Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Boyuma cüce yazar msınn litfen

Boy: 1.63
Başlangıç kilo: 68
Hedef kilo: 60

Ben motivasyon için burdayım bak annem korkudan 2 tane köfte yemiş akşam teyzemde yanında bile yokum ama ona o korku yeter
O sevimli tipinle nasıl bir caydırıcılık arz edebilirsin ki hayret ahjsjskd ben bu akşam yedim Allah affetsin. Yarından itibaren başlıyorum.

O sevimli tipinle nasıl bir caydırıcılık arz edebilirsin ki hayret ahjsjskd ben bu akşam yedim Allah affetsin. Yarından itibaren başlıyorum.
Ahhh ahh sinirlenince içimdeki şeytanla çingen halay çeke çeke dışarı çıkıyo
Bu akşam jubileler yapılsınnn yarın sabah full motive burdayız sen Anteptesin seni yürü diye çok darlamıcam hava çok sıcak orda

Ben her türlü dezavantajlıyım çünkü Antep mutfağı…

Heh. Beni birkaç ay önce zorbalayıp durdunuz niye diyet topiğinde bu Arti diye. Şimdi sıra bende. Gün gelir devran döner. Keser döner sap döner. Çalma elin kapısını çalarlar kapını. El elin eşeğini türkü çağırarak ararmış, yok bu bu konuyla alakalı değil.
Neyse, sadede gelelim:
Çırpı bacaklarınızla ne işiniz var zayıflama topiğinde?

Kız herkes dondurmayı tatlıyı gömdü ben hiç bişey gömemedim bi yerim şişecek bu da kilo olarak geri dönücek
Aşkım sen de Türkiye’ye dönünce 1 gün yersin 1,5 ay falan sonra bir şey olmaz
Ben her türlü dezavantajlıyım çünkü Antep mutfağı…
Kışa artık… senin de bi kilon yok ki yaa 1,5 2 aya gider onlar hep
Yürürmeyenler koşsun bence
sen yürücen mi?

Komşunun tavuğu komşuya kazı unuttun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…