Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Zaten bence Türkiye’de rahat yemek için kilo vermek istiyordu minik kelebeğim abla
Arkasından konuşmak gibi olmasın da zar zor verdiği 2 kilonun 1 kilosunu geri aldı bile hem de 1 hafta 10 günde, 1 ay kalsa verdiğinden fazlasını alıp dönecek

Rahat rahat yemek için 5 kg vermiş olsaydı da 3 kg’ını geri alsaydı amenna, hatunun kg çizelgesine bakar mısın?
İlk hafta kilo vermiş 2. hafta aynı kiloda kalmış, 3. hafta yine kilo vermiş, 4. hafta kilosu aynı kalmış, 5 hafta hopppaaaa

accessdenied 60.205559.101.8259.1058.2058.259.3—-

Biraz daha yesin bıkar belki

Ben bile gıcık oldum görünce

Nası hayat dolu kadınım bak dünya nimetlerinden hiç ödün vermiyorum, çizgimi bozmuyorum

Ben bile gıcık oldum görünce

Ben 75 kilomu da alıp gideyim buralarda 49 kilo karı mı olur yaaa
Lütfen sizi de buraya alalım, gıcık ederek kilo verdirme tekniğimi üzerinizde uygulamak isterim, en keyif aldığım aktivite gıcık etmek
Ben İzmir’e onu görmeye gidince kararımı vercem
Amman kuzucum yerken yanında durma, ekmek arası döner yapar seni :))) bence de yerinde görmen iyi olur senin kilo tahminin benden fazla olur gibi sanki galiba

Nası hayat dolu kadınım bak dünya nimetlerinden hiç ödün vermiyorum, çizgimi bozmuyorum
Çizgini sevsinler, hafiften kalın şahane bir çizginiz var hanımefendi

Ay ama beni tanısan çok eğlenirsin çizgileri birleştirelim çok zayıflamış gördüm seni, kemiklerin sayılıyo diyip seni de yediririm en kötü ihtimalle içiririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…