o yasak değil.
Öyle değil ya özelden ne yapiyorlarsa o başka ama daha geçen mayis anneleri bir birilerinin instagramda bulmuşlar hepsi eklemiş falan hep bunu konuşmuşlar grupta uyarmadan hepsinin kellesi gitti valla bilemiyorum

Öyle değil ya özelden ne yapiyorlarsa o başka ama daha geçen mayis anneleri bir birilerinin instagramda bulmuşlar hepsi eklemiş falan hep bunu konuşmuşlar grupta uyarmadan hepsinin kellesi gitti valla bilemiyorum
Hmmm olabilir. Aman dikkat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…