Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

merhaba arkadaşlar
ben 26 yaşında 105 kilo ve 1,65 boyundayım tahmin ettiniz gibi yusyuvarlağım
depresyon ilaçlarından sonra bu hale geldim.şuan bi diyet yapmıyorum.bu alet diyetle desteklersem banada faydalı olurmu acep.fikri olan varsa bekliyorum teşekkürler mutlu günler

kızlar kk daki yazıları okuyarak dün kondisyon aletleri aldım bir kac tane, bunlardan biri de twist&shape,sizler vesile oldunuz , tesekkürler a.s. ve almak isteyen arkadaşlar sirkeciden 50 ytl ye aldım, bugün başlıyorumm kaydirigubbakcemile2

bende internetten aldım 45 liraya. sıfır . site adı vermiyorum tabi ama önce geliyor deniyorsun beğenirsen onay verip parasını gönderiyorsun ya o siteden işte gamyoncuiremsu
14 lirada kargo ücreti var. göstergesine pil alamadığım için o kısmını deneyemedim inşallah çalışıyordur alkisalkisalkiskimseyede sebebpci olmam ama ordan alın diye bozuk falan cıkar sonra beni anarsınız belkim sırnaşık şey
benimki acayip ağır ama yüklenip götüreyim desen taşınmaz otomobille gitmek yada taksiye binmek gerekebilir canım şutarafagitti

orjinali canım, tam olarak üzernde "Twist&Shape" yazıyoo , ama yine isterseniz cekip koyarım uygun bir vakitte yerimseniben

Selam arkadaşlar.Benim sorunumda diz altı baldırlarım.Kilo versemde yüzümden başlıyor incelmeye.Bu aletin yararını görürmüyüm sizce.Şimdiden teşekkürler

büyük postanenin karşısındaki ara sokakta kızılay hanın içinde sagdaki ilk dükkandan aldım canım, ab rocket i de ordan aldım 70 ytl kızlarr

teşekkür ederimmm inşallah alıcam bende ama kimbilir nezamann bana biraz ters sirkeci yaa :sm_confused:

sevgili badem82 ozamanlar yani 6 sene önce ilk amortisörlülerden çıkmıştı ondan almıştım tabi onlar biraz daha zor oluyor kullanışı çok kullandığım için o kırıldı :dance:sonra zincirlilerden aldım oda kırılınca yine aynısından aldım yani yine zincirlilerden aldım onlar daha kolay kullanılıyohihoyyyt

Selam arkadaşlar.Benim sorunumda diz altı baldırlarım.Kilo versemde yüzümden başlıyor incelmeye.Bu aletin yararını görürmüyüm sizce.Şimdiden teşekkürler

bence mtlaka gorursn denemkte fyda warr yerimseniben

evet arkadaşlar az önce netten siparişi verdim aldım bu aleti.sanırım 1-2 güne kadar gelir bende başlarım çalışmaya. umarım faydası olur.param boşa gitmemiş olur 45 tl ye aldım buarada.,
zayıflamak için o kadar çok ilaç ve alet aldım ki anlatamam.heralde biriktirseydim şimdiye arabamı çoktan almıştım.lütfen bu son olsun artık.
başlıyınca tekrar haber veririm kızlar

ben de ucuza aldım die sewniodum 50ye almstım bi de tasyamyp taksiye 10 lira baymıstım =) kargoya ne kdr werdin pekii :1rolleyes:

yaa arkadaşlar yaaa bende kullanıyorum ve yürüyüş yapıyorum 2 aydır 11 kilo verdim ama baldırlarım yine şişti futbolcu gibiyim yaaaaanisenağlama şu kas kitlemi eritmek için hiç bişey yememem gerekiyo heralde?komik gelcek ama gerçekten kaslarımıda eritmek istiyorum şiş şiş duruyolar.sizce zayıflayınca geçicekmi ödem yada zorlamadan olabilirmi.çünkü epeydir semirene kadar yattım yattım 2 aydr yürüyorumCADIARZU

Canım bacaklarına çok abanma.. her şeyin fazlası zararm alkıp 2000 adım hergün yaparsan baldırların şişebilir. bence yerde yatarak uzanarak yada oturarak yapılan bacak egzersizlerini yap bir dönem. bacaklarını bedeninin ağırlığını taşımasın sadece harekete adapte olsun incelirler diye düşünüyorum. :1hug:

ben de ucuza aldım die sewniodum 50ye almstım bi de tasyamyp taksiye 10 lira baymıstım =) kargoya ne kdr werdin pekii :1rolleyes:

15,50 kargoya verdim benimki daha fazlaya gelmiş sen sevinmeye devat et a.s
dün akşam başladım çalışmaya umarım faydalı olur

kas kitlemi eritmek istiyorum ne demek ya :1shok: herkes yağlardan kurtulmak ister siz kaslardan vereliniortak bence bi futbolcu kadar diildir bacak kaslarınız..size öyle geliyo olmasın :sm_confused: kaslarınızı eritme olayını da tekrar düşünün bence çok sağlıksız bişey:1ninca:

Arkadaşlar bende şimdi sipariş verdim bu aleti inşallah memnun kalırız vallahı arzuco canımcım bende senın dedıgın sıteden aldım kargo %30 ındıırımlı felan dıyor 3-6 tl arasında degısıyormus sen nasıl 14 tl verdinki???:uhm::uhm:

selam kızlarr uzun zamandır uğrayamadım siteye ve stepperımla çalışmayı da bırakmıştım kilo veremiyorum nasılsa diye. ama bıraktıktan bi kaç hafta sonra tartıldım 1 kilo eksik çıktım tartıda. tabi önüme geleni yemiştim o süre içinde. sonra pişman oldum bıraktığıma. demek ki ben baya vermişim. ancak sadece 1 kilosunu kurtarabildimkaydirigubbakcemile3
bugün tekrar başladım umarım bu sefer bırakmam. haftada 5 gün 1000 adım yapmayı planlıyorum. diyet yapmıyorum, hiç bir zaman da yapamadım. bakalım ilerleyen zamanlarda ne olucakCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…