Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Infinite Soul Infinite Soul canım saatim akşam 7de kendini sıfırladı sebebini bilmiyorum ama telefondan adım sayımı görebilirsin 9700lerde tarih de var tepede bugün olduğuna dair sonra saat ile devam ettim bir 5000kusur adımda orada var he istersen parça olmaz bu şekilde diye yarın tekrar 10000 yapayım ☺️
Olsun ola bilir böyle seylrr 9700 olmuş sayilir

Kızlar tartıldım listeye eklersiniz 🥰 ilaçlardan bi şişip bi iniyor vücudum ne önerirsiniz 🙏

Eklentiler

• IMG_20240711_092853.jpg
    IMG_20240711_092853.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 16
Ay dün annem ayağını kırdı alçıya alındı diye Hataylı arkadaşı bugün geçmiş olsuna geldi, içli köfteler pideler eşliğinde, siz yapamazsınız diyip 😐 hayallerimin komşusu 😐
Geçmiş olsun accessdenied🙏 Allah şifa versin inşallah, yalnız ensende boza pişiricin olarak onları annen yiyebilir eşin çocuğun yiyebilir ama sen yiyemezsin onu söyleyeyim, yaz aylarındayız kimseler yok diye kendini salmana izin vermiyorum, yoğurt ye, ödem şişkinlik vs için üzerine limon sıkıp maydanoz ye, sıcak diye yürüyemiyorsan klima altında sandalye pilatesi yap, sandalyede oturmam diyorsan yatarak pilates yap ama spor yap, su içmeyi de ihmal ediyorsun sanırım, alkole ok ama su öğkkk der gibisin, o su i-çi-le-cek.

Mune sen benim henüz Mune olduğunu farketmediğin arkadaşım mısın, tanıyo musun beni napıyosun :KK53: :KK53:
Bilmem olabilir belki 🤣 kafamın arkasında da gözüm vardır senin kaçamaklarını hissediyorumdur🤣🤣

accessdenied accessdenied 60.205559.10:nazar:1.8259.1058.2058.259.3
Bu ne buuuuu:sopa:
Ben sana demedim mi izmirden kilo alarak dönersin sen diye, daha 1 haftada böyleyse🤦‍♀️

Bak ablana kilo koruyoruz şurada değil mi👇
IMG_20240711_142134_462~2.jpeg

Seni benim esir kampıma almam lazım da ahhhh ahhh😂😂

Bilmem olabilir belki 🤣 kafamın arkasında da gözüm vardır senin kaçamaklarını hissediyorumdur🤣🤣

Bu ne buuuuu:sopa:
Ben sana demedim mi izmirden kilo alarak dönersin sen diye, daha 1 haftada böyleyse🤦‍♀️

Bak ablana kilo koruyoruz şurada değil mi👇
Eki Görüntüle 3450555

Seni benim esir kampıma almam lazım da ahhhh ahhh😂😂
46 kiloyu en son hamile kalmadan görmüştüm ben 😵‍💫

Sabah kahvaltı yok akşam türlü ve cacık yedim bide fena sekilde çikolata krizi tuttu bı tane çikolata yedim bide 2.5 lt su içtim

Mune Mune 49.5 kiloyla listeye girmeye utaadın mı insafsız 🤣
Yoooo :))) topikte olma sebebimi accessdenied accessdenied hanımefendi biliyorlar ama söylemiyorlar, en keyif aldığım şeyi yapıyorum kendisini gıcık ediyorum, o yüzden listedeyim 😂
46yla da çıktı 😐 rekora koştu 😐
Lütfen susar mısınız:KK14: yemininizi bozdunuz, gelsin içli köfteler gitsin pideler🤣 evine dönene kadar pide arası içli köfteye döneceksin ☹️
Sen kilo mu aldın aşkım 🥹
Kilo mu aldı mı, hatun pide gömüyor yakalasa ekmek arası beni bile yer🤦‍♀️ Fransa’da yemek görmüyorsa garibim 😵‍💫

Yoooo :))) topikte olma sebebimi accessdenied accessdenied hanımefendi biliyorlar ama söylemiyorlar, en keyif aldığım şeyi yapıyorum kendisini gıcık ediyorum, o yüzden listedeyim 😂

Lütfen susar mısınız:KK14: yemininizi bozdunuz, gelsin içli köfteler gitsin pideler🤣 evine dönene kadar pide arası içli köfteye döneceksin ☹️

Kilo mu aldı mı, hatun pide gömüyor yakalasa ekmek arası beni bile yer🤦‍♀️ Fransa’da yemek görmüyorsa garibim 😵‍💫
Zaten bence Türkiye’de rahat yemek için kilo vermek istiyordu minik kelebeğim abla🥲

X