Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

dün selilüt kremi sürdüm streçledim kendimi :)
40 dk kadar titreşimli bel kemeri taktım
yemekten önce 1000

yemekten 2 saat sonra 1000 olmak üzere 2000 adım yaptım. inanılmaz terledim ve mışıl mışıl uyudum :) bu arada 40 beden giyiyordum. 40 beden etekler bol geliyor artık. haftasonu 38 beden elbise denedim ve içine girdim :)

ne güzel çok sevindim darısı hepimizin başına inşallah :)

saol arzucum, inş. herkes istediği kg ya kavuşur.
bende kg vermekten ziyade incelme oldu. inş kilo vermeyede başlarım.

sevgili fatos hanim,titresimli bel kemerinin gercekten faydasi oluyormu,bende ne zamandir almayi dusunuyorum tereddutteyim de onun icin fikirleriniz ve onerileriniz cok onemli benim icin.tesekkur ederim.opuyorumnanaktan

sevgili fatos hanim,titresimli bel kemerinin gercekten faydasi oluyormu,bende ne zamandir almayi dusunuyorum tereddutteyim de onun icin fikirleriniz ve onerileriniz cok onemli benim icin.tesekkur ederim.opuyorumnanaktan

canancım kilo vermede işe yaradığını söyleyemem. sadece sıkılaşmaya ve incelmeye yarıyor. birde masaj yapılan bölgeyi ısıtıyor.

twist shape masaj aletinden çok daha etkili. ben almışken ikisinide kullanıyorum :)

o bel kemerini bende aldim sabah aksam hep kulandim ama hic faydasini görmedim önceleri vücüdümu sıklastirmak istiyordum ama olmadi sadece olan eletrik parama oldu halada sıkılastiramadim yaz geldi gececek benneyaptımki

o bel kemerini bende aldim sabah aksam hep kulandim ama hic faydasini görmedim önceleri vücüdümu sıklastirmak istiyordum ama olmadi sadece olan eletrik parama oldu halada sıkılastiramadim yaz geldi gececek benneyaptımki

elk. parası arttımı fisfisfis

yani evet tek başına işe yarayan bişey değil o kemer.

ben 52 olmuşum kızlar 1 kilo daha gitmiş:kedi:

Canım çok sevindim .Nazar değmesin.Ben acayip bıraktım 10 gündür.Hem misafirlerim vardı hem ben mi rahatladım bilemiyorum ki.Başlamam lazım ama.
Bu arada kipada 49 a düşmüş.Almak isteyenler için bilgi olsun.

merhabalar bende dün başladım tekrardan ,600 adım atabildim
bugün biraz daha fazla yapıcam inşallah cumaya kadar 1000 adıma çıkarmayı düşünüyorum

kızlar sizin bacak ve basenden başka yerleriniz çalışıyor mu?

eğer stepper dan bahsediyorsan bacak basen kalça bel + karın da çalışıyor ayrıca kollarını kırarak ileri geri sallarsan kol omuz sırtında çalışıyor çok güzel bir alet benceopuyorumnanaktanhihoyyyt

herkeze iyi geceler steper den bende de var hemde 2-3 senedir ama doğru düzgün kullanmadım bi dönem ablama verdeim onun cok geniş kalcaları vardı stepperın sayesinde kücültü hemde baya kücüldü şimdi sizin yazdıklarınızı okuyunca gaza geldim şuan tatildeyim 2gün sonra eve gidince bende başlıcam malesef ihdiyacım var:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…