Zayıflamak istiyorum yok mu bana eşlik edecek _?

merhaba.
ben karbonhidrat ve proteini ayrı yiyerek kilo veriyorum.
mesela, akşam biraz et veya balik yanina salata ve doymam dersem aa sebze hasliyorum 4-5 gibi yiyorum.
öğlende patates sebze olur, domates soslu makarna olur bunlari tuketiyorum
sabahta ekmeksiz kahvalti yapiyorum veya yogurda yulaf katiyorum isterseniz deneyin. bu şekilde metabolizmada hizlaniyor yanliz yemekler arasi en az 3 saat olmasi lazim

Bende emziren anneyim bebeğim 1 yaşında yediklerime dikkat ediyorum ara O gunler yapıyorum misafirim bile olsa pastayı böreği çok kacirmiyorum baya kilo verdim irademizle sahip olun verirsiniz

İyi günler hanımlar ben dezpack dietto almak istiyorum ama alanlar hangi siteden aldı link gönderebilirmisiniz

ben 75 kıloyum malumunuz yaz geliyor havalar güzelleştikce bız kadınlarda zayıflama telası baslar gecen sene bu zamanlarda 85 kılo ( Doğum Yaptıgım için ) idim az biraz dıkkat ede ede 75 e dustum ama sımdı 65 e dusmem gerek bunun ıcın 3 gundur aksam yemegı yemeyı kestım gunduz en son 15:00 da yemegımı yıyor aksam da 17:00 2 adet cevızle ara öğun yaparak yeme işlemini sonlandırıyorum yatana kadar kahve ve su içiyorum bu şekilde kilo verebilirim umarım

mrb canım aynı kilodayız 75,5 oldum bende :)

ekmek yok canım bıraktım sağlıklı besleniyorum arada tatlı kaçamagı yapıyorum tabi spor salonu araştırıyorum bulursam başlayacagım daha hızlı verebilmek için
Bende bebis var spor yapma zamanim yok calisiyorum zaten tum gun jalan tum zamanimi da onunla geciriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…