Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Doğru yaşamadım doğum kilolarımı vermek istiyorum en önemliside sezeryan karnım gözüme batıyor 2 aylık olucak yakında bebek vermek lazım ne kadar erken o kadar iyi
Leslie ile zayıfladınmi sen hiç?
Doğum sonrası 1 sene içinde 25 kg verdim sizin kendinize zaman vermeniz gerekiyor henüz çok erken. 6 ay sadece yürüyüş yapabilirsiniz (sezeryan) emiyorsa 6 ay diyet yapmayın emzirmek bir şey yapmadan zayıflatır. Mekik asla çekmeyin
Tamam videolardan sorumlu devlet bakanı da Processes olsun ne spor yapacaksak seçsin bize
önerisi olan varsa değerlendirelim onun dışında YouTube dan yoga temellere bakabiliriz belki. Evde hoplama zıplama izleri biraz zor olabilir belki bu ara ev dışındayım internette pek aktif değilim. Yapcaz 55i birlikte kutlayacağız bi bardak salatalıklı bazı baharatların içinde olduğu iğrenç sularla
Processes gelince karar verelim hepimiz ayni uygulamayi indirelim ya da youtube videosu ise izleyelim
Uygulama da olur bakamadım ben dışardayım ne dersiniz okeyim
Bana gerçek şişkolar lazım.
Herkes kendince gerçek şüşko

Kızlar birinci sayfada ki muhteşem tablo çalışmamı, gece gelince düzelticem birazdan kızın gösterisi var oraya gidicez . yani o sanat eseri biraz daha durucak orda doya doya bakabilirsiniz nxnxnxn sabah tartıyı unutmayın kız aç karnına bu gece dondurmalı lahmacundur pudingli kebaptır son gömüşlerinizi yapın bcbxb

Bizim tatile az kaldı diye hunharca kardiyo çalışıyorum. Herkesin derdi kendine büyük.
Allahtan Antalyaya taraflara falan gitmiyom da 180lik rus karılarının top gibi popolarını görmüyom. Giresunda geneli ben gibi dkdkmd bi kaç tane oluyor uzun zayıf onlara da kçımı dönüyom oh olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…