Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

essnn yau yapması 10-15 adımdan sonra kolaylaşıyor 1000 tane falan yapıorum .Ama benim üst taraf incecik :KK70: Bacaklarıma göre o yüzden doğru düzgün diet yapmayada cekiniorum tamamen şekilsiz bi hal alıorum yoksa istiyorumki biraz daha ağır olsunki bacaklarımda hemen sonuç alayım yaaaa yazzzz geldi deliricemmm :KK70:

off 2 gün düzenli yaptım bugün üşeniyorum yapmaya ne olcak benim bu halim:çok üzgünüm:
bi de bu sabah sarımsak yutmaya başladım. çok faydasını görenler olmuş sanırsam. yani zayıflatmasa da sarımsak faydalı bişi en azından bi kaybım olmaz. sabah ve akşam yemeklerden sora içicem bakalım ne olcak. bi de sirke alabiilsem azıcık hız katsam şu işe o da çok güzel olcak ama birinin harekete geçirmesi lazım beni.kaydirigubbakcemile

lenicim hic usenme ac o diyet basarı oykulernden 2 tane oku bak nası yapıosn :jeyyar: ben tam gaza geldim hemoroid olmsm cnm cok sıkkn cok acı cekiorum senağlama stepperın bsna gidip gidip donuorum senağlama yaa bak gor yapmak isteyp ypamaynlr da war :bbo:

essnn yau yapması 10-15 adımdan sonra kolaylaşıyor 1000 tane falan yapıorum .Ama benim üst taraf incecik :KK70: Bacaklarıma göre o yüzden doğru düzgün diet yapmayada cekiniorum tamamen şekilsiz bi hal alıorum yoksa istiyorumki biraz daha ağır olsunki bacaklarımda hemen sonuç alayım yaaaa yazzzz geldi deliricemmm :KK70:

10 15 adımdan sora bzmkler de kolaylasıo onlar ayarlamstr o kdrını merak etme sen bsna girme bda masrafa =) 1 hafta dene ama yemegne de dikkat ederk gor bak faydasnı gorceksn bnm de ustum ince altım kalın diyet yapmıorum ama mesela nesfit yiyorum cikolata pasta yemiyorum genel olarak gece yediklerime dikkat ediorum bu gibi kucuk tawizlerle gayet de incelirsin 1000 adıma dewam yerimseniben

lenicim hic usenme ac o diyet basarı oykulernden 2 tane oku bak nası yapıosn :jeyyar: ben tam gaza geldim hemoroid olmsm cnm cok sıkkn cok acı cekiorum senağlama stepperın bsna gidip gidip donuorum senağlama yaa bak gor yapmak isteyp ypamaynlr da war :bbo:

geçmiş olsun canım biran önce iyileşirsin umarım:teselli:
bugün de yaptım 1000 adımımı içim rahat. bu haftayı kazasız atlatsam bari.Çok üzgünüm çoook

sagol sekerm ihtiyacın olan sey motiweyse diyet gruplarına nie katılmıosun

Kızlar ben hala sipariş veremedim.ışyerinden bi arkadaşım spor hocasına soracaktı baldırlar için en iyi egzersiz ne olur diye .Onu bekledim.Sormuş ama çok kesin bişey söylememiş.Galiba en iyisi stepper. Bu akşam sipariş vericem bende.

essncim bu arada eşimde vardı hemoroid.Daha üniversitedeyken başlamıştı ama doktora gittmedi bi türlü.Sonunda bikaç ay önce ameliyat oldu.Başından yakalarsan ilaçla tedavisi kolay oluyo canım.Sende biliyosundur ama.Ben genede söyliyim.Geçmiş olsun hayatım.

Kızlar benim stepperde dün aksam elıme geçti süper hızlı geldi valla o konuda sanslıyım 49 tl ye aldım 14 te kargo toplamda 63 tl ye tekabül edıyor yalnız pakette garanti belgesi yoktu daha sonra yollayacaklarını söyledıler.Bir heves atlayıverdım stepper a aman allahım böyle bır ter atma olamaz bacak kaslarımın resmen lokomotif gibi calıstıgını hıssettım 250 adım attım tek seferde :sm_cool:sonra bı gecede 1000 e tamamladım tabı bundan sonra daha kontrollü yapmayı düşünüyorum.Bu sabah 500 adım attım ama gercekten süper bişi normal yürüyüşten cok daha fazla enerji harcıyorsunuz.Ve söylenılenın aksıne ben kol calısmalrınında yararlı oldugu kanaatındeyım lastıklerlede calısıyorum.Her sabah 83 kg gelıyordum dün hiç yedıgıme dıkkat etmedıgım halde sabah 82 kg yı gördüm buda demektir ki yeşil ışık gecebılırsın düzenlı kullanımda cok güzel sonuclar alacagımdan emınım...kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

o kadar blmiorum bnm onebody benmknde war kipalarda satılıo sizn orda yok ama galiba kipa,netten alan arkadaslar wardı onlara da sormak lazım :sm_confused:

Benimkide twıst&shape yazıyor tv de gösterilen ürünün aynısı bende altına baktım ayarlanabılecek bısey yok bıde azıcık gürültü yapıyor oda 83 kg nun altında olmanın verdiği bı ses olsa gerek :):):) İnşallah tez zamanda bozulmaz ben biraz korkuyorumda ayıptır söylemesi...:teytey::teytey: Bu arada kızlar sizi hakketen çok seviyorum:1hug:a.s.

Gittigim fitness centerde var bundan, ilk baslarda yapmistim ama cok zor diye ondan beri kaciyorum :-)
tekrar baslasam iyi olcak sanirim,
ise yaradigini biliyordum gerci ama cok yoruyor ya
onu 15 dk yapinca insanin yürüyecek hali kalmiyor :-)

guzel bir alet pilates malzemelerimi almaya gittigimde ustunde biraz calismalar yapmistimm cok begenmistim cok eglenceli hemde yorucuydukaydirigubbakcemile2 belki bende alirimm..sizlerden olumlu sozler duyunca hatta alasim geldiiialkisalkisalkis

kızlar meraba bişi sorcam ya
benim alet ilk günlerde normal ekranda adım sayılarımı falan gösteriyodu ama artık göstermiyo.
adım atıyom zaman geöiyo ama ekran hep sıfır. 1 haftada bozdummu acep aleti ya sizinkiler normal çalışıyomu.

kızlar meraba bişi sorcam ya
benim alet ilk günlerde normal ekranda adım sayılarımı falan gösteriyodu ama artık göstermiyo.
adım atıyom zaman geöiyo ama ekran hep sıfır. 1 haftada bozdummu acep aleti ya sizinkiler normal çalışıyomu.

Canım benımkı daha yenı geldı ama ben bu ürün hakkında yorumları okudugumda bu sorunu görmüştüm kımısınde ekrana baglanan kablolarda bı arıza dan kaynaklandıgı söyelnıyrodu bıde benım aletı ters cevırdıgımde altında sag pedala baglı düğme gıbı bı mıknatıs ucu da ekrana baglı sanırım adımları onun sayesınde algılıyor bı kontrol et belkı çok tasıyorsan saga sola ona zarar gelmıstır.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Canım benımkı daha yenı geldı ama ben bu ürün hakkında yorumları okudugumda bu sorunu görmüştüm kımısınde ekrana baglanan kablolarda bı arıza dan kaynaklandıgı söyelnıyrodu bıde benım aletı ters cevırdıgımde altında sag pedala baglı düğme gıbı bı mıknatıs ucu da ekrana baglı sanırım adımları onun sayesınde algılıyor bı kontrol et belkı çok tasıyorsan saga sola ona zarar gelmıstır.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

olabilir belki akşama bakayım bari altına - üstüne, sağına - soluna
ama yerini pek degiştirmiyorumda üstünde ki yük fazla oldundan olabilirmi acaba :eek::uhm:

Şundan ötürü diyorum canım o mıknatıs ordan ayrılabılıyor yanı ordan cıkmıs felan olabılır kılondan ötürü olacagın sanmıyourm.İnşallah hemencecik kurtulursun kilolarından sağlıklı günler diliyorum tatlım..kaydirigubbakcemile5

çok kötüyüm kızlar ya:1no2:
sabah tostumu yedim 2 dilim çavdar ekmeğinden yapılmış. biraz önce de stepperımı yapiyim içim rahat etsin dedim. tam 750. adıma geldim regl oldum.:çok üzgünüm:
1000 adıma kadar tamamlayım dedim ama nasıl tamamladım bi ben biliyorum ağrılar ve baş dönmesi içinde. hemen kendimi koltuğa attım hiç bişi yapmak istemiyorum.:a015:

Şundan ötürü diyorum canım o mıknatıs ordan ayrılabılıyor yanı ordan cıkmıs felan olabılır kılondan ötürü olacagın sanmıyourm.İnşallah hemencecik kurtulursun kilolarından sağlıklı günler diliyorum tatlım..kaydirigubbakcemile5

saol canım akşam bakayım bi eger mıknatıs saglamsa demek ki ben bozdum bunu :dance:

ayrıca umarım hepimiz kurtulca bu yüklerdenhihoyyyt:lepi:

İnşallah tez zamanda erisin bu yağlar aksın gitsin bizde kurtulalım kıyafetlerimizde süprizzzzzsüprizzzzz

Ayhh allahım nedir bizlerin çektiği:)) Ama kızlar biz böle birbirimize destekolduğumuz sürece bu işin altından kalkarızzz hiççç üzülmein yani ben bu forma katıldıktan sonra buna kesinlikle kanaat getirdim ..Bir öneri daha benden abim doktor kendisi 35 kilo verdi :KK70: ama o hep aç durarak verdi .Kendisi benim kilolarımdan ötürü babaanneme benzetior :KK70: Halbuki 1,73 boyunda 76 kiloum :KK70::KK70: Bacaklarım benim dertlerimm bana sunu önermişti simdide maranki sölüo .. Hergün gece yatarken ve sabah kalkınca ılık suyla sirkei karıştırıp iç demişti tabikide yapmadım :KK70:Ama bir haftadır yapıorum valla su kadarını söleyeyim sindirim sistemim acaip düzene girdi .Cildim acaip güzelleşti saçlarımla tırnaklarım parladı hemde öle böle deil .Başkası söylese bir haftada olucak işmi derdim .Mutlaka sizlerde için hep beraber hem kilo verelim hem güzelleşelim :KK70:

essncim bu arada eşimde vardı hemoroid.Daha üniversitedeyken başlamıştı ama doktora gittmedi bi türlü.Sonunda bikaç ay önce ameliyat oldu.Başından yakalarsan ilaçla tedavisi kolay oluyo canım.Sende biliyosundur ama.Ben genede söyliyim.Geçmiş olsun hayatım.

ewet orası ole de bnm ulser problemm de wrdı gecti sayılır aslında ama bir cok seyi yiyemiorum gaz yapıo hemen smdi hemoroid diyeti de eklennce hc bse yiyemez oldm cnmı sıktı artık saglıklı beslendigimi dusunmeye baslamıstım yne beceremiomusum demek ki CADIARZU diyetisyene gtmeye karar werdm ben hasta olunca cok uzuluyorum cnku :1closedeyes: karnım sisti kocaman oldu twalete cıkamıorum die senağlama dunku sancı kalmadı tabii yne de cok fena bsee allah kmseye wermesn cok oturmaktan we su icmemekten oluomus bu da bana iyi bi uyarı oldu hihoyyyt sagol bu arada ilgilendgn icin a.s.
Benimkide twıst&shape yazıyor tv de gösterilen ürünün aynısı bende altına baktım ayarlanabılecek bısey yok bıde azıcık gürültü yapıyor oda 83 kg nun altında olmanın verdiği bı ses olsa gerek :):):) İnşallah tez zamanda bozulmaz ben biraz korkuyorumda ayıptır söylemesi...:teytey::teytey: Bu arada kızlar sizi hakketen çok seviyorum:1hug:a.s.
twst shape se ii o bse olmaz ondan ayarı da idealdir bnce takılma o gurultuyu bnmki de yapıo hatta bi zaman sora yaglanması gerekio die gıcır gıcır sesler cıkarıo fena halde sinirimi bozuodu :eek:klava: bu arada korkma cnm agırlık sınırı 100 kilo bunlarda :teytey:
kızlar yaa bnm bi sorunum war smdi hftaya okul kapanıo ben 10 gunluk annemlern yanına gtcemm ama tam da kilo werirken sporumu brakmak istemiyorum stepperı taa oraya kdr goturemem sizce ne yapabilirmm fisfisfis

Son düzenleme:
X