Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

walla bndede war bundan hatta bn 25e mi ne almıştım ama işe yaramaz die kenarda duruo 3kez anca yapmışımdır bnde başlıcam artk buna en azından iftardan snra 15dk fln yapıım 5dklık 3turda hem az yorulurum hem sıkılaşırım oh bee :) peki bu basenle göbek kısmına etki edermi acaba??

yok gülüm öyle bölgesel etkisi olmuyo stepperın, sadece kalçaya ve bacaklara direk etki ediyor, onun dışında aşırı terlettiği için toksin atımından genel kilo kaybı sağlıyor...

aksine basenlere cok etki edio benim baya basenm wardı 20 gun sora yarısı gitmisti..smdi az bse war ayrca kilo kaybı da sagladı belim epey inceldi diyetle beraber yapınca da gobegim gitti..

ya aslında bende sanki kalçalarımın küçüldüğü ama basenlerimin büyüdüğü hissine kapılıyorum
acaba önce kalçadan mı başlıyo sıkılaşma. yada basenlerime etki etmeyecek mi :KK43:(

ya bende aylarr öncesinde aldım ilk heves yaptım biraz sonra bıraktım yani sıkılanalr için iyi bir yöntem deil bunu yapmaya niyeti olan insan zaten zayıflar

bu topiği okuduktan sonra öyle bir gaza geldim ki hemen sipariş verdim. kargoda, gelmesini bekliyorum. biran önce bende kalçalarımdan ve bacaklarımdan kurtulmak istiyorum artık.
allahım sen bana bunu düzenli yapma iradesi ver, lütfeeeen... :Saruboceq:

stepperi düzenli yap, her yapışında biraz sayıyı arttır, yediklerine de dikkat et, sana garanti veriyorum cnm düzenli kilo verirsin :KK66:

selam kızlar
stepper imi aylar önce bu başlığı okuyunca almıştım. bi kaç tur deneyip biryerlere kaldırdım .
ama geçenlerde tartıda 97,7 yi görünce hemen stepper saklandığı yerden çıkarıldı. :roflol:

31.08.2009 Pazartesinden beri her akşam eve geldikten sonra aralıklı ,kendimi parçalamadan :1rolleyes: 1500 adıma kadar çıktım.yediklerime de dikkat ediyorum :icecream:
ayrıca 1500adım bittikten sonra bazen konüsyon bisikletine biniyorum. bazende titreşimli zayıflama kemerini kullanıcam.

allahım inşallah bu gazın önü kesilmez :roflol:

başlıycam başlıycam derken bugün 9.gün olucak.gerçekten etkisini görmeye başladım.selülitlere de faydası var.gerçi ben diyet de yapıyorum ama daha önceleri bu alet olmadan veremezken şimdi daha rahat veriyorum.her gün 1000-1100 adım arası atıyorum.400 -300-300 şeklinde .20-22 dakika sürüyor.aralarda30 saniye mola veriyorum.

bu akşamki ilk 700 lük etabı tamamladım. nefeslenip gerisini tamamlıcam.şimdi terlemekle meşgulum :)

ya kızlar ayladır yerind eduryor öylece stepperım bi gaz verin bişey diyinnnn
yapayım bende yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ben de gaz veriyorum ama topik sahipleri piyasada yok kaydirigubbakcemile3
biz yeniçeriler birbirimize destek olucaz sanırım kaydirigubbakcemile2
ben dün akşam hariç geçen hafta ptesiden beri hiç aksatmadan her akşam 1250 adım ile , rejimde yapmadan 2 kilo verdim :eek:

azimliyim ama gaz bekliyorum :roflol::roflol:

kızlar durun yarın tartılayım da eğer 1 kilonun üzerinde vermişsem görün bakın nasıl gaz veriyorumdelikafadulden

kızlaar insanlık için küçük ama benim için büyük bi adııım:) 1.2 kg verdim 10 günde her gün ortalama 1400-1500 adım yaparak. tabi bir iki kez çikolata kaçamağım oldu. yan simitlerim azaldı, pantolonlar belimde durmuyor acayip hırslandım devam edeceğim, kendinizi fazla zorlamadan yapacaksanız şayet tavsiye ederim. bir sonraki tartılma günümü ayın 18 i olarak belirledim. gelişmeleri tekrar bildiririm. herkese kolay gelsiiin:lepi:

X