Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

Bukadar bilgi ve yorumunuz icin cok tsk ederim,

sorun aslinda su 1 seneyi geckin bir zaman cok spor yapiyorum , haftda 3-5 kez 2-4 saat,
ve buna ragmen kilo aldim ve veremiyorum bu beni rahatsiz ediyor:KK43:(((
ama sizin dediginiz gibi birde hergün degisik yiyeyim bari:))

Bu arada ramazandan beri sporu bıraktım 2 kg aldım. Sıkıntılı bir dönem geçiriyorum.. Sonra yeniden spora devam edeceğim. :çok üzgünüm:

En uygulanabilir ve sağlıklı şekilde kilo vermişsin beyazfrezya.. Tebrikler a.s.

Arkadaşlar ilk sayfalara şöyle bir göz attım da yarışma muhabbeti geçmiş ama gerçekleşmemiş.. Ne dersiniz steppercılar biz yarışsak mı??

Ya da en azından her gün buraya kaç adım yaptığımızı filan yazsak.. Ben mesela çok düzenli yapmıyorum sırf tembellikten ama hep beraber yaparsak gaza geliriz. Zayıflama yarışmasında olduğu gibi..

kızlar bugun ıkı kere calıstım aletımle, sabahve bıraz once sımdı 4 dk ve 45 kalorı nasıl sızce bana bıraz az gelıyor sankı sabah kını hatırlamıyorum yavv..

sende ozaman o 4 dak 10 dak yap:)))
gerci hic birsey yapmamakdan iyidir 45 kalori 45 kalori hic den iyidir , sen devam et.

ya bu alet süper 4 dk 45 kalori ben dün 25 dk yürüdüm 70 kalori yaktım koşu bandını yeni aldım bide bu aleti alcam dersem annem beni vurur :KK43:

Ahh seni o kadar iyi anlıyorum ki bende bundan bir süre önce seninle aynı sorunu yasıyordum. Haftada 3 gün toplam 6 saat spor yapıyordum. 3 saat aerobik + 3 saat fitness gram değismedim kas yaptım.Hafta da 1500 mekik çeker oldum. Alem olimpiyatlara hazırlanıyor diye çok dalga geçti. 5 ay böyle geçti ve gerçekten motivasyonum bozuldu. Sonra sorunu kesfettim. Benim bedenim her seye 1 haftada uyum sağlıyor rejim yapmama rağmen 2 hafta sonra kilo vermemin durmasını bir yana bırak kilo alıyordum senin gibi. Bu metabolizmanın sürekli adapte olmasından kaynaklanıyor. 2sene kendimle hiç uğramadım taki geçen yaza kadar... Geçen bahar sınavlara o kadar gömüldüm ki tam 10 kg almısım. benneyaptımki Sonra dedim ki neden rejim , neden diyet. Bu psikolojik olarak 1 hafta sonra bizi çökeltiyor.Neden mutlu olmayayım,bedenim zaten tembel, metabolizma olayını da çözünce " her seyi yiyeceğim ama tersine kilo vereceğim " dedim. Gerçekten de yedim hayatta serbetli tatlı yemeyen ben haftada bir baklava yemeye basladım. Yedikçe mutlu oldum. Ama önemli bir noktayı kaçırmamak lazım!!!! Agopun kazı gibi yutarsan olmaz!!!! kaydirigubbakcemile3 hiç spora gitmedim, ilaçta almadım 3 günde 7 kg alıp aylarca veremeyen bana aylar içinde ne oldu dersin? a.s Çok yavas ama sağlam kilo verdim. Kesinlikle uzun zamanda yavas kilo vereceksin sonrasında almıyorsun. Her pazar sabah yürüyüse çıkıyorum normal gezmeye sonra parklardaki spor aletlerinde 45 dk- 1 saat egzersiz yapıyorum. Haftanın tekli günleri twist'teyim. Dizimi , filmimi açıyorum aksiyon sahnelerinde tempom artıyor sonra yavaslıyor. Ne yaparsam yapayım zevk alarak yapıyorum.. Hayat tanrının insana verdiği en güzel armağan, beden ise insana verilmis bir emanettir. Bedenime ne kadar iyi bakarsam, ileride o da bana o kadar iyi bakacak. Ben böyle düsünüyorum. a.s

Bu arada 2 not yazdım kapıma :

1.si Renkli kağıda kilom her sabah burnuma giriyor :roflol:
2.sinde de aynen su yazıyor : "Bugün de DOMUZ GİBİ YİYECEKMİSİN!!" hani olurda azar yemek yemeye kafamı gömersem diye. Her okuduğumda içimde ki ses "hayır, her seyi yiyeceğim ama kararında ve bugün yediğimi yarın yemeyeceğim diyor.

Ben bu sekilde zamanla 5 kg verdim ve almadım..Denemesi bedava kızlar yerimseniben kaydirigubbakcemile5

günaydın kızlar,arkadaşım azminden ve inancından dolayı seni tebrik ederim,sana sonuna kadar katılıyorum,ne yaparsak yapalım zayıflamak için ama lütfen bedenimize zarar vermeyelim...

ben dün akşam hiç durmadan 25dk yaptım şakır şakır terledim

kaç kalori yaktım bilmiyorum adımsayarı ve kalori göstergesi bozuldu

kaç kalori yakmışımdır sizce?

Dakikada 6-7 kalori yaktırıyo sanırım çubuğum.. 200 civarı yakmışsındır..

Dakikada 6-7 kalori yaktırıyo sanırım çubuğum.. 200 civarı yakmışsındır..

anaaa :1shok: baya yakmışım desene burcummm
ben hiç bu kadar tahmin etmememiştim
olsa olsa 70-75 kaloridir diye düşünüyordum
ayy çok sevindim valla
her akşam yapıcam valla ben bunu

bişey sorucam canım. altındaki ayarı var ya onu en sıkıya getirip mi çalışıyosun? benimki en sıkıda ve 25 dk durmadan hayatta yapamam o şekilde. acaba dedim ben mi fazla sıkı çalışıyorum..:uhm:

bişey sorucam canım. altındaki ayarı var ya onu en sıkıya getirip mi çalışıyosun? benimki en sıkıda ve 25 dk durmadan hayatta yapamam o şekilde. acaba dedim ben mi fazla sıkı çalışıyorum..:uhm:

canım en sıkının bir düşüğü falan galiba
çünkü ilk başladığım dakikalar çok zorlanıyorum basarken
hatta yavaş yavaş basılıyor ama sonra bacaklarımda alışıyor galiba hızlanıyorum gittikçe
su gibi terliyorum
hatta ilk zaman çalışamam bu çok sıkı demiştim mıy mıy mıy basmak bile zaman alıyordu ama alıştım artık

canım en sıkının bir düşüğü falan galiba
çünkü ilk başladığım dakikalar çok zorlanıyorum basarken
hatta yavaş yavaş basılıyor ama sonra bacaklarımda alışıyor galiba hızlanıyorum gittikçe
su gibi terliyorum
hatta ilk zaman çalışamam bu çok sıkı demiştim mıy mıy mıy basmak bile zaman alıyordu ama alıştım artık

hmm anladım canım biraz düşüreyim ayarınıkaydirigubbakcemile3
ilk 100 adım zaten sert oluyo ondan sonra yumuşuyo baya.

Benimki de fazla yumuşak galiba.. Hiç oynamadım ayarıyla, geldiği gibi kullanıyorum. Nasıl ayarlicam onu da tam bilmiyorum.

Bi de çok gıcırdıyo, bunun neresine yağ sürcez?

Babama versem yapar da o da çok kurcalıyo.. Ayarını filan kendine göre yapar hiç kullanamam :roflol:

Benimki de fazla yumuşak galiba.. Hiç oynamadım ayarıyla, geldiği gibi kullanıyorum. Nasıl ayarlicam onu da tam bilmiyorum.

Bi de çok gıcırdıyo, bunun neresine yağ sürcez?

Babama versem yapar da o da çok kurcalıyo.. Ayarını filan kendine göre yapar hiç kullanamam :roflol:

aleti ters çevir tam ortada siyah büyük vida gibi bişiy var üstünde artı ve eksi işaret olan. artı yönüne doğru çevirirsen sıkılaşıyo.
benimki de gıcırdamaya başladı daha doğrusu gıcırdamak da değil kuş cıvıldaması gibi bi seskaydirigubbakcemile3

ayy hakkaten yaa neresine yağ sürcez garç gurç garç gurç kafam şişiyo valla yaparken

eşime söliyimde yağlasın ballasın bi şunu

aleti ters çevir tam ortada siyah büyük vida gibi bişiy var üstünde artı ve eksi işaret olan. artı yönüne doğru çevirirsen sıkılaşıyo.
benimki de gıcırdamaya başladı daha doğrusu gıcırdamak da değil kuş cıvıldaması gibi bi seskaydirigubbakcemile3

Çok sağol lenicim.. Bu akşam halledeyim :dance:

Hoptirililaylaaaay laylaylilaylomm şu anda kimse benim kadar mutlu olamaz sanırım, aylardır beklediğim an geldi ve sonunda hedefime ulaştımmm :dance:

Hoptirililaylaaaay laylaylilaylomm şu anda kimse benim kadar mutlu olamaz sanırım, aylardır beklediğim an geldi ve sonunda hedefime ulaştımmm :dance:

oleeyyy tebrikler canım sanki kendim vermişim bütün kilolarımı gibi sevindim valla:dance:

X