Zayıflamak istiyorum yok mu bana eşlik edecek _?

sağol canım ben pek su içemiyorum ama çok üzüldüm bugün tartıldım 73den 74e çıkmışım

ama midem doluydu tartılırken ondan olabilir mi ki

ay bilmiyorum ki canım ben ne olursa olsun hep sabah tartılırım kesin yanı ben suyu alışkanlık haline getirdim 1,5 lt bitti 2 ye başladım

ama midem doluydu tartılırken ondan olabilir mi ki
Sabah kalkınca bişey yiyip içmeden tartıl canım, gerçek kilomuz o

Gözümün önüne sürahi falan koyarsam güzel içiyorum su, yoksa aklıma bile gelmiyor, alışkanlık haline getirebilsem ben de iyi olucak...

benim de arkadaşım tavsiye etti sabah aç karnına bi sodaya yarım limon sık iç çok güzel incelirsin dedi, kendisi fitness eğitmeni. istediği zaman kolay kg veriyor ben de deniycem canım ama ramazanda başlamayı düşünüyorum

Ben limon sıkıp içemiyorum, iyi gelmiyor mideme

Sabahları ceviz suyu içiyorum, gün içinde tarçınlı su içiyorum. Fazla tarçın tüketimi regli geciktiriyormuş, sıkıntı yaşamamak için 3 gün tarçınlı su, 2 gün normal su içiyorum riske atmayım çok net bilgiler bulamadım aslında tarçın hakkında ama tedbirli olmak lazım

Diyetime devam etmeye çalışıyorum ben de kendi çapımda. Arada kaçamak yapıyorum tabi, tatlıdır sarmadır dayanamayıp yiyorum biraz biraz. Sizin nasıl gidiyor kızlar? Verebiliyor musunuz kilo? Ben daha tartılmadım korkuyorum aynıysam diye

Nereden aldınız nedir bu dezpack ?

merhaba bayanlar bende cumadan beri diyetteyim dukan diyetini yapıyorum dün tartıldım yarım kilo vermişim bile bir sürü şey söylüyorlar keten tohumunu bir gece önceden suya koy iç limon sıkıp suyla iç evlenemden önce inceciktim evet basenlerim vardı ama zayıftım 6 sene önce evlendiğimde doğum kontrol ilaçları yüzünden 5 ayda 25 kilo aldım en son 77 düştüm dönem dönem yapıyorum rejimimi buda o dönemlerden biri. dezpeck bende duydum eğer böyle kilo vermezsem başlıyayım diyorum. siz ne dersiniz

ben ilaç lara kesinlikle karşıyım bitkisel şeyler ile yola çıkın derim ben şimdi şok hurma diyeti yapıyorum ideal süresi 7 ama kaç gün yapabilirim bilmiyorum ben burdan bir kaç arkadaş ile whatsaptan gurup oluşturup destekli ve iddalı bir şekilde azim le devaam ettirmek istiyorum

hurma diyetinin ne olduğunu daha detaylı yazarmısınız birde hedefiniz kaç kilo vermek

Hurma Yoğur Diyet Listesinin Uygulanışı ve Tarifi:

• Günde 21 adete kadar hurma tüketme hakkımız bulunmakta.
  • Günde 3 kase sabah, öğle, akşam olmak üzere yağı alınmış yoğurt hurma ile birlikte tüketilecektir.
  • Her öğünümüzde 7 tane hurma ve yanında da 1 kase yağsız yoğurt yeme hakkımız olacak.
  • 7 gün uygulayacak olduğumuz bu diyet programı sayesinde bir hafta içinde 5 kilo verme olanağı olduğu söylenmektedir.
  • Günde 21 hurma ve 3 kase yağsız yoğurttan başka hiçbir şey tüketmemeliyiz.
  • Bu diyet sırasında günlük su ihtiyacımızı bolca almayı unutmuyoruz.
  • Şekersiz yeşil çay veya çeşitli bitki, meyve çayları da bu rejim sırasında şekersiz olarak, abartılmamak şartı ile tüketilebilir.
  • Hurmanın tok tutucu etkisi sayesinde ve içinde bulunan bir çok minarelinde etkisi ile sizi enerji kaybı, halsizlik sorunları gibi sağlık sorunları ile karşılaştırmayacak. Tam tersine hurma ve yoğurdun içinde bulunan birçok vitamin ve mineral sayesinde dinç kalacaksınız.
  • internette açılımı bu şekilde daha önce uyguladığımda faydasını görmüş ve yağ dan kilo vermiştim ama sonra çok abarttım geri aldım bu gün sabah 74 kğ yaş 24 boy 1,58 1 çocuk annesiyim idealim 55 ama öncelikli hedefim 60 kğ

ooooo çok zor benim gibi iştahlı bir insan için

evet
ooooo çok zor benim gibi iştahlı bir insan için
çok zor ama istediğin güzellik çaba sarf etmeden olmuyor be canım artık ne giysem yakışmıyor modundan çıkmak istiyorum bir hafta bunu yapıp 1 hafta çorba diyeti ve daha sonrasında da karatay ile devam edecegim hedefime ulaşana kadar yok mu bana eşlik edecek _?

32 yaşımdayım 77,5 kiloyum belki demişimdir bende şmdi dukanı yapıyorum bir kaç seferde yaptım işe yaradı valla bu diyette çok disiplinli ve katı bir gr karbonhidrat bütün emeğini heba edebiliyor. birde belediyenin yüzme havuzuna başvurdum bari spor yapiyimde daha hızlı gider diye düşündüm

senin diyetinde neler var mesela bende spor salonuna gidiyorum bakalım bu gün tekara sıkıladım neler degişecek

birde bir mağazaya gittiğimde sizin bedeninze göre denmesini artık istemiyorum 5 senedir kaldıramadığım bir konu bu sank herkes slim fit olmak zorunda zayıf olmak zorunda tabi birde minyon biraz uzun boylu ve iriseniz gene üst baş bulmakta zorlanıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…