Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

haa bu arada gittigidiyordaki bu ürünün ekran göstergesi arızalıymış o nedenle bu fiyata satıyormuş:KK43:
bu bilgiyi yeni gördüm...

slm kızlarr valla acayip gaza geldimmm...en kısa zamanda bende almayı düşünüyorumm..umarım işe yarar..:)))))

yok ses yapmıyo
sadece çok az koltuk gıcırdaması gibi sesi çıkıyo ama yağlayınca geçer o da herhalde

kızlar bu aletin sadece step olanındanmı alsam yoksa sağa sola yatanlardanmı alsam ..karın ve bel bölgesinde de az bişi varda:)))karar veremedim ya?????

heryerde pahalı,
nereden alacaz bu ürünü yaa
koca kipa da istanbulda sadece iki semtte var...ikisi de istanbulun dışında sayılır hem de:KK43:
bu arada kipada mutlaka oluyor mu sürekli?

ben max sport diye bi marka aldım kızlar 1 saat önce elime ulaştı 89 tl ye ipli aldım iyi birşeye benziyo sesde çıkarmıyo.. 7dk yaptım ama su içinde kaldım işe yarıycak sanırım gidecek basenler :)))

merhaba arkadaslar
arkadasın biri baslık sahibi ortada yok demiş :) geldim işte burdayım :) ama ramazan girdiginden beri hiç yapmadım işte bu yüzden şişemye basladım gene :) bayramdan sonra baslıyorum yine 500 lük setlerler 3 set yaparım baslngıcta ilk 1 hafta 1500 yaparım bir günde yeni baslayanlar varsa yada ben gibi ara veripde bayramdan sonra baslıcak olan varsa ekip kuralımda baslayalım birlikte hergün bi sayı belirleriz herkez yaptıgı sayısı yazar bi nevi oklama alırız :) ekip halinde olunca insna disipline giriyo tek basına olunca aman birazdan yaparım yok efendim yarın yaparım derken tembelleşiyo.hadi bakalım bayram sonrası görüşmek ve hepimzide tas gibi olmak üzere

merhaba arkadaslar
arkadasın biri baslık sahibi ortada yok demiş :) geldim işte burdayım :) ama ramazan girdiginden beri hiç yapmadım işte bu yüzden şişemye basladım gene :) bayramdan sonra baslıyorum yine 500 lük setlerler 3 set yaparım baslngıcta ilk 1 hafta 1500 yaparım bir günde yeni baslayanlar varsa yada ben gibi ara veripde bayramdan sonra baslıcak olan varsa ekip kuralımda baslayalım birlikte hergün bi sayı belirleriz herkez yaptıgı sayısı yazar bi nevi oklama alırız :) ekip halinde olunca insna disipline giriyo tek basına olunca aman birazdan yaparım yok efendim yarın yaparım derken tembelleşiyo.hadi bakalım bayram sonrası görüşmek ve hepimzide tas gibi olmak üzere

off ya bende alalı 2 ay oluyo ama doğru düzgün hiç yapmıyorum :sinifsinif:
basenlerim var zaten sinir oluyorum :gitme:
üstümde bi tembellik var hiç yapasım yok ya :mymeka:

bende 3 gündür yapıyorum görenler zayıflamışsın diyolar ama aynı zamanda bitki çayı da içiyorum onunda etkisi olmuş olabilir :)) bayramdan sonra şehir dışındayım bi müddet yapamıycam ben dönünce yazarım bende akannehir

selam kızlar..

yazdıklarınızı okuduktan sonra ben de almaya karar verdim. yalnız benim asıl problemim bel, sırt, karın bölgesi. kalcamda bişey yok. Cardio Twister diye bi alet var adım atarken saga sola döndürüyor. resmini ekleyemedim. sizin kullandıgınız aletle bunun farkı nedir bana bi yazar mısınız? sanki bu daha çok üst kısmı çalıstırıyor gibi geldi.

merakla cevabınızı bekliyorum hemen sipariş edicem.

selam kızlar..

yazdıklarınızı okuduktan sonra ben de almaya karar verdim. yalnız benim asıl problemim bel, sırt, karın bölgesi. kalcamda bişey yok. Cardio Twister diye bi alet var adım atarken saga sola döndürüyor. resmini ekleyemedim. sizin kullandıgınız aletle bunun farkı nedir bana bi yazar mısınız? sanki bu daha çok üst kısmı çalıstırıyor gibi geldi.

merakla cevabınızı bekliyorum hemen sipariş edicem.

slm canım..cardio twister ı bayramdan 1 gün önce hepsiburada.com dan sipariş verdim ve perşembe günü ulaştı elime..2 gündür yapıyorum.çok keyifli şimdilik.burdaki arkadaşlardan bazılarının kullandığı başlıksız olan yani sadece step kısmı olandan...onlardan alırsan tutunmaya ihtiyacın olabilir dengeni sağlayabilmek için..ama cardio twisterda tutucak yeri olduğu için hem dengede sorun yaşamıyosun hemde sağa sola döndüğün için tüm vücudun çalışıyorr...şimdilik memnunum ama kilo verirsem dahada memnun olacam..istersen ben biraz kullanayım sen ondan sonra al..sana bilgi veririm...

cok sevindim cevabına. tereddütlerim vardı. 2 tane var sen hangisini aldın?

üst bölgeleri nasıl çalıştırıyor?

kızlaar aylar sonra yine ben geldim:kedi:
bu süre içinde hala 52 - 53 kilo civarındayım kilo almadım yani ama kilo almış gibi duruyorum. sıkılaşmıştım baya gevşedim sanırım tekrar. çünkü stepper odanın bi köşesinde aylardır bana mahsun mahsun bakıyor. ben de ona bakıyorum.kaydirigubbakcemile3
bugün tekrar başladım 500 adım yaptım. şimdi de size bir sorum olucak. benim stepperımın ayarı en sıkıda. şebnemin yazdığından anladığım kadarıyla gevşek olması daha iyiymiş. ne yapmalıyım? ben de gevşetip daha çok adım atmaya mı çalışayım yoksa zor fakat daha az adım mı atayım? ve son soru haftaya ptesi okulum açılıyor. acaba 1 haftada kilo vermesem bile sıkılaşabilir miyim günde 500 - 1000 adım arası yaparak?CADIARZU

ben sebnemin yazdıgnı gordukten sora gewsettim hala da faydasını goruyorum.en son 2 hafta ara werip 10 gun once baslamıstım 1 2 gundur hafif bi sıkılasma hissediorum bende etkisini 15 20 gun arasında gosterio basla sen iste bi an once =)

X