Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

walla aynı sey bnde de oldu 2 hftadır yapmıorum bi de finaller war deli gibi ne bulduysam yedim gectgmz hafta we korka korka cıktım baskule resmen 1 kilo wermsm =) smdi dkkat ediorum yeniden gamyoncuiremsu

bu aleti kullanmadan önce en nefret ettiğim bölge bacaklarımdı şimdi bacaklarımı çok seviyorum inceldi baya şekillendi falanzemuszemus
şimdi de sorunum kollarım ve sırtımla. onlar için bi fikri olan var mı?:çok üzgünüm:

ben baya bi onceye gttim de bayadır kullanıosun heralde son durum ne werebildin mi bari :1rolleyes:

ben artık grmiosundr die orda grdugm msjnı aldım hemen =)) idare etcen artık cnm kaydirigubbakcemile3

ben baya bi onceye gttim de bayadır kullanıosun heralde son durum ne werebildin mi bari :1rolleyes:

sanırım ilk olarak martta başlamıştım hiç hatırlamıyorum. daha önce de olabilir:1closedeyes:
yaklaşık 2 ay çok düzenli olmasa da kullanmaya çalıştım ama diyet yapmadım. 57 kiloydum galiba o zamanlar. bi kaç kilo verip bırakmıştım kullanmayı üşendiğim için. bacaklarım falan değişmişti çünkü o yüzden biraz rahat davrandım.
sonra ara ara tekrar başladığım dönemler oldu. o zamanlarda da en uzun 2 hafta düzenli yapıp bırakıyodum. uzun bi aradan sonra bugün tekrar başladım.sositososito
her şeyi yiyorum. tatlı, kızartma, beyaz ekmek vs. aklınıza ne gelirse. ama aylardır kilom sabit. arada dikkat edersem bi kaç gün 52ye iner sonra tekrar yemeye başlarım 53 olur. öyle yani. pek hırslı sayılmam bu konuda ama artık kalan kiloları da verip kafam rahatlasın istiyorum. kararlıyım bu sefer.kaydirigubbakcemile3

edit: yok yahu ocakta başlamışım ne martı.kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

ben az once sana yazdgımn bile farkında diilmisim ya utandım bak smdi bnm de bacaklarım kalın sennkinn incldgine sewndm walla zten ben ne zmn bi hfta duzenli yapsam anında 1 1.5 kilo gdio we hemn farkediorm ama onu ypmaya ble useniyorum :çok üzgünüm: sennle beraber baslayanlar ne oldu peki bu arada boyun kac cok soru sordum yine ksrma bakma kaydirigubbakcemile2

önemli değil canım:1closedeyes:
benim boyum kısa 158-159 arası bişilerdi en sonkaydirigubbakcemile3
bacaklarım kalçam ve belim gerçekten çok farketti. komşumuz falan arada sıkıştırıp soruyo ne yaptın sırrını bize de açıkla diye ama söylemiyorum. yaşasın kötülük.kötükedihüso
benimle başlayanlar günde 3000 tane falan benim yanına bile yaklaşamıycağım sayılarda yapıyolardı ve epey kilo verdiler ama ben 1000 adımı zor yapıyorum. yorulduğum için değil 15-20 dk onun üstünde acaip canım sıkılıyo ben de bırakıyorum.
evet 1 hafta falan düzenli yapınca hemen kiloda değişiklik oluyo gerçekten çok etkili.a.s.

way masallahhh :teytey: ben de sıkılıyorum aynen ancak muzikle 5 dk daa fazla dayanabiliorm bi de ben hep parti parti yapıyorm 5 10dklık fln obur trlu ceklmio grcekten sagol cnm bilglndrdgn icin gaza geldm bn hemen yapmak istyrm hihoyyyt

merhaba arkadaşlar benim arkadaşta var bu aletten kullanmıyo alıp bi denesem bari şimdi sizin yazdıklarını okuyunca aklıma geldi.bugün diyete başladım ama ben diyette çok azimli sayılmam

bu arada woleybol sana ii gelir eger sewiyosan dusun yerimseniben

bu arada woleybol sana ii gelir eger sewiyosan dusun yerimseniben

voleybol iyi fikirmiş bi düşüneyim:teytey:
hem yaz da geldi bol bol yüzerim o da kollar için faydalı.
bu arada çizelgem 57 den başlıyo ama aslında 63 kiloadan indim 53 kiloya benson 6 kilom kaldı. 10 kilo vermişim 6 kilo ne ki tey tey.:dance:

hepsini stepperla mı werdin :uhm: 300 adım yaptım geldm bu alet alt bacaklara da etki edio muu

merhaba arkadaşlar benim arkadaşta var bu aletten kullanmıyo alıp bi denesem bari şimdi sizin yazdıklarını okuyunca aklıma geldi.bugün diyete başladım ama ben diyette çok azimli sayılmam

bswer diyet ypma zten ne zmn dyet ypsak mutlaka alıyoruz stepper kulln iste bi de aksam yeme bse ya da sdce nesfit fln ye o da yeter bnce yerimseniben

ozaman ben bu aleti alayım bari ben kendimi bildim bileli bacaklarım kalın ve kilomu hep bacaklarımdan alıyorum düzenli yaparsam bana iyi gelir heralde

ozaman ben bu aleti alayım bari ben kendimi bildim bileli bacaklarım kalın ve kilomu hep bacaklarımdan alıyorum düzenli yaparsam bana iyi gelir heralde

ben de 56 kilo oldgm zmanlrı da bilirm bcklarm yne kalındı bu topik daa hareketli olsa daa bi gaza geliriz hepimiz bn gruyorm cnku hemn hemen kmse dzenli ypamıo ama brisi su kdr adım attım su kdr inceldm dynce herkes yapıo gelin topiğimizi canlandıralm kızlar her gun 100 adım atın en kotu ama yne de atın we yazın hepimize fydası olcak bnce

güzellerim burda okuduklarımdan gaza gelip bende aldım yaklaşaık 2 aydır kullanıyorum yediklerime zaten dikkat ediyorum ama yinede en küçük bi gelişme yokk acaba bu kadar kafaya taktığım içinmi böle olumsuz oluyooo (((((((

kızlar walla ya desteklernizi bekliyorum bu konuda diyet gruplarında herkes ole ole kilo werio we bu stepper bgne kdr grdugm her syden daa etkili yyin ama stepper yapın mtlaka bz de her gn paylasmda blunursak gayet de incelrz yaza griyrz artık su 15 gunu ii degerlendrelm bari CEWAP YAZMADAN GECMEYN LUTFEEEN a.s.

cok ilginc nasıl kullanıosun peki fisfisfis

canım ya gece yapıyorum yada sabah erken kalkıp yapıyorum bazen hem sabah hem gece yaptığım oluyo günde 1300 adım falan yapıyorum zaten sağlıklı beslenme takıntılıyım beslenmedede sorun yok en son çare tiroid kontrolü falan yaptırcam

aras kargo ile geldi canım benimki indirim sanırım yurtiçi kargoda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…