Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Başına güneş de geçmiyo, ben olsam Urla acilden giriş

Başına güneş de geçmiyo, ben olsam Urla acilden giriş
Ayyy valla o konuda maşallah diyeyim kendime, güneş çarpmıyor cidden.
Benim kızla koca hemen çarpılıyorlar hiç güneşe gelemezler tenleri de beyaz, kızarmış tavuk gibi oluyorlar bir de ateşleniyorlar ama ben Rabbim kayış gibi deri vermiş kafatası da farklı bir materyalden herhalde güneş geçmiyor, ay dur kaşıyayım kendimi nazar edeceğim

Munecim bence sen eve yürüyüş bandı al, dışarda yürümediğin 8 saati de onda yürü
Aaaa banda gerek yok, evde kulaklığı takıyorum yemek yaparken oyna, iş yaparken oyna dün gece KK da raporlara bakarken müzik açtım bu sefer kulaklıksız dinliyordum horror müzik dark müzik Viking savaş müzikleri Allah ne verdiyse dinliyordum:))) eşim de ne değişik kadınsın diyor, kimin aklına gelir savaş müzikleri vs

Ayyyy geçen alışveriş yaptığım bir dükkanda büyücü sanıldım ama dur yürüyüp geleyim anlatırım

Ay çabuk gel sabahlara kadar yürüme bu sefer

Ay çabuk gel sabahlara kadar yürüme bu sefer
Uyumuşsun
Geçen gün her zaman gittiğim bir dükkana gittim, hep muhabbet ettiğim kız işten ayrılmış yerine yeni bir kız başlamış, hayırlı olsun dedim alışverişimi yaptım tam ödemeyi yapacağım, kız abla siz büyü işleriyle mi uğraşıyorsunuz dedi, birkaç saniye ne alaka diye düşündüm çünkü şort ve tişört giymişim, saçlar kınalı, kafamda bandana var anormal bir görüntü yok yani

Boynumda bu kolyem vardı, viking savaş baltası, kuru kafa, deniz kenarında bulduğum yengeç kıskacıyla deniz kabuğundan yaptığım kolye uçları da bir araya gelince, kızcağız tılsım zannetti herhalde

Yok ablacım büyücü değilim dümdük ev kadınıyım ama biraz tırtım dedim, ne diyeyim şimdi kıza, yaşıma başıma bakıyorlar, boynunda inci kolye dudağında taşırarak sürdüğü kırmızı ruj etek bluz giymesi gerekirken bu kolye neyin ne’si diye düşünüyorlar herhalde

Ay Mune şu an bende ki imajın elde kılıç kalkan, at tepesinde Çamlköy taraflarında koşturduğun . Önce ki hayatında ya kafa derisi yüzüyordun ya şişe adam diziyordun şüpheleniyorum senden Reenkarnenin izleri bunlar hdhdgs

Alllaaaaah seni bildiği gibi yapsın, gecenin bu saatinde senin yüzünden kahkaha atarken sesimi kısmaya çalışıyorum camlar açık insanlar uyanacak

Beni hipnotize ettirmek lazım ama çıkacak sonuçtan tırsıyorum geçmişte ya oturan manda ismiyle anılan bir yerliysem ya da ciyak ciyak bağırarak balta savuran bir viking kadını, Vikingler pamuk gibi tipler soğuk iklimden dolayı, o yüzden ben o seçeneği elemek zorundayım bu buğday tenle

Benim kanda bir karışıklık var accessdenied tende Arap ezgileri, biraz viking biraz yerli, az buçuk Çin işkencecisi kanı, ayakta halhal burna hızma, kimlik karmaşası, olmamışım ya ben

Gunaydinlarrrr

Ben memlekete geldim ama dikkat etmeye devam edeceğim

Çarşamba günü annemin tartısı ile atarım ama zaten benzer sonuclar verir

Bı de yürüyüş yapmaya çalışacağım

Aman Allahım obkadar nereye yurudunuz sıcakta...
Adam öldü sanmistir gelen evi pis görmesin diye maşallah belki bir gin biz de fit oluriz

Aman Allahım obkadar nereye yurudunuz sıcakta...
Adam öldü sanmistir gelen evi pis görmesin diye maşallah belki bir gin biz de fit oluriz

Yol beni nereye götürürse yürümeyi seviyorum her yere yürürüm siz yeter ki gel yürüyelim deyin

Her neredeysen çok yürümeye kesin bana da rastlarsin hatta rastlamissindir bugüne kadarguneydeyim sıcaklarda asfalta yapisacam sabahlari

Gunaydinlarrrr

Ben memlekete geldim ama dikkat etmeye devam edeceğim

Çarşamba günü annemin tartısı ile atarım ama zaten benzer sonuclar verir

Bı de yürüyüş yapmaya çalışacağım
Bende memlekete ilk geldiğimde böyle demistim. Olay bir yerde koptu ama neresiydi tam hatırlamıyorum

soor yapmaktan ağrıyan bacakların daha çok spor yapma konusunda beni kamçılamaktadır. İdolumsün büyücü Mune . büyü sihir konularında en güzelini mune yapar diye diye seni enerjileriyle sihirci yapmışlar

Ben sadece KK’da adım çıktı sanırken yaşadığım yerde de büyücü diye anılacağım büyülü konulara adımı etiketliyorlar diye öyle mesajlar alıyorum ki ben bile büyücü olduğuma inanmak üzereyim

Benim de yarın tartilma günüm bakalım diyetisyen ne diyecek... Birazcık sikilassam da bölgesel yağlar çok... Bir gitsin artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…