Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

canım çok teşekkür ederim... kızın olursaki düşüncelerine kesinlikle katılıyorum hazırcevap lafın altında kalmayan biri olarak yetiştir o türdeki insanları kimse ezemiyor 30 dakikalık egzersizimi evet hiç ara vermede yapıyorum toplam 200 kalori ediyor en baştan 10 dakika ile basladım sonra 20 ve 30 diye gitti ama 30 üstüne kesinlikle çıkamam çok zorlanıyorum cunku sarımsak konusunda da mesajları okursan kızlar sakın evliyseniz falan yapmayın iğrenç kokuyorsunuz diyor sarımsak benim bildiğim tansiyon düşürücü ve aynı zamanda antiseptik bir maddedi zayıflatıcı bir özelliği olduğunu sanmıyorum ama ceviz konusunu yapabilirsin aksamdan 2 adet cevizi ıslatıp sabah aç karnını o suyu içip arkasındanda da kahvaltı esnasında cevizlerini yiyebilirsin bu da barsakları çalıştırıp kolesterolu düşürüyor, arada da limonlu suyunun içine az yarım çay kaşığı kadar tarçın karıştırıp sabahları aç karnına onu içebilirsin diyetisyenler yağ yakmak için öneriyorlar ben bir tek elma sirkeli suyu içemedim korkunç midemi bulandırdı ama bunların tatları fena değil içilebilir zaten mate çayında da tarçın var tarçın yağ yaktırıyor...

mrb arkadaslar
yarem canım bak senin hangi sistemle alısveriş yaptıgını sipariş verdigini bilmiyorum ama ben hep söyle yaparım siteden begenirim ürünü mail atarım siteye tel numaramı yazarım su üğrünü almak istiyorum verdiigm numaradan bana ulasın derim yollarım 5 dk sonra falan arıyolar zaten genelde adres bilgilerimi veriyorum kapıda nakit ödeme veya mail order sistemiyle kredi kartıyla ödeme yani bi nevi bu sekilde ödeme işlemini haledip ürünübeklemeye baslıyorum en gec 1 hafta içindede gelir zaten sende böyle yap bence senin o sipaişte para havale ettinmi anlamadım eft falann yaptınmı yani etmediysen sipariş iptal olur muhtemelen

bendee merak ediyorum bu aleti kullnan arkadaşların yorumları duymak isterim benimde bacak içlerim çok yumuşak acaba alsammı arkadaşların kullnandığı step aletinden bendede var leg magıc le beraber dönüşümlü kullansammı diye düşünüyorum bana bi fikir verirmisiniz kızlar yaa:uhm:

ya canım, sıparısımı verdım. ve bana donmedıler bu konuyla ılgılı soruda sordum ona da cevap gelmedı kapıda odeme seklı yokmus. bız kredı kartı kullanmıyoruz canım. nasıl havale edeyım kı daha dun sıparıs verdım. yanı resmı tatıldı. sımdı maıl mı atsam acaba. sasırdım sımdı ne yapacagımı. havale ıle odemeyı dusunuyorum ayrıca..sagol onerın ıcın..

Bendede var aynısından bi ara yapıyodum ama zorlanıyordum yaparken.Okudum bi şevk geldi bende mi başlasam ki tekrar =)

bu alet sonuçta yere yan yat bacağını indir kaldır hareketini ayakta yaptırıyor evde varsa kullanılır ama para verip almaya değer mi.. ayak bileğine takılan ağırlıkla direncte uygulanmış olur

hepinizin geçmiş bayramı ktlu olsun bayanlar, bayramı atlattık hadi bakalım yarışma başlıyor bende bugünden itibaren düzenli olarak yapıcam, aleti alanlar , başlayanlar tekrar listemizi çıkartıp yarışmaya başlayalım kızlar

sebnem canım maılle bana gerı donduler sukur. henuz sıparısınız ıptal edılmedı, havaleyı yaptıgınız anda ısleme konulacak dendı... pazartesıyı beklıyorum bende sımdı. ıyı oldu cok heveslenmıstım. accayıp gaza geldım yanı...hihoyyytkaydirigubbakcemile2

yarem
hadi gözün aydın canım önümüzdeki hafta olmadı öbür pazartesi elinde olur sende baslarsın muhtemelen.
editoryal de gelmiş sevindim hadi toplanalımda bi lisateyi olusturalım tekrar

bende aldım bendeeee :)))))
bende zayıflıcaaaaammmm
69 kilo olmuşum (( maşallah
10 kilo vermem lazım
benide aranıca alınnnnnnnnnnn

heycir
sanada hayırlı olsun canım aletin hep birilikte 1 ay en fazla 2 ay sonra zayıfladık diye seviniyo oluyoruz insallah arkadaslar su listeyi bi cıkaralım artık ya hepimiz aynı gün giremezmiyiz girip sayılarını bıraksak aslında

bende birkaç gün içinde alıcam listeye bende katılayım. hangi ölçüler lazımsa katılmak isteyen ölçülerinide yazsın. herkesin aynı ayna girmesi mümkün olmaz. yada yeni bi topik açarsınız belki.

kilo 69
bel 94
basen 107
bacak (kalça diz arası en tombul yeri) 62
baldır (diz topuk arası en tombul yeri) 37

hedeflefen kilo : 55

ben bu ölçülerle kendimi takip etmeyi planlıyorum . başka belirtilecek bişey var mı?

arkadaşlar ben o aletten geçen kış aldım.evdeyim dışarısı soğuk çocuklarla evde en iyi spor dedim.aslında işe yarıyo ama aynı kiloları geri aldım bırakınca.vücüt şekilleniyor rahatlıyor bel bölgesi bile inceliyor.acayip terletiyor.bacaklar süper inceliyor.bak gene heveslendim bendemi başlasam...

teşekkür ederim.
bende 69 kiloyum boyumda 1.68 dier ölçülerimi bilmiorum evde mezuram yuk.10 kilo vermem lasım hatta 14 ((((

kızlar selam...bende de bu alettten var ve başlamayı düşünüyorum,o yüzden aranıza katılmak istiyorum,umarım bana da yer vardır..kaydirigubbakcemile3.
4 yıl önce evlendim,evlendiğimde 58kilo,inceceik bir kızdıma.s...evlendikten son ra kilo almaya başladım...2 sene önce 69 kiloya kadar çıktım ve rejim+yürüyüş+bu alet yardımıyla 10 kilo verdim :lepi:ancak kilo almalarım hiç kesilmedi,diğer 2 senede de bir alıp bir verdim,derken geçen sene çok kilo aldığım bir dönemde 70 kiloyla sürpriz bir şekilde hamile kaldım:CüvCüv:,şu an 5 aylık bir oğlum var ve ben 84 kiloyum senağlama bu durum beni inanılmaz üzüyor,şimdi eski videoları seyrettim ve çok üzüldüm,insan 4 yılda bu kadar mı değişir?bana 4 yıl önce bu halimin resmini gösterselerdi asla inanmazdım:çok üzgünüm:
neyse fazla uzatmayayım,şu an emzirdiğim için pek fazla diyet ve spor yapamıyorum,çalışıyorum,evim okula çok yakın yürüme fırsatım yok sadece evde aletle yürüyebilirim...diyetisyene de gittim ama diyeti uygulayamadım,iştahım çok fazla ve engel olamıyorumklava:
biraz önce eski halimi görünce kendime çok kızdım,kilo beni çok çirkinleştirdi,daha yaşlı görünüyorum,oysa daha 27 yaşındayım kaydirigubbakcemilebu halime hiç alışamadım,çok çok üzülüyorum:a015:
yarından itibaren ben de yediklerime dikkat ederek ve alette çalışarak zayıflamaya çalışıcam inşallah başarırım:Saruboceq:
ben de yaptığım skorları buraya yazarım,bu arada boyum 1.63

merhabalar kizlar sizleri en basindan beri okudum ve bende size katilmak istiyorum benim kilom 54 4 kilo vermek istiyorum.Aslinda zayifim ama kilo almamak ve formumu korumak ve birazda vermek icin size katilmak istiyrum,fakat ben yurtdisindayim bu aletten nerde bulurum bilemiyorum bilgisi olan varsa yardimci olursa cok sevinirim...

ben 63 kiloyum ve en azından 58 e düşmek istiyorum
bacaklarım yapısı gereği ince değil
bir de bu aletle kas yaparak daha da kalınlaşırsa diye korkuyorum
biz incelsek bile bacaklarda kalınlık kalıyor mu
bu şekilde zayıflayan birileri bana bu konuda bilgi verebilir mi
teşekkürler

bugun verdıgım ıkı kılo ve yazdıklarının etkısınde kalarak sıparıs vermıs buluyorum =) yarın gelmıs olur. bu sefer kılolarımı vercem pes etmıcem yarı yolda umarım :) yazılanları okudukca heveslenıyorum, vazgececegım sırada motıve oluyorum devam dıyorum. ıyıkı buldum sızlerı :)

merhaba arkadaslar
son durumumu yazayım dedim size
ilk aldıgımda ilk 10 günde düzemnli olarak calısmıstım bu laetle 10 günde 2 kilo vermiştim 4 aralıkda 75 dim artık 77 ile baslamıstım 4 aralıkdan bu yana yani son 10 gündür bayram dolayısıyla pek yapamadım şimdi tartıldım 1 kilo daha vermiştim şimdi 74 üm artık düzenli yapabilirim sanırım 10 günde 2 kilo gitse ayda 6 kilo eder demiştim ama dedigim gibi bayramda yapamdım pek ve bu son 10 günde 1 kilo vermişim bunada şükür gerci aletle calsımaya devam bide ben her ögünde ekmegimi 1 dilime düşürdüm günde 3 dilim ekmek ve bol meyva yiyiorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…