Zayıflamak istiyorum yok mu bana eşlik edecek _?

bi de kapsülü var ondan kalmamıştı temin ettim, bulursun inş canım :)

Günaydın kızlar. Hafta sonu mümkün olmuyo diyet yapmak, kahvaltı dışında ipin ucu kaçtı dün. Bügün de misafirim gelicek bakalım tutabilecek miyim boğazımı Sizin nasıl gidiyor?

Günaydın kızlar hafta sonu diyet yapmak imkansız evet ne bulsam yedim mantılar pastalar ekmekler sabah tartıda 73,3 gördüm üzüntüden ağlamak istiyorum verdigim kiloları geri alıyorum nerdeyse

Ben de haftasonu ipin ucunu kaçırıyorum dün de misafirim vardı, 2 gün üst üste ne bulduysam yedim, bu gün de saldım kendimi ama diyete devam etmem lazım.Boğazımızı tutmayı öğrenmek lazım

Ben de haftasonu ipin ucunu kaçırıyorum dün de misafirim vardı, 2 gün üst üste ne bulduysam yedim, bu gün de saldım kendimi ama diyete devam etmem lazım.Boğazımızı tutmayı öğrenmek lazım
bende vazgeçmek yok her gün yeni bir başlangıç benım için :)

Bende katılabilir miyim acaba size :) 20 yaşındayım 75 kiloyum geçen hafta başladım diyete 77 ydim 2 kilo verdim :)

Dışarı çıkıp tartı almam lazım tartılamadığım için motivasyonum düşüyor galiba benim :) pazar günü tok 70 gelmiştim misafirlikteyken, ama aç tartılmam lazım tarçın çok tüketilince adet geciktiriyormuş, bilginiz var mı kızlar ? Tarçınlı suyu her gün içmek çok mu oluyo acaba? Yanlış bişey yapmak istemiyorum zayıflicam diye

ay hiç bilgim yok o konuda kız kardeşim de ekmegi kesti 2 haftada 2 kg vermiş

ay hiç bilgim yok o konuda kız kardeşim de ekmegi kesti 2 haftada 2 kg vermiş
Maşallah güzel vermiş. Ekmeği kesip ben de vermiştim bi ara ama bi yerden sonra duruyor kilo verme farklı bişeyler yapmak gerekiyor sanırım. Yoğurt çok işe yarıyor, yemeklerin yanında ya da ara öğünlerde ama bıkıyorum sürekli sürekli yoğurt yemekten

evet aynı şeyleri yemek bazen sıkıyor insanı

Bugün diyeti çok kötü bozdum galiba okuldan 1 de döndüğüm için kahvaltı yapamadım direk yemek yedim patates yemeğinden 5 6 küçük patates yedim ve biber dolması ve bu 2 öğünde de böyleydi verdiğim kadarını geri alıcam resmen

vazgeçme her gün yeni bir başlangıç bunu sakın unutma canım

Ben de tam yapamıyorum. Sabah başlıyorum diyete 4-5 e kadar gayet güzel gidiyor sonra illa kaçırıyorum. Akşam eşime kadar patates kızarttım , tlfn açtı dışarda yicem bekleme diye. Ee o kadar hazırladım ettim sofrayı, oturdum kendim yedim hepsini yemekler çöpe gitmesin diye kilo alıyorum. Nasıl vericem ben bu kiloları

ayy biz kadınlar onu çok yapıyoruz yaa ama yazık günah çöpe gitmesin diye diye bu hale geldik

yarın çayımın 1.haftası dolacak ve ben geçen cuma 76 idim. şu an 73. yola devam. bol şanslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…