Zayıflamak istiyorum yok mu bana eşlik edecek _?

yarın çayımın 1.haftası dolacak ve ben geçen cuma 76 idim. şu an 73. yola devam. bol şanslar
Maşallah çok güzel gidiyorsun :super:

Ben tartılamıyorum bi süredir. Yen'i tartı almaya korkuyorum kilo aldıysam diye :KK70: Pazartesi'ye kadar almalıyım bi tane, böyle aldım mı verdim mi diye düşünmekten strese gircem:KK73:

Maşallah çok güzel gidiyorsun :super:

Ben tartılamıyorum bi süredir. Yen'i tartı almaya korkuyorum kilo aldıysam diye :KK70: Pazartesi'ye kadar almalıyım bi tane, böyle aldım mı verdim mi diye düşünmekten strese gircem:KK73:

evet benim de bir tartı almam gerekiyor :) kocişime söylim alsın :KK70: psikolojim bozulcak artık, çok taktım kiloları. su içmekten ölücemm:))

ne çayı idi canım bu ekstra neler yaptın sadece çay ile degildir bu degil mi _?

Fitoform ismi canım. bağırsakları çalıştırıyor. bol su içtim ve yarım saat yürüyüş yaptım :) rahat veriliyor. kabızlık ödem vs gibi sorunlar yok. ama çayın içindekilerden birine alerjin varsa kullanma derim. aktarcıya danış almadan :KK16:

Diyete devam ediyorum ben de. Bol su ve sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Her zaman olmuyo tabi ama her sabah yeniden başlıyorum :halay::halay::halay: inşallah Ramazan'a kadar verebilirim bi kaç kilo :işsiz:

Fitoform ismi canım. bağırsakları çalıştırıyor. bol su içtim ve yarım saat yürüyüş yaptım :) rahat veriliyor. kabızlık ödem vs gibi sorunlar yok. ama çayın içindekilerden birine alerjin varsa kullanma derim. aktarcıya danış almadan :KK16:
canım bana özelden çayım resmi ve markasını gönderirmisin

Bugün yine tartıldım ve 74.500 geldim 6 günde 1 kilo gitmiş yine çok sevindim :) kahvaltım kalori olarak hesaplamadım ama 5 6 zeytin küçük bir dilim peynir tatlı kaşığıyla kaymak ve yarım çay bardağı fındıkla günü açtım :)

birazdan tartılıcam :) sevindim verdiğiniz kg için :)

Günaydın canlarım güzel bir pazar günü ama kiloları ile mutsuz ben kayinvalidem ve gorumcem bende yatılı kaldılar maşallah manken gibiler bir kez daha utandım kilolarım dan benim ne olursa olsun şu dakikadan sonra sıkı bir diyete başlamam lazım ramazan bayramında 60 kilo olmam lazım

Ben sanırım bu diyet olayını yapamıyorum bugün tatlı krizim tuttu ve diyet hiç umrumda olmadı tam 6 dilim baklava yedim.. gelsin kilolar geri, ben bırakıcam galiba :KK43:

Günaydın canlarım regil in son günlerinde sabah tartıda 72,8 çıktım altılı rakamlı görmek istiyorum artık bu gün hurma ya başladım yeniden 6altılı rakamları görüp sağlıklı devam etmek istiyorum inşallah sabah 1 hurma ile kahvaltı yaptım :)

Ben haftasonu yapamıyorum diyet, yine de önceki kadar yemiyorum biraz dikkat ediyorum. Bugün devam ediyorum yine diyetime.

3 öğün yiyemiyorum ben kızlar alışmamışım çünkü, öğlen yemeği niyetine yoğurt yiyorum yanına da 1-2.tane hurma. Bi öğün yerine geçiyordur umarım :işsiz:

tartılamadığım için de çok diyet yapasım gelmiyor ama 3-4 kilo vermiş olurum tartılana kadar diye motive etmeye çalışıyorum kendimi:KK73: umarım verebilirim :KK64:

Ben haftasonu yapamıyorum diyet, yine de önceki kadar yemiyorum biraz dikkat ediyorum. Bugün devam ediyorum yine diyetime.

3 öğün yiyemiyorum ben kızlar alışmamışım çünkü, öğlen yemeği niyetine yoğurt yiyorum yanına da 1-2.tane hurma. Bi öğün yerine geçiyordur umarım :işsiz:

tartılamadığım için de çok diyet yapasım gelmiyor ama 3-4 kilo vermiş olurum tartılana kadar diye motive etmeye çalışıyorum kendimi:KK73: umarım verebilirim :KK64:
öğlen yemegi 13,30 da yedim bir kase yoğurt 3 hurma ile hemen hemen ama şu an çok acıktım yeşil çay ile 1 tane hurma ile ara ögün yapacagım

öğlen yemegi 13,30 da yedim bir kase yoğurt 3 hurma ile hemen hemen ama şu an çok acıktım yeşil çay ile 1 tane hurma ile ara ögün yapacagım
Ara öğünsüz duramıyorum ben de. Yoksa tatlı bişeylere saldırıyorum. Ben de Leslie3mil yaptım şimdi. Az dinlenip şekersiz kahve yanında hurma ya da kuru incir yemeyi düşünüyorum, tatlı isteğimi bastırıyor biraz :nazar:

Ben yeşil çay falan içemiyorum, siyah çayla da aram yok günde 1 tane içiyorum sadece.

Türk kahvesi olsun yeter bana, üstüne de büyük bi bardak tarçınlı su :KK200:

Ara öğünsüz duramıyorum ben de. Yoksa tatlı bişeylere saldırıyorum. Ben de Leslie3mil yaptım şimdi. Az dinlenip şekersiz kahve yanında hurma ya da kuru incir yemeyi düşünüyorum, tatlı isteğimi bastırıyor biraz :nazar:

Ben yeşil çay falan içemiyorum, siyah çayla da aram yok günde 1 tane içiyorum sadece.

Türk kahvesi olsun yeter bana, üstüne de büyük bi bardak tarçınlı su :KK200:
oyy sorma türk kahvesi benim olmaz ise olmazlarım arasında vazgeçilmezim günde 3 fincan kesin içerim yeşil çay da 2 hemen hemen birde a101 den bi form çayı aldım kabızlık için günde 2 tane de yemek sonrası ondan içiyorum etkili bir çay fiyatı da uygun

X