Zayıflıyorum yemin ettim 😐

B12 düşük, demir düşük. Anti tpo yüksek ama tiroid hormonlarım henüz bozulmamış. Gluten tüketmemem gerek ama engel olamıyorum bu ara. daha önce yaptım aslında ama bir türlü motive olamıyorum.

mybiglove daha iyi bilir ama bence öğleni atlayıp sabah akşam yapabilirsin. Akşam hafif yersin
Sabah işe kahvaltı getirmek çok zor geliyor, üşeniyorum ya böyle granola falan yicem ya da hiç yapmıcam öyle yumurtalı (zaten kokar) salatalıklı peynirli falan kahvaltı yapamıyorum haftaiçi.

Sabah işe kahvaltı getirmek çok zor geliyor, üşeniyorum ya böyle granola falan yicem ya da hiç yapmıcam öyle yumurtalı (zaten kokar) salatalıklı peynirli falan kahvaltı yapamıyorum haftaiçi.
O zaman şöyle yapabilirsin; sabahı atlayıp öğlen yersin akşam da az yer kapatırsın böylece IF de yapmış olursun. IF çok etkili bir yöntem kilo vermek için.

O zaman şöyle yapabilirsin; sabahı atlayıp öğlen yersin akşam da az yer kapatırsın böylece IF de yapmış olursun. IF çok etkili bir yöntem kilo vermek için.
işte öyle yapıyorum aslında, yıllardır hafta içi kahvaltı yapmıyorum. Şu ara tek eksiğim akşam hafif yemek

Eşim iş yerine yumurta haşlama makinesi aldı, koliyle yumurta da alıp bırakmış ofise. Çünkü ben ona kahvaltı hazırlanıyorum. Daha dün gece aynı ev içerisinde şöyle bir sohbetimiz oldu

Güldük eğlendik tamam yapacağınız ilk şey şekeri kesmek olmalı bence. Ben bebeliğimden beri tatlı yemeyen bir insanım bence ondan zayıfım.
Bence yapın bu aşkım Tamam tatlı kilo yapar da hamur işi de, makarna, pilav, hamburger bunları da yememen lazım onları yiyosun sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…