Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

asi deniz canım su resimleri suraya nasıl koydun bi ben cahile anlatırmısın :)

sebnem fare ile sag tıkla özellikleri tıkla çıkan küçük pencerede http:// ile baslayan adresi kopyala ... ardından mesaj yazdıgımız yerde küçük sarı bi yer var grafik ekle yazar üzerine gittiginde oraya tıkla ordaki http yi sil ve yine sag tıkla yapıstır yap ve tamam bas resimin url adresi eklenir ve resimde çıkar umarım yardımcı olmustur yazdıklarım....

asi deniz nekadara aldın aleti?

doremi canım ben bilindik bi siteden aldım urfada oldugum için burada yok öyle aletler... asıl fiyatı 82 ama ben 102 ye aldım kargo parası falan maliyeti buna geldi... büyük bi sehirde isen spor aleti satan magzalara bak eminim bulursün...

sagol asideniz
ama ben netten bendeki ürünü bulamadıgım için resmini cekmiştim kendim onu koyayım dedim ama olmuycak sanırım neyse cihaz aynı zaten bu arada benim bugünkü toplam adım sayım 455 oldu :)

Şebnem 1978 senin dediğine benzeyen aletten bende de var. Yalnız benimki lateral stepper göstergeli, yaktığın kalori ve harcadığın zamanı gösteriyor. evet ben de bu aletle 2 ay kadar günde iki defa 15 dakika çalışarak bir defada 1000 tane sayı yaptım ancak fark ettim ki bu alet basen ve bacak bölgesini çalıştırıyor. Benim kilom göbeğimde kullandığım süre içerisinde göbeğimde hiç bir değişiklik olmadı ancak kalça va basen bölgesinde işe yarıyor. Be de göbekten incelmediğim için yapmayı bıraktım. Kalça ve basen bölgesinde kilosu olan arkadaşlar için tavsiye edebilirim ancak göbek bölgesini incelttiğini düşünmüyorum. Benim aldığım dönemde bir de sağuna şort hediye etmişlerdi Onu giyerek alette çalıştığın vakit çok daha fazla terliyorsun. Ben de aslında koşu bandı almayı düşünüyordum ancak bir yazı dizisinde koşu bandının da göbek kısmından eritmediğini okuduğum için vazgeçtim.

ugurböcegi
evet göstergeli olması yani yaktıgın kaloriyi harcadıgın zamanı attıgın adım sayısnı göstermesi benimde işimi cok kolaylastıryor gün sonunda ne yaptıgımın takibini yapmam kolay olur.bacaklar dısıında diger bölgelerde işe yaraması konusunda da bende ki gelişme şu ben üstünden indigimde saç diplerime kadar terlemiş oluyorum doğal olarakda göbek bel sırt bölgelerimde terlemiş oluyor ve bu terlemenin bana kilo verdirdigini düşünüyorum sonucta 10 günde 2 kilo vermek bu ayda böyle devam edersem ayda 6 kilo demektir üstelikde sıkı fit bi vucutla neyse bakalım ilerleyen günlerdede gelişmeleri yazarım zaten

Az sayıda ancak sık sık çalışmanız daha fazla kilo vermenize cevap verdi gibi bir sonuç oluşmaya başladı kafamda Daha önce de göbek eriten hareketlerin azar azar sık sık yapılmasının daha fazla kilo verdirdiğini duymuştum. hihoyyyt hihoyyyt Acaba ben de daha sık yapabilsem kilo verebilir miyim.fisfisfis Ama çalışıyorum Sizin gibi 10 defa yapamam ki :1no2: Neyse en azından elimden geldiği kadar yapabilirim herhalde Benim kilo vermemden çok bölgesel kilodan kurtulmam lazım. Zira her yerim zayıf olduğu halde kocaman bir göbeğim var. Bilmem seğrettiniz mi Jim Carrey' nin Grinichh isimli filmindeki karakterin göbeğinin aynısından sırnaşık şey sırnaşık şey Sanki bu göbekten kurtulmam imkansız gibi geliyor bana :roflol: Çok zor ama mücadeleye devam yılmayalım arkadaşlar kaydirigubbakcemile5

ugurböceği
öldüm gülmekden Jim Carrey' nin Grinichh isimli filmindeki karakterin göbeğinin aynısından benzetmene :)
ben inanmasam bu verilen kiloların devamının gelecegine emin ol acmazdım konuyu cünkü gerilerdeki msjlarımda da yazdııgm gibi ben bircok zayıflama metodunu denemiş (hepsi kulakdan dolma )ama başaramamıs biriyim bide uzun vadeli seylerle ugrasmayacak kadar sabırsız olmak gibi kötü bi huyum var valla kafamdaki saca kadar terletiyosa göbegimi belimi incelmesinde katkısı olacaktır oluyodur mutlaka dediğin gibi yılmadan devam etmemiz sart burayı günlük gibi kullanmayı bile planlıyorum valla hem arkadaslarada faydam olur belki hemde kendim için irade meselesi haline gelir diye devam etttigim sürece baslıga gelişmeleri yazıcam artık

günaydın arkadaşlar bu letten bendede var, ilk olarak 100 ile başladım bacaklarımı yorduğundan her 25 de bir bir dakika verip tekrar yaptım, bir ara çok güzel yaptım rahatlıkla 1000 adet yapıyordum ve hiç zorlanmıyordum, tabi bu arada beni görenler farklılığı söylüyorlardı, yeğenim gelmişti herzamanki gibi eşofmala giymiştim, teyze eşofmanı giyince popon kocaman durrurdu şimdi küçülmüş ne yaptın dedi öyle sevindim, ama tabiki herşeyin fazlası zarar kelimesini unutup geçen hafta pazartesi hiç üstünden inmeden 3000 e yakın yaptım oda 1 saat sürdü, inincede hazır vücydum ısındı diye mekik hareketleri yaptım ertesi sabah kalktığımda inanılmaz derecede bel kemiğim ağrıyordu üstüne basamıyordum, 2 gün çektim zorlamadan dolayı olmuştu, 1 hafta ara verdim dün yine başladım 200 adım attım hergün biraz artırarak devam edicem, hadi kızlar basenlerimizi ve kalçalarımızı ölçelim hergün kaç adım attığımızı yazalım bakalım ne kadar incelicez ne kadar fayda verecek ne dersiniz.

kızlar twist stepper dan bende var 20 gündür falan hemen hemen hergün bir iki kere haric günde 20-30 dak. çalışıyorum inanılmaz terletiyor saçlarımın dibinden ve yüzümden ter damlaları akıyor, 200 kalori yaktığımı gösteriyor rejim yapmıyorum kilom 60 boyum 1.68 yani aslında bir kaç kilo fazlalık oluştu bunlarda 1 seneye yakındır antidepresan kullandım sıkıntılarımın olduğu zamanlarda 34 bedene 52 kilolara düşmüştüm iğrenç görünüyordum vucut acısından güzel ama yüzüm zaten kemikli çöküntüye uğradı zaten bir kaç kilo almak istiyordum ama şimdide 60 bana cok geliyor sanki 56-57 kilolar daha iyi duracak su anda rejim yapmıyorum hatta çikolata,boza, yemiş falanda yedim o yuzden kilomda oynama olmamış aletden dolayı ama iç bacaklarım cok yumuşamıştı onda daha sıkılaşma olmuş gibi geldi siz bu aletle birlikte diyet yapıyormusunuz nasıl bir diyet uyguluyorsunuz?

GÜNAYDIN bende aletleri alan faydasını göremiyenlerenim, sayfanın başlığı dikkatimi çekti baştan okudum heveslendim bende alacam inşallah bende sizlergibi azimli olurum bakalım.
Bigde arkadaşlar teşrubelerinizi yazarsanız çokiyi olur sevgilerle...

bir teklif attım ortaya kimseden ses çıkmadı eee benimle birlikte deneyip başlaşımda bulunucak yokmu

merhaba arkadaslar
kullanan ve faydasını gören arkadaslar oldugunu bilmek çok güzel ben bugün daha suana kadar hiç yapamadım birazdan baslıycam gece yatana kadar kac yapıcam bakalım burda su dikkatimi cekiyo kullanma klavuzunda kalp tansiyon sorunu olanlar de kontrolunde kullansın falan diyodu onun sebebide su sanırım ben cok zorladıgımda kendimi nefes nefes kalıyorum valla yoruyor insanı ozaman o yüzden kendimiz tehlikeye atmadan az sayılarla sık sık yapmak daha faydalı sanırım ugurböceginin bana dedigi gibi sık sık az sayılarla yapmamın faydası oldu sanırım bana 10 günde 2 kilo buyüzden verdim sanırım kalbi,mizi fazla zorlamadan sık sık az sayılarla yola devam

editoryal
tamam canım ben varım teklifine :)sasırmamıstır kimse sanıırm :) ölçelim bakalım basenimizi belimizi kalcalarımızı ve günlük düzenli olarak yazalım buraya attıgımız adım sayısını harcadıgımız kaloriyi hergün bir öncekinden 2*3 fazla yaparka günü kapatırız ben bugün zaten daha hiç yapmamıstım

sebnemcim ben akşamları yapabiliyorum gündüz işteyim dün 200 yaptım bu akşamda 2 set halinde 400 yapmayı planlıoyrum bu akşam basen kalça ve bel ölçülerimide alıp yazıcam ve bakalım faydası olacakmı inşallah jhepimizin işine yarar

editoryal
canım olur olur hemde süper olur ekip çalışması herzaman bireysel calsımadan 2 kat fazla yarar saglar ben evdeyim artık valla calısmıyorum 2010 kpss ye kadar yani aöf kpss derken bu 2 yıl boyunca evdeyim zaten bu kilolarıda evde oturmakdan aldım zaten calsırıken ne güzeldi valla 36 beden elbiselerim dolabda duryo ben 44 beden giyorum artık neyse sende 2 set halinde 400 ü aksam hayli hayli yaparsın ben 6 dk da 200 yapıyorum buda demektir sen aksama en fazla 15 dknı ayırsan 400 yapacaksın 15 dkdan fazlada ayırabilrisni sonucta neyse işte aıdm adım azar azar artırarak devame delim ben 10 gün önce ilk aldıımda 10 tane yapıp iniyodum :) 5 dk sonra bidaa cıkıyodum falan gideyimde ilk seansımı yapayım bari :)

kızlar bende baslayacagım ama bayramdan sonra su an mezura falan temin etmem lazım bikac gunlugune memlekete gidicem donuste goruselim mutlaka aletim zaten dün geldi servisten kücük bebğimde var fırsat buldukca calısacagım su an 70 kusur kilooyum evlendigimde 53 kiloydum hey gidi günler bakalım insallah yaza kadar 38 beden olurum bu arada ustum 40 altım 42 cok üzücü değil mi...

Ben kullanıyorum canım ama hergün değil haftada 1-2 gün, spor olsun diye..

Ama ben bir seferde en az 30 dk yapıyorum..Dediğin gibi yürüyüş bandından daha çok kilo verdiriyor.

Kalori paneli de olduğu için ben 300 kalori yakana kadar yapıyorum..Tahmini 30-40 dk arası oluyor ama çok ter attırıyor evet..

Hergün yapılsa kilo verilir kesinlikle..

denizcinin prensesi
aletin hayırlı olsun canım mezura bende bulamadım habire onu arıyorum bulmadım ya gittim tartıldım bende kilodan takip edeyim bari mezura bulana kadar yaza kadarda veririz kiloları oluruz 38 beden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…