Zayıflamak istiyorum yok mu bana eşlik edecek _?

pazartesi sabah 76,5 ile başa döndük bakalım yulaflı kuru meyveler ile yogurt tüketmeye çalışıyorum dikkat etmeye çalışıyorum kardeşlerim ile ikda ya girdim 6 aralık da 70 olmaya spor yapıyorum arada evde lesile yapmaya çalışıyorum

anladım kuzum bende dün evde mekike başladım. Mekik aletim var onla hergün 10 arttırarak devam edicem.

bugün benim doğum günüm... Her doğum günümde içim biraz buruk oluyo. Baba yok. Baba sevgisi hiç görmedim. Babam küçükken bana hep söz verirdi. Kızımın düğününde oynıcam diye ama sözünü tutamadı. Düğünüme bile gelmedi. Aslında içimin buruk olmasının sebebi her doğum günümde üzülürüm ben bir yaş daha büyüyorum ve bir kat daha artıyor sıkıntılarım diye Böyle işte canım canım bundan sıkkın

kıyamama canım benim Doğum günün kutlu olsun Rabbim sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah özel degil ise neden yok baban _?

üzülme hayat sınavı bu sen kaybetmedin baban kaybetti emin ol üzüldügüne degmez benzer hayat hikayelerimiz var anne mi aldataan bir babam 2 tane üvey kardeşim ve sonradan pişman olup şu an yanımızda olan bir babam var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…