Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Olsun ola bilir böyle seylrr 9700 olmuş sayilir

Ay dün annem ayağını kırdı alçıya alındı diye Hataylı arkadaşı bugün geçmiş olsuna geldi, içli köfteler pideler eşliğinde, siz yapamazsınız diyip hayallerimin komşusu
Geçmiş olsun accessdenied Allah şifa versin inşallah, yalnız ensende boza pişiricin olarak onları annen yiyebilir eşin çocuğun yiyebilir ama sen yiyemezsin onu söyleyeyim, yaz aylarındayız kimseler yok diye kendini salmana izin vermiyorum, yoğurt ye, ödem şişkinlik vs için üzerine limon sıkıp maydanoz ye, sıcak diye yürüyemiyorsan klima altında sandalye pilatesi yap, sandalyede oturmam diyorsan yatarak pilates yap ama spor yap, su içmeyi de ihmal ediyorsun sanırım, alkole ok ama su öğkkk der gibisin, o su i-çi-le-cek.

Mune sen benim henüz Mune olduğunu farketmediğin arkadaşım mısın, tanıyo musun beni napıyosun
Bilmem olabilir belki kafamın arkasında da gözüm vardır senin kaçamaklarını hissediyorumdur

accessdenied 60.205559.101.8259.1058.2058.259.3
Bu ne buuuuu
Ben sana demedim mi izmirden kilo alarak dönersin sen diye, daha 1 haftada böyleyse

Bak ablana kilo koruyoruz şurada değil mi

Seni benim esir kampıma almam lazım da ahhhh ahhh

46 kiloyu en son hamile kalmadan görmüştüm ben

Sabah kahvaltı yok akşam türlü ve cacık yedim bide fena sekilde çikolata krizi tuttu bı tane çikolata yedim bide 2.5 lt su içtim

Mune 49.5 kiloyla listeye girmeye utaadın mı insafsız
Yoooo :))) topikte olma sebebimi accessdenied hanımefendi biliyorlar ama söylemiyorlar, en keyif aldığım şeyi yapıyorum kendisini gıcık ediyorum, o yüzden listedeyim
46yla da çıktı rekora koştu
Lütfen susar mısınız yemininizi bozdunuz, gelsin içli köfteler gitsin pideler evine dönene kadar pide arası içli köfteye döneceksin
Sen kilo mu aldın aşkım
Kilo mu aldı mı, hatun pide gömüyor yakalasa ekmek arası beni bile yer Fransa’da yemek görmüyorsa garibim

Zaten bence Türkiye’de rahat yemek için kilo vermek istiyordu minik kelebeğim abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…