Zayıflamak istiyorum yok mu bana eşlik edecek _?

günaydın canlarım çok yoğunum pek gelemiyorum hurma beni zorluyor artık yogurt cacık falan çorba ekmekgi yemiyorum kaçamaklarıda kesmem lazım 72,6 bayrama 68 istiyorum inşallahhhh

Hee anladım canm olsun ya o da spor sonucta hareket hadı bkalm bayrama gtsın kılolar

Kızlar ınanamıyorm bu tartıda bı bozukluk olmasın 77.500 ac karna tartılmıstım salı gunu ve bugun tartıldım 75.200 cıktı -2300 ustelık daha haftanın dolmasına 2 gun var ama hcbsey yemıyorm kı ekmegı kestım tamamen ve yuruyus yaptm ıkı gundur de leslıe yapyrm allahım byle gıderse bayrama baya kılo verırrm

Günaydın kızlar hastaydım giremedim bir kaç gün sabah tartıda 72,6 idim hiç bir degişiklik yok kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek arasına beyaz peynr ve zeytin koyup yedim dikkatle devam etmem lazım geldi çattı bayram

Günaydın kızlar ben bu gün malesef artılar ile başladım diyete sizler neler yaptınız bakalım _?
GÜNCEL : 74,8

valla bende yediklerime dikkat ediyorum 15 günde 3 kilo çok zor verdim 77'den 74de düştüm şeker hapıda kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…