Zayıflamak istiyorum yok mu bana eşlik edecek _?

sitme krhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2014
620
259
30
Hamilelik öncesi ilaç tedavisi gördüm ve 58 kilo dan 70 kilo ya çıktım hamilelikte 70 den 85 kiloya çıktım ve doğum donrası 77/78 arası gidip geliyor kilom zayıflamak istiyorum ama her diyette çabuk pes ediyorum yok mu bu yolda bana eşlik edecek kimse ailemde herkez çok kızıyor zayıflamamı istiyor bu gün ile tam 1 yıl oldu doğum yapalı

1 yılda az kilo vermişsin canım. Bende 26 kilo almistim hamileliğimde. eski kıyafetlerimi gördükçe moralim bozuluyordu. O yüzden elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum. Kendimi çok ama çok çirkin hissediyordum. 7 ayda 20 kilo vermişim. Öyle bi diyet falan da yapmadım. Dikkat ettim yediklerime. Ama hala daha 7 8 kilo fazlam var.

ikinci kızıma doğum yapalı 4 yıl oldu 52 kiloyla hamile kaldım 75 le doğum yaptım. şuan 68 kiloyum ve kilo veremiyorum. benim çok canım sıkılıyor bu duruma

ikinci kızıma doğum yapalı 4 yıl oldu 52 kiloyla hamile kaldım 75 le doğum yaptım. şuan 68 kiloyum ve kilo veremiyorum. benim çok canım sıkılıyor bu duruma
Diyetisyene gitmediniz mi hiç peki ?

bende kızım doğduktan sonra ilk 1 sene hiç kilo veremedim hastaneden geldiğim gibi kalmıştım..84 kilo ile doğuma gittim 77 kilo ile döndüm 1 yılın sonunda diyetisyene gittim işe geri dönecektim ocak ayından temmuz ayına kadar 62 kiloya indim boyum 170 benim için ideal bir kiloydu ama şuan 69 kiloyum kara kara düşünüyorum gitmiyorda kilo

her gün mutlaka yürü, bol su iç, yediklerine dikkat et ve 3 beyazı hayatından mutlaka çıkar, bende çok işe yaradı bırak hamile kaldığım kiloyu tee evlendiğim zaman ki kiloya düştüm

Canım ben şuan dezpack dietto kullanıyorum. Çok önceleri tekrar kullanmıştım 5 kilo verdim 10 günde yeterli geldi bıraktım. Ama nasılsa verdim diye yüklendim patatesler iskenderler köfteler tabii geri geldi kilolar şuan 6.günümdeyim 2 kg verdim. Daha fazla veren tabii çok ama ben zaten zayıfım 0 beden olmaya çabalıyorum. Öneri işte.

Cuma yarışmalarına katılabilirsin istersen bir incele ben 3.takımdayım gelirsen beklerim

Motivasyona ihtiyacın var öncelikle. Bende hayatımda diyet yapamayan birisiydin doktor hamile kalmam için kilo vermem gerektiğini söyledi pco hastasıyım insülin direncim var . 10gündür yapıyorum ve gerçekten iyi hissediyorum . Diyetsiyenede gitmedim . Hep bilindik şeyler söylüyorlar zaten . Ben ki günde 8öğün yemek yiyen bir insanım ve 86.9 kilo ile başladım su an 83.5 kiloyum iyi gidiyorum sanırım . Destek olabilirim sana dilersen .

59 kiloydum evlendim..
10 ay sonra anne oldum..
88 kilo doğuma gittim..
92 ile hastaneden çıktım..
76 ya indigim dönemler oldu..
Bu ara 81 kiloyum yine..
Boyum 166
Aslında 100 kilo olmam lazımdı ama hem sacma sapan saatlerde yiyip hem çok yürüyorum..

Spor ve yedigime dikkat etmekle kilo verebiliyorum.. ama hırslı biri değilim..
Hırs lazım..

2. Hamilelik Öncesi vermek istiyorum ben de.. tek motivasyonum bu.. onu da erteliyorum maalesef..

Naptin canım. Nasıl verdin ?

Naptin canım. Nasıl verdin ?
KLasik şeyler aslında. Sabah haşlanmış yumurta galeta peynir , öğlen ve akşam ızgara yada sebze . Aralarda tatlı ihtiyacımı gidermek için 3tane hurma yada meyve . Diyet yaptığınızı düşünmezseniz gerçekten acıkmıyorsunuz ve mümkün mertebe sevdiğiniz şeyleri yiyin . Kendimi motive edişim bebek ve 10 kilo sonunda big mac

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…