Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

kızlar bu aletten ben de almayı düşünüyorum..araştırıyorum...daha önce hiç kullanmadım...1500 adım kaç dakikaya tekabül eder ortalama?

canım saol bilgi verdiğin içinkaydirigubbakcemile3 yalnız işim zor galiba ben esenler deyim KİPA pendik te çok zoooorr:çok üzgünüm: araştırmam lazım..:sinifsinif:

selam kızlar...şu stepper ı netten alma şansımız var mı??benim de kocaman bir spor aletim var maratonun eski tiplerinden içinde herşey var ama kullanmadığım bir odada duruyor ..çok hantal ve onu salonun ortasına da koyamam ...daha kullanışlı taşınabilir birşey arıyordum tv izlerken yapabilmek için yazışmalarınızı okudum..kullananlar tam ismini burdan sorun olacaksa bana özelden yazabilir mi rica etsem..çok teşekkürler..

netten de alabilirsin . adı Twist Stepper canım. zemuszemus

Merhaba şebnemcim,
ben de senin yazını okuduktan sonra ve arkadaşların olumlu yorumları üzerine, kadınlar kulubune üye oldum ve gidip twist stepper aldım, işe yarayacağına %100 eminim oruçluyken bile yapıyorum.

Yalnız benim stepper gevşek ayarladığımda elektronik göstergesi ilerlemiyo, yani çabuk çabuk adımlara ayarladığımda algılamıyo durduğu yerde duruyo gösterge dakikası bile oynamıyo. sonuna kadar sıkarsam ancak algılıyo, ben de hem yeni aldım birden zorlamak istemiyorum, hem de ben de 500-1000 adım çok atmak istiyorum, napıcam bilmiyorum??? bi fikrin var mı şebnemcim? yada bilen biri varsa bana yol gösterebilir mi??

bu arada aranıza katıldığım için çok mutluyum :)

canım ben kendim sayıyorum. göstergeye bakmadan. bende en gevşeğe aldım hızlı tempoda yapıyorum. yerimseniben

teşekkür ederim emezcim,
üzülmüştüm yeni aldım ama problemli çıktı diye, içime su serptin.
ufak tefek ama nasıl güzel zorluyo! 575 adım attım bugün, 10 dakika bile olmadan süper terletiyo,
tuttum ben bunu, düzenli spor yapmak için birebir! hem tv karşısında sıkılmıyorum da,
valla tam benlik, iyiki almışım.
VE ıYı Kı SıZLERLEYıM :)

kızlar ben hepsiburadadan sipariş verdim bir hafta önce ama hala gelmedi, üretici firmadan bekleniyo diyo. ya biran önce gelsin artık müthiş gaza geldim sayenizde biran önce incelmem lazım :sinifsinif:

Twist-Shape’i gittigidiyor’dan alan var mı?
Kargo ücreti nekadar tutuyor istanbul için merak ediyorum

Ben izmitten bi mağazadan aldım bugün 89 tl 10 aya böldüler.. Evkur tarzı bi yer imkanınız varsa öyle alın arkadaşlar.. Markası maxsport uygun geldi bana orda denedim hatta güzel..

gittigidiyor'da 44,9 tl ama kargo ücreti 15 civarı tutuyormuş...toplamda çok değil 60 tl'ye geliyor ama bir ürüne fiyatının üçte biri kadar kargo ödemek de kabul edilebilir gibi değil:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…