Zayıflamak istiyorum yok mu bana eşlik edecek _?

şöyle poteyin kaynaklı besleniyorsunuz size verilen bir liste var o listenin dışına çıkamazsınız bu listede şeker içeren bir ürün yok yada karbonhidrat günlük karbonhidrat ihtiyacınızı belli miktarda olan yulaf kepeğiyle karşılıyorsunuz yani direk bir proteyin rejimi değil. karbonhidrat ve şeker yemediğiniz için insülinizi yükseltmeyim acıkmıyorsunuzda ama dikkat etmek lazım sıfır karbonhidrat kitabı var internette bir çok yardımcı site var çok güzel tarifleri de var. birde direk 7-8 kilo verdirmiyor ben 4 ayda 15 kilo verdim kaçamak yapmasaydım daha çok verirdim

maşallah canım hurma diyetinden sonra düşünülebilir gerçekten

whatsap dan guruba katılmak isteyen arkadaşlar özelden num msj atabilirler isteyen arkadaşlarını da ekleyebilirim gruba

Günaydın arkadaşlar bunu da ilk gün ki kayıbımı görün diye buraya bırakayım altılı rakamları görene kadar hurmaya devam inşallah kabızlık kalmadı bunu fark ettim

Eklentiler

• 20170809_065340.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 38
6 lı rakamlar uzun zaman oldu görmeyeli bende 700 gr vermişim cumadan beri bu arada dukan birası diye bişey varmış yeşilçay soda limon çok iyi geliyormuş rejimde birde zerdeçallı yoğurt ikisini de yaptım dün bakalım inşallah işe yararlar

benim spor hocam ş asidi alınmış maden suyu bir şişe 3/4 dal maydanoz birtane limon 1.5 litre su ile karışım yapılacak yağ yakıcı dedi

Kızlar bende 2 gundur dıyetteyım ekmek hıc yemıyorum makarna pılav yok cok az yemek yıyorm aksamda mıdem kücülmeye basladı gbı sankı evde egzersız yapıyorm gunde 30 dk bayrama kadar kac kılo verrm szce ayrıca önerdgnız bseylr varsa paylasr msınız

Canım yogurt ye içine salatalık nane pulbiber kat ye :) ben 2 günde -1 olmuşum sadece öğlen bunu yedim. Yanında birkaç tanede çiğ badem :) bugün tartıda -1 gördüm sevindim :)

Günaydın kızlar dün ufak bir kaçamak yaptım çok az bir ekmek ile yumurta yedim bol acı biber yedim yakayım die de şimdide hurmalı yoğurt yiyorum pazar gününe kadar devam edeceğim pazar günü sabah tartılıp eksi artı ne olmuş söylerim

Canım yogurt ye içine salatalık nane pulbiber kat ye :) ben 2 günde -1 olmuşum sadece öğlen bunu yedim. Yanında birkaç tanede çiğ badem :) bugün tartıda -1 gördüm sevindim :)
Evet ıyı fıkır canm onu yapayım ben öglenlerıde. Bugun yuruyuse de basladım 1 saat yürüdüm hızlı ama hamlasmısım yanı devam edecm ıns bende bugun tartıldım 600 gr vermısım az gbı bu sefer azımlıyım ya basarıcm bayrama kadar kac kılo verrm snce canm ya vermem lazım

verirsin canım benimde hedefim bayram kaç kilo verirsem kar :)

Ben 5 kılo hedeflıyorum bayrama kadar ıns verıcm sn kac kılosun canm gunluk neler yapysn
VALLA ÇALIŞIYORUM CANIM BEN YEDİKLERİME DİKKAT ETMEYE ÇALIŞIYORUM... SPOR HAYATIM YOK AMA MÜMKÜN OLDUĞUNCA SAĞA SOLA KOŞTURUYORUM . BİRDE İŞ YERİNDE HER TUVALETE GİRDİĞİMDE KARIN EGZERSİZİ YAPIYORUM CANIM

kızlar 1,2 kg vermişim 6 günde valla çok hoşuma gitti ama işyerindeki koşuşturmam bu hafta ultra düzeydeydi bizimde sporumuz böyle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…