Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

kıslar şimdi 300cal yaktım sauna eşofmanıyla yaptım ayrıca valla mahvoldum duşumu aldım ödem söktürücü bitki çayımı içiyorum.. 6-11 ve 18-23 saatleri arasında metabolizma çok yavaş olurmuş.. o saatlerde yapılan sporlarda kaç kalori yakarsanız vücut onu 2 katı olarak algılarmış haberiniz olsun saaterinizi ona göre ayarlayın.. valla ben mecbur oğluma göre ayarlıyorum...:)))

selam kızlar opuyorumnanaktan
step aletimi viaport kipadan 50 tl 12 taksitle aldım
bu akşam 200 adım attım :dance:
şimdi 1 hafta sabah akşam 200 adımla başlamak istiyorum yani günde 400 adım yapar.
daha sonra yavaş yavaş artırırım. a.s
yalnız bişey sorucam şimdi ben akşam 200 adım yaptım ama kalçamda bi yanma hissetmedim sadece dizlerimin üstünde yanma oldu şimdi bu bnm kalçalarımı çalıştırmayacak mı acaba yada adımları artırdığım zaman mı kalçamda yanmalar olacak?:sm_confused:
bilen birisi yazsa olur mu :kedi:

yarın ben twist shapeye başlayalı 1 hft olucak. bir çıkışta 1000 adım yapıyorum.

dün işten eve gidince 1000 adım

ve yemekten 2 saat sonra 1000 adım daha yaptım.

ben twiste çıkmadan önce selilüt kremi sürüp streçliyorum bel, basen ve kalçayı. daha 1 hafta olmasına rağmen 1 ay önce aldığım etek bol gelmeye başladı :)

fatoş
bu kadar çok yapmak ilk başlarda zararlı olmaz mı ki sence?:uhm:
bende dün aldım sabah akşam 200 er adım atıyorum ama biraz vidasını sıkıp artırsam adımları iyi olacak :lepi:
yalnız ben sadece bacaklarımda yanma hissediyorum kalçamda bi hareket yok nie kü ya:sm_confused:

canım demekki bacak kasların zayıfmış önce onları güçlendiriyorsun. benimde dizlerimin üstü ön taraf kasları zayıf bendede ağrı oralarda oluyordu..

çilekcim ilk başlarda bu kadar çok yapamıyordum 250 ye gelince fena oluyordum biraz dinlenip yeniden çıkıyordum.
ama hergün yaptım ben sanırım bacaklarım güçlendi artık 2000 rahat yapıyorum.

bence bu aletin üzerinde terlemedikçe işe yaramaz. ben vida sıkmadım daha yarından sonra sıkmayı düşünüyorum :)

ben vidayı nasıl gevşeteceğimi bilemeden yaptım baya sertti benim adımlar. az az yaptım alıştım ama göstergem çalışmıyor yaa.

mesela 1000 adım kaç dakikada yapıyorsunuz. ve 1000 adımda harcanan kalori ne kadar? ona göre ayarlıyım kendimi bende

valla canım 200 adım 28 kalori yakıyosa

1000 adımda 140 kalori yakıyosun demek ki delikafadulden

kızlar nolmus herkes elini ayagını cekmis topikten ben tatildeyim stepperımı getiremedm haftaya doncem ama o zaman dewam etcem dun egzersize basladım artık her gun yapcam bi de arada yuzuyorum baska bse yapmıyorum yne de 2 kilo werdim geldgmden beri kaydirigubbakcemile2 yapmayın bole yazın arada iletismi koparmayalım yerimseniben

ben 1000 adımı aşağı yukarı 25 dk da anca yapıyorum ve gösterge 140 kalori yaktığımı gösteriyo.

essn bende aldım aleti ama kimse uğramadığı için bişeyde soramıyorum :roflol:
ben stepperı alalı işte 5 gün oldu sabah 250 adım atıyorum biraz dinlenip 250 daha yapıyorum. akşamda aynı şekilde ama bnm sadece üst bacağımın ön tarafı ağrıyo başka tarafım ağrımıyo ki. ama kalçamı ölçtüm 1 cm incelmişim -tatlicadiarzu-hadi totom 1 cm incelmiş basenlerim duruyo öylece -tatlicadiarzu-sanki toto brz küçüldüde basenler daha büyüdü gibime geliyokafamçokkarıştı

ben bu aletin nerde satıldığını öğrenmek istiyorum sölermisin lütfen
kipalara bak cnm ama sor indirime hangi gün giriyosa o zaman al. vereliniortak

kızlar lahana yağı srüp streclerseniz daha faydalı oluyo bilenler biliyorda bilmeyenlere hatırlatıyım dedim :)

niye canım aktarlarda bol bol var. hatta benimkine birkaç birşey daha karıştırdı konu açmıştım istersen ordan bakarsın ne attığına bende valla 2 günde farkettim sıkılaştığını

niye canım aktarlarda bol bol var. hatta benimkine birkaç birşey daha karıştırdı konu açmıştım istersen ordan bakarsın ne attığına bende valla 2 günde farkettim sıkılaştığını
konunun linkini alabilirmiyiz acep kaydirigubbakcemile2
aa ne guzel bnm bi yerim agrımıodu we olculermde de degsklk yok hala ama acayp sıkılastım ben de inceldigimn kanıtını gormek istiyorum ya ben napcamm mafoldumben
az daha bekle bak cewrendeki herkes fark edecektr inceldgni bnm bi gunde oldu her sey :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…