Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

Selamm ben geldimm kaydirigubbakcemile3 16 yaşında ve 1.77 boyunda ve 82 kiloyum.Benim problemim bölgesel değil kilom heryerime eşit dağılmış durumda. Zayıflama ilaçları düşünüyordum ama sporsuz olmayacağını anladım bu işin. İzmir e dönüyorum 2 gün sonra, annemi de alıp kipaya gideceğimmm umarım ikna olur kaydirigubbakcemile3 fiyat diğer aletlere göre o kadar vazla değil ki zaten.. Yaza olabildiğince zayıflamış olarak girmem gerek erken yaşta kilo sorunu çok kötü aslında koşu bandım var ama bir işe yaramadı kullandığım süre zarfında.. Ama size güveniyorum! annemin kararını yazacağım kaydirigubbakcemile3 umarım olumlu olur!

essn cım canımcım inşallah bozmazsın gidişatını.Stepperda mübarek 25 kg tasınmazki alıp gidesin.kaydirigubbakcemile3Ama bı tabureyi step tahtası gıbı kullanabilirsin tam 4x4 lük stepper gibi olmasada ideal diye düşünüyorum farklı egzersizleri de deneyebilirsin.Hemde vücudun dinlenmiş olur.Sağlıkla zayıflamalar kaydirigubbakcemile5ben bugün tam 1 kg verdiğimi garantilemiş oldum.:sm_cool::sm_cool::sm_cool:Hemen değişecem çizelgemi

supersinn bak gordun mu nasıl gidiomuss tebrk ediorumm alkisalkisalkis ewet sey yapcam herkes degsk yagları suruo ustune strecle kaplıo sonra da egzersz ya da stepper yapıo we 1 ayda 5 10 cm incelio ben niye denemiyorum ki dedim internet egzersiz videolarıyla dolu biraz da egzersiz yapalım ama dmi :1rolleyes:

Teşekkür ederim tatlım Şeniz cidden sırtımdan koca bir yük kalktı sanki sadece bir kg vermekle bile. Canım bendede lahana yagı var stepperdayken kullanmadım ama daha önce bı bes kg vermıstım onu sürüp üzerine çöp poşeti giyip 1 saatlik yürüyüşe gidiyordum.İnceltti inceltmedi pek bir fikrim yok CADIARZU ama cildini pürüzsüz yapıyor bıde sonrasında kabak lifiyle sürdüğüm bölgeyi yıkıyordum baya rahatlıyordu cıldım.Şimdi sadece lifle beraber yıkanıyorum gercekten kan dolasımını hızlandırıyor.:içelim:

Son düzenleme:
valla benim bugün 2. günüm sabah işe gelmeden 500 adım atıyorum 10 dk felan aksamda aynı yapıyorum.yavas yavas artırmayı düşünüyorum ama cidden memnun kalacagın bır ürün bu azımle devam edersem bır ayda cıddı rakamlarda kılo verecegımı zannedıyorumhihoyyythihoyyyt

bende aşdım bakalım daha gelmedi ürün geldiginde düzenli bi şekilde yapıcam. yorumları okudum.. faydasını gören çok. eminim bend egöricem :)

bende aşdım bakalım daha gelmedi ürün geldiginde düzenli bi şekilde yapıcam. yorumları okudum.. faydasını gören çok. eminim bend egöricem :)

İnşallah canım benim bende ilk başta çok tedirgin olmuştum acaba bugüüne dek ugruna servetler harcadıgımız haplar,aletler,bitkiler gibimi olacak diye sadece 2 günde bile kendimi huzurlu hissedıyorum. Evet biraz yorucu ama etkileri harika İnşallah hepimiz istediğimiz sonuçlara tez zamanda saglıkla ulasırız.:1hug::1hug:

hayır canım kalındı benim normalde diz altlarım da ama inceldi baya. hatta geçen gece annem çırpı bacak diye çağırdı beni bi mutlu oldum anlatamamkaydirigubbakcemile

Yazılanları okuyunca çok heveslendim şimdi. Ama benim bacaklarım zate zayıf sayılır. Sorun kalça ve göbekde... Acaba oralara etki edermi yoksa büyük ölçüde bacaklarımı inceltiyor. Zaten bacaklarım güzel sayılmaz bide çırpıcık kalmasın hepden :1shok:

aslında bacaklarımdan daha çok etki etti kalçama diyebilirimkaydirigubbakcemile2 ama göbek için pek yararlı olduğunu düşünmüyorum.

aslında bacaklarımdan daha çok etki etti kalçama diyebilirimkaydirigubbakcemile2 ama göbek için pek yararlı olduğunu düşünmüyorum.

Ben o kadarına razıyım, zaten göbeğim biraz rejim yapınca sönüveriyor o yüzden kalça gitsinde göbeciğinde çaresine bakarız. kaydirigubbakcemile2
Bi ara görüyordum mağazaların kapısında 50 TL'ye satıyorlardı. İlk gördüğümde alıym barimm hem pahalı ve fazla yer kaplayan bişey değil o yüzden denemeye değer yerimseniben

eveet ilk haftamı tamamladım stepperımla.
ptesiden başlayıp bütün hafta aksatmadan 1000 adım attım. haftasonu ise yapmıycam tatil verdim kendime.
ptesi tekrar başlıycam ama eskisi gibi 1000 adım değil sabah 1000 akşam 500 olmak üzere artırıcam sayıyı.
bu sefer pes edip bırakmak yok. veremesem de spor yapmak hareket etmek sağlık için gerekli bişey.

Kızlar sonunda bende aldım .Bugün eve gidince başlıycam.Dünde yaptım biraz ama deneemek için.Sizce kaç adımla başlıyım.Bide ayarı en sıkıda mı olsun.

Kızlar sonunda bende aldım .Bugün eve gidince başlıycam.Dünde yaptım biraz ama deneemek için.Sizce kaç adımla başlıyım.Bide ayarı en sıkıda mı olsun.

hadi hayırlı olsun orta sıkıdan baslayblrsn yorulana kdr yap 3 4 dkda yorulrsn glba dnlendkten sonra 1 2 defa daha oyle yap yawas yawas arttırrsn

kızlar bse sorcam ben kilo wermeye baslamadn once olculermi almstm hemen her yermn 4 kilo werdm herkes acayp inceldn dio ama butun olculer aynı :1shok: mumkun mudur boyle bse :uhm: ya da nedenn:çok üzgünüm:

kızlar bse sorcam ben kilo wermeye baslamadn once olculermi almstm hemen her yermn 4 kilo werdm herkes acayp inceldn dio ama butun olculer aynı :1shok: mumkun mudur boyle bse :uhm: ya da nedenn:çok üzgünüm:

3 bilinmeyenli denklem gibi sorun:)) valla ben nedenini anlayamadım.. kilo verdiysen neden cm'ler gitmedi ... eski kıyafetlerin bol geliyosa bitmiştir bence..

Kızlar dün akşam başlıycaktım göya ama oğluşumdan fırsat kalmadı . Bu akşam başlamayı düşünüyorum.Zaten kilo vermemde durdu.Niye bilmiyorum ama.Bakalım inş stepperın faydası gelir

hadi hayırlı olsun orta sıkıdan baslayblrsn yorulana kdr yap 3 4 dkda yorulrsn glba dnlendkten sonra 1 2 defa daha oyle yap yawas yawas arttırrsn

Sağol canım.Yalnız sanki ben çok zor terliyorum.Yani tam ben terlemeye başlıyorum.adım atacak halim kalmamış oluyo.Sizde de böylemi oluyo.Şimdilik günde 500 yapsam iyimidir sizce ?

Bence idealdir ilk bir hafta 500 adım 1, hafta sonunda 100 er tane arıtırırsın .Bende de terleme çok gec başlıor halende öyle 700 adımdan sonra söküo ama :)) 1200 dedimi bırakıorum mecalim kalmıo zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…