Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Biz oralara gidiyoruz güneş gözlüğü takıp hepsini inceliyorum
En son tam önümüzdeki sezlongun sahibi kadın denizden cıktı at gibi yürüyüşüyle geldi gtüsünü bize döndü ve şak diye tanga bikinikisini indirdi ve yenisini giydi tam kuyruk sokumunda akrep dövmesi vardı ırıspının. Ben gte mi bakim herifin gzünü mü takip edim akrebi mi incelim diyesiye, Allahım ne olur bari üst dursun demeye kalmadı onu da indirip güneşlenmeye koyuldu mu benim oömayan memelerim de uzanınca tamamen yok olmuştu şezlongta sinirimden 160 tan 130 a küçüldüm, durduk yere adamı boğasım geldi arada bakıyordu da sanki. Lanet olasıca erkekler.

Benimki de bana kızıyor niye kadınların totosuna bakıyorsun diye sanki her gün Rus görüyoruz.

Bi de nasıl güzel pozlar veriyorlar aqua parkın yanındaki musluğun altına girip şuh şuh fotolar çekiyorlar. Ben de kıskanarak izliyorum
Kzım sen ne kıskancan kayısı gibisin maşallah. Mermer gibi ten dümdüz göbek top gibin popo kıvır kıvır belde saçlar ulan yazarken sana yürüdüğmü hissettim açlık iyi bisey değil arkadaşlar tavsiye etmiiğm.

emmiyorsutum kesildi 2ay sonra spor yapa bilirsin demişti doktorum mekim çekemem zaten ama ama fazla kilomdan kurtulmaliyimboyle de olmuyor ben eski halime alışığım.

Boy cüce mi hahahshshshhd

Afiyet gazamız mübarek olsun herkes sabah yediğini içtiğini yazsın ya da fotosunu atsın bi de kiloları yazalım yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…