Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

Valla 2000-3000 bana cok agir geliyor dizlerim basliyor agirmaya, ama söle 600 cok kolay yapiyorum 1000 dogru zorlaniyorum, zaaten ancak her 2 günde bir yapiyorum, ama göbegimin egircegini bilsem hergün yapacagim.
Fitnessede gidiyorum bunu da yani sira yapiyorum ama sanki daha cok faydasi var bacaklarima.

Valla sebnemcigim bende senin sayende aldim, marketlerde görürdüm bakmazdim neye yaricak ucuz sey diye ilgimi cekmezdi, sen olmasaydi hayatda almazdim ben.

merhaba arkadaslar
pelushhh steperın hayırlı olsun arkadasım da calsırıken niye nohut leblebi yiyiyosun sen :) ben onu anlamadım bi tarafdan zayıflamaya calsıyosun bi tarafadanda masallah nohutlar leblebiler :) çok hossun valla :) günde 2000 yazmıslar sasırdım demişssin sasırma hiç birkaç zaman sonra sende öyle olucaksın ben ilk aldıgımda 60 tane yapıyodum :) suan 2500-3000 deyim :)

Nohut leblebi masum gibi geliyo nedense canım yaa kaydirigubbakcemile3

Dün 500 yaptım bende 2*250 şeklinde...

Dediğin gibi her gün biraz arttırırım artık.. kaydirigubbakcemile2

merhaba arkadaşalr şuana kadar yazdıklarınızı okudum bende incelmek istiyorum kilolu deilim ama ince olmak istiyorum bu aleti nerden alabilirim yardımcı olur musunuz

slm arkadaşlar bende aleti yeni aldım voit twis stepper bugün 1buçuk saat yaptm kaç adm yaptııma bakmadm ama toplam 680 kalori yaktım çok terletiyor gerçekten kaslarımı hissedebiliyorum 2 kilo wermeye ihtiyacım war umarım işe yarar :KK43: 1 hafta sonra sonuçları yazarım tekrar

ben de bu aleti 1 haftadır kullanıyorum bacaklarım inceldi popom kalktı gaza gelip bi de selülit kremi aldım bakalım nolcak?günde 4000 adım atıyorum ramazanda da devam etcem akşamları:)

merjaba arkadşlar bu aletin tam olarak ismi nedir fiyatı nekadar lütfen yardımcı olur musunuz bende almak istiyorum nerden alabilirm:1no2:

merjaba arkadşlar bu aletin tam olarak ismi nedir fiyatı nekadar lütfen yardımcı olur musunuz bende almak istiyorum nerden alabilirm:1no2:

Stepper diye aratırsan bulursun çeşitli markaları var ama ben de hala alamadım internette fiyatlar yüksek arkadaşlardan 50 ye alanlar var ama ben hala bulmadımmafoldumben

teşk ederim cnm öncelikle bende internetten baktım ama 100 ytl üzeri genelde yüksek fiyatı nerden alabliriz ki acaba :KK43:

kipalarda war 50ye bulundugunuz sehirde kipa warsa bi bakın ki artık her zaman 50 diilmis sanırım belli gunlerde indirime girio..bi de 2 el alanlar warmıs onlar da bu fyata bulmuslar...online a.weris stelerine bakarsanz sıfırlarını 60 70e de bulabilirsiniz..

Arkadaşlar ben bunu şubat ayında kipa'da 100ytl'ye alacaktım

Bekledim.Mayıs ayında kipa'dan 50tl'ye aldım.

Bence belli aralıklarla gidin bakın.Çünkü 100 liralık bir eşya değil.

ya hepinizin gazına geldim hafta sonu gidip bakıcam kipaya hatta yarın buralarda varmı bakıcam ve burdada paylaşıcam bakalım verebilecekmiyim yanında bide salatalık diyeti diye bişey okudum onu yapıcam 1 ayda ne kadar verices bakalım hayde herkese kolay gelsin bakem:)bu arada şebnem işe yaramazsa bozuşuruz he:)

stepper kesinlikle işe yarıyor.. kilo kaybı yapmıyor ama sıkılaştırıyor, görenler kilo vermişsin diyor ama tartı aynı gösteriyor :))

17 gundur duzenli kullanıyorum diyetle beraber 2 kilo falan werdim ama nası inceldigimi anlatamam olculerime bakmadım ama icine giremedigim kotum bollastı durusu acayp degsti basenlerim kuculdu.aynı zamanda benm de durusum degsti dimdik durmaya basladım sayesnde beni her gun gorenler bile degisimi farkedebilio kaydirigubbakcemile2 gunde ne kadar yaptıgımı hatırlatmakta da fayda war sanıyorum ben 200 ya da 250 kalorilik yapıyorum 1500 1600 adıma falan gelio ortalama gunde we aksatmıyorum en kotu 1000 adım atıyorumdur her gun.600 700 kalori yakanlar bu alet her sekilde etkisini gosterio zaten bu kadar kasmaya ne gerek war anlamıorum ben dizlerime uzun wadede zarar werecek die cok korkuyorum spora alısık bi insan diilsenz 500 adımla bile forma girebilirsinz bu kdr zorlamayın kendinizi..herkese kolay gelsnn..

ssengun

aleti alanlar yardımcı olabilirmi demişssin bulundugu yerde kipa olanlar bende dahil 50 tl ye düştügünde alıp yollamak bile isterim çünkü hakkaten 100 tl etcek bişey degil ya düşünün 50 tlde bile kar ediyolar 100 tl olunca kar marjlarını düşünün. ama burda kipada 50 ye düşünce alıpda nasıl yollayacam bilemedigm için bi yardımım dokunamıyor üzgünüm varsa baska yapabilecegimiz bişey elimden gelen yaparım tabi ama valla baska bişey gelmiyor aklıma

selam kızlar benim stepperımda bu

netten aldım 80 liraydı aldığımda şimdi 100 olmuş
ama şık ve yer kaplamıyor
aldığım ilk zamanlar yapamadım bebeğim fırsat vermedi
bakalım 1 haftadır başladım sizden özendim.
bende günde 15 dk dan 2 kere yapıyorum
600+600 1200 adım
diyetle birlikte yapıyorum. 1 haftada bile baya faydasını gördüm

Bende bugun basladim 500 adimla..
50 mekik
11 kat merdiven cikma
yediklerim zaten cok az reduktil sayesinde..
83.300 dum 8 agustosta
79.500 dum dunku kontrolumde..

onceki hedefim 70 sonra 60..

X