Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

kızlar bu aletten ben de almayı düşünüyorum..araştırıyorum...daha önce hiç kullanmadım...1500 adım kaç dakikaya tekabül eder ortalama?

canım saol bilgi verdiğin içinkaydirigubbakcemile3 yalnız işim zor galiba ben esenler deyim KİPA pendik te çok zoooorr:çok üzgünüm: araştırmam lazım..:sinifsinif:

selam kızlar...şu stepper ı netten alma şansımız var mı??benim de kocaman bir spor aletim var maratonun eski tiplerinden içinde herşey var ama kullanmadığım bir odada duruyor ..çok hantal ve onu salonun ortasına da koyamam ...daha kullanışlı taşınabilir birşey arıyordum tv izlerken yapabilmek için yazışmalarınızı okudum..kullananlar tam ismini burdan sorun olacaksa bana özelden yazabilir mi rica etsem..çok teşekkürler..

selam kızlar...şu stepper ı netten alma şansımız var mı??benim de kocaman bir spor aletim var maratonun eski tiplerinden içinde herşey var ama kullanmadığım bir odada duruyor ..çok hantal ve onu salonun ortasına da koyamam ...daha kullanışlı taşınabilir birşey arıyordum tv izlerken yapabilmek için yazışmalarınızı okudum..kullananlar tam ismini burdan sorun olacaksa bana özelden yazabilir mi rica etsem..çok teşekkürler..

netten de alabilirsin . adı Twist Stepper canım. zemuszemus

sevgili arkadaslarım
bilmem beni hatırladınız mı ben bu baslıgı açıp milleti ayağa kaldırıp sonrada bnei dimi ayak bileğimi agrıttı bu diyip arazi olan insanım :)

baslıgı uzun uzun okudum giremedigi süre içinde neler olmus diye.uzun zamandır kullanan biri olarak suanki durumumu anllatayım size.

saglıgım müsade ettigi sürece bu alete devam edecem kesin kararlıyım :) çünkü bu alet mucize oldu benim için bir aralar vidasını cok fazla sonuna kadar sıktıgım için sanırım diz kapagıma ve ayak bilegime cok fazla yüklendim sanırım agrılarım baslayınca korktum bıraktım ama gelip geçip yanından öyle bakıyorum :) sonra dedim ben bunun vidasını gevseteyim bi deneyim agrılarım baslıcakmı gene diye gevsettim ve inannın bana agrı magrı yapmadı suanda günde 2500 den asagı adım atmıyorum 2500-3000 arası bunu genelde 1000 lik setler halinde yapıyorum 1000 yapıp gidip dus alıyorum sonra aklıma ne zaman ghelirse gün içinde bir 1000-1500 civarı yapıp ogünü bitiriyorum.sonuç : TAŞ GİBİYİM TAŞ :) burda öenmli olan suymus zorlamadan yani cabuk cabuk basacak sekilde gevsekilikde tutmakmıs ve nol sayı yapmakmıs badici bi cocuk öyle demiştide dizim agrıyo ayak bilegim agrıyo bıraktım diyince.basldgım günden bu yana 9 kilo verdim aslında o arayı vermesem daha iyi olurdu oda olmadı işte.verdiigm bakalım suanda devam ediyorum günlük 2500 kotanın altına düşmüyorum

ah ah şimdiki aklım olsa hiç alırmıydım öyle dandik dandik ilaçlar ürünler hatta yakınım var bu siteye oda giriyor bi ürün kullandı burdan ögrendide hap yani alma etme dedimsede dinlemedei ayda 5 kiloverdi öbür ay 7 kilo aldı :) şimdi steperın kampanyaya girmesini bekliyo :)

ah bu steper üreticileri bana komisyon ödesin yahu :) benim zayıfladımı gören steper almaya kostu burda :)

hepinize saglıklı zayıflamalar insallah görüşmk üzere

Merhaba şebnemcim,
ben de senin yazını okuduktan sonra ve arkadaşların olumlu yorumları üzerine, kadınlar kulubune üye oldum ve gidip twist stepper aldım, işe yarayacağına %100 eminim oruçluyken bile yapıyorum.

Yalnız benim stepper gevşek ayarladığımda elektronik göstergesi ilerlemiyo, yani çabuk çabuk adımlara ayarladığımda algılamıyo durduğu yerde duruyo gösterge dakikası bile oynamıyo. sonuna kadar sıkarsam ancak algılıyo, ben de hem yeni aldım birden zorlamak istemiyorum, hem de ben de 500-1000 adım çok atmak istiyorum, napıcam bilmiyorum??? bi fikrin var mı şebnemcim? yada bilen biri varsa bana yol gösterebilir mi??

bu arada aranıza katıldığım için çok mutluyum :)

Merhaba şebnemcim,
ben de senin yazını okuduktan sonra ve arkadaşların olumlu yorumları üzerine, kadınlar kulubune üye oldum ve gidip twist stepper aldım, işe yarayacağına %100 eminim oruçluyken bile yapıyorum.

Yalnız benim stepper gevşek ayarladığımda elektronik göstergesi ilerlemiyo, yani çabuk çabuk adımlara ayarladığımda algılamıyo durduğu yerde duruyo gösterge dakikası bile oynamıyo. sonuna kadar sıkarsam ancak algılıyo, ben de hem yeni aldım birden zorlamak istemiyorum, hem de ben de 500-1000 adım çok atmak istiyorum, napıcam bilmiyorum??? bi fikrin var mı şebnemcim? yada bilen biri varsa bana yol gösterebilir mi??

bu arada aranıza katıldığım için çok mutluyum :)

canım ben kendim sayıyorum. göstergeye bakmadan. bende en gevşeğe aldım hızlı tempoda yapıyorum. yerimseniben

teşekkür ederim emezcim,
üzülmüştüm yeni aldım ama problemli çıktı diye, içime su serptin.
ufak tefek ama nasıl güzel zorluyo! 575 adım attım bugün, 10 dakika bile olmadan süper terletiyo,
tuttum ben bunu, düzenli spor yapmak için birebir! hem tv karşısında sıkılmıyorum da,
valla tam benlik, iyiki almışım.
VE ıYı Kı SıZLERLEYıM :)

kızlar ben hepsiburadadan sipariş verdim bir hafta önce ama hala gelmedi, üretici firmadan bekleniyo diyo. ya biran önce gelsin artık müthiş gaza geldim sayenizde biran önce incelmem lazım :sinifsinif:

Ben izmitten bi mağazadan aldım bugün 89 tl 10 aya böldüler.. Evkur tarzı bi yer imkanınız varsa öyle alın arkadaşlar.. Markası maxsport uygun geldi bana orda denedim hatta güzel..

gittigidiyor'da 44,9 tl ama kargo ücreti 15 civarı tutuyormuş...toplamda çok değil 60 tl'ye geliyor ama bir ürüne fiyatının üçte biri kadar kargo ödemek de kabul edilebilir gibi değil:)

X