Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

walla ilgincmis peki sey kac kilosn ya da ne blym bacakların ince mi kalın mı cok mu sıkısın ki onnla da alakalı olablr belki fisfisfis

Canım ben bugün yarın sipariş vericem.İşten,bebişten fırsat kaldıkça yapıcam.Benimde sorunum bacaklar, basen özellikle diz altı baldırlarım.Gelişmeleri paylaşırım canım.

gerçekten çok ilginçkafamçokkarıştı
çünkü ben bi kaç gün bile düzenli yapsam hemen farkediyo. doktora görünsen kısa zamanda bence?
essin senle biz aynı şeyleri yapıyoruz galiba. diyet yapma istediğini ye ama stepperını yaparak kilo verzemuszemus istediğini yiyemedikten sonra insanın neşesi de kalmaz motivesi de bence diyet falan bana terskafamçokkarıştı

leni canım diz altlarını kalınlaştırdımı stepper.Alıcamda bende tek korkum o

leni canım diz altlarını kalınlaştırdımı stepper.Alıcamda bende tek korkum o

hayır canım kalındı benim normalde diz altlarım da ama inceldi baya. hatta geçen gece annem çırpı bacak diye çağırdı beni bi mutlu oldum anlatamamkaydirigubbakcemile

hayır canım kalındı benim normalde diz altlarım da ama inceldi baya. hatta geçen gece annem çırpı bacak diye çağırdı beni bi mutlu oldum anlatamamkaydirigubbakcemile

Gerçekten mi.Ay çok sevindim.Alıyım bende hemen .Belki çırpı bacak olurum.(inş.):dance:

Gerçekten mi.Ay çok sevindim.Alıyım bende hemen .Belki çırpı bacak olurum.(inş.):dance:

inşallah canım hepimizin çırpı bacak olmamız dileğiyle:dance:
bu arada ben 1000 adım yaptım su gibi terledim geldim duşa giricem üşeniyorum hava çok sıcak yoruldumkaydirigubbakcemile2

slm kızlarr sınawdan cıktım geldm cok ii gcti moralm pek bi yernde o keyfle de yemege saldrdım hemen bi suru sey yedm cokacimcoook harikasınz bu arada 1 gunde harektlndrdnz konuyu walla lenicim ewet ben ac kalarak cok denedm yazın actım kısınsa fazla tok olmuyo olee kaydirigubbakcemile3 azcık dnleniym ben de yapcam gnlerdr yapmıodum sahalra donme zmnı geldi

slm stepper alıcaktım ama önce konuyu açan arkadaşın şuan nedurumda olduğunu merak edip son yazdıklarına baktım dizleri çok yüklendiği için mahvolmuş ağrılarından şimdi yapamıyormuş bence sizde çok yüklenmeyin derim

gunde 1000 adımdan bse olmaz ki her gun 1000 adım ypabilirsen daa da bse isteme zemuszemus 3 4 gunden sonra sıkılıyo cnku herkes ara werio.onun kac adım yaptgını blmiorum ama 3000 4000 adım atanları gordum o da ole yapmıs olabilr tabi sen bnun icn wazgecmicen dmi almaktan sengözlerimebaksanab bu steppercılarn bze prim wermesi grekio bu kdr reklamnı yapıoz walla pazarlamacısı olsam ancak bu kdr olurdum yani :jeyyar:

ilk açıldığından beri takip ediyorum bu konuyu ve o dizi ağrıyanların çok fazla abarttıklarını biliyorum. o kadar nasıl yaptıklarını aklım almazdı hatta. günde 500 adım bile yapsanız ki en fazla 10 dakikanızı alır inanın çok faydası oluyo. bacaklarımın ön taraflarında bile selülitler vardı benim. şu an hiç yok diyebilirim. sadece bu aleti kullanarak. yanında ne sirke içtim ne başka bişey yaptım ne de rejim. mucize bi alet benim için.

benm de selultlerm azaldı bacaklrım toparlandı bu kdr kısa surede hem de we ben gttim selülit icecgne bi sürü para werdm kafamçokkarıştı stepper her derde dewa aslında :sm_cool:

Benımde t&s yarın gelıyor hanı t&s de trabzonspor kısaltması gıbı oldu ama.Trabzonspor kazanamadı biz kazanırız inşaaaaaalllllllaaaaaaaahhhhhhhhkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Yau kızlaarrr :)) Ben dün aleti ters cevirdim baktım baktımm uzun uzun benimkinin ayarları yok hani pedallarını dah sıkılaştırmak için yoksa benmi bulamadım :))))Bana yardım edin lütfen

Arkadaslar bende kullaniyorum stepperi bir iki aydir, cok güzel terlettigi gibi

iyide yoruyor ve bende diz agrisi olusmadi daha ben normalde sabah aksam 1430 adim atiyordum yani

buda 200 kalori yakimi demek...

Iki hafta önce ayagimi incittigimden dolayi yapamiyordum bugün yine basladim ve sabah 1000 adim

attim..

Ben stepperimi cok seviyorum dizi seyrederken bile onun üstündeyim daha zevkli oluyor...

Yau kızlaarrr :)) Ben dün aleti ters cevirdim baktım baktımm uzun uzun benimkinin ayarları yok hani pedallarını dah sıkılaştırmak için yoksa benmi bulamadım :))))Bana yardım edin lütfen

o markadan markaya degisiodu yanlıs hatrlamıosam yoksa yoktur yani yerimseniben nası peki yapması kolay mı zor mu

Peki hangi markada var o sıkılaştırı.Almışken ayarlanabilir alalım bari.

o kadar blmiorum bnm onebody benmknde war kipalarda satılıo sizn orda yok ama galiba kipa,netten alan arkadaslar wardı onlara da sormak lazım :sm_confused:

kızlar diyet basarı oykulerine baktım da biraz herkes ne kadar ugrasmıs gunlerce bizse elimizde stepper gibi bi mucize warken yapmaya useniyoruz walla utandım kendmden 750 adım attım 100 kalori gitti simdiden aksam bda yapcam artık her gun 1500 adım mutlaka Çok üzgünüm çoook

off 2 gün düzenli yaptım bugün üşeniyorum yapmaya ne olcak benim bu halim:çok üzgünüm:
bi de bu sabah sarımsak yutmaya başladım. çok faydasını görenler olmuş sanırsam. yani zayıflatmasa da sarımsak faydalı bişi en azından bi kaybım olmaz. sabah ve akşam yemeklerden sora içicem bakalım ne olcak. bi de sirke alabiilsem azıcık hız katsam şu işe o da çok güzel olcak ama birinin harekete geçirmesi lazım beni.kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…