Zayıflamak istiyorum yok mu bana eşlik edecek _?

Ben de beslenme düzenimi değiştirdim 2 gündür, şok diyetlerle olmuyor. Sağlıklı besleniyorum, bol su içiyorum. Uyguladığım özel bi diyet Yok. Kilo yapan şeyler yememeye çalışıyorum ( hamur işi, tatlı...) 2 ara öğün yapıyorum. Sabah ara öğünde tarçınlı Türk kahvesi yanında hurma yiyorum ve akşam 4-5 gibi tarçınlı süt içiyorum, tok tutuyor tavsiye ederim sana da :KK66: Şimdilik iyi gidiyor ama tartım bozuldu tartılamıyorum. :işsiz:
KİMSE YAZMAYINCA YAZMADIM CANIM EKMEGİ KESTİM BAKALIM NE OLACAK BİR HAFTA DAHA DURAYIM TARTILACAGIM

Ben de beslenme düzenimi değiştirdim 2 gündür, şok diyetlerle olmuyor. Sağlıklı besleniyorum, bol su içiyorum. Uyguladığım özel bi diyet Yok. Kilo yapan şeyler yememeye çalışıyorum ( hamur işi, tatlı...) 2 ara öğün yapıyorum. Sabah ara öğünde tarçınlı Türk kahvesi yanında hurma yiyorum ve akşam 4-5 gibi tarçınlı süt içiyorum, tok tutuyor tavsiye ederim sana da :KK66: Şimdilik iyi gidiyor ama tartım bozuldu tartılamıyorum. :işsiz:
SÜPER KUZUM BURDAN DEVAM EDELİM HER ÖGÜN NE YEDİK YAZALIM YARINDAN İTİBAREN KAÇAMAKLARI DA YAZALIM :)

Günaydııın. Ben de biraz maydonoz, roka, domates, salatalık, peynir, 5-6 zeytin, haşlanmış yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği yedim . Kilo vericem derken kilo almam inşallah bunlarla :)) diyet listelerinde olan şeyler hep, netten araştırdım baya ama umarım ters etki yapmaz bende . Kahvaltım değişmicek gibi görünüyor pazar günleri dışında :KK66:

merhaba, ben de vercem seninle birlikte, 2 ay sonra düğünüm var :KK43: ve 10 kg fazlam :KK43:

Günaydııın. Ben de biraz maydonoz, roka, domates, salatalık, peynir, 5-6 zeytin, haşlanmış yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği yedim . Kilo vericem derken kilo almam inşallah bunlarla :)) diyet listelerinde olan şeyler hep, netten araştırdım baya ama umarım ters etki yapmaz bende . Kahvaltım değişmicek gibi görünüyor pazar günleri dışında :KK66:
yok yok çok sağlıklı canım korkma almazsın inşallah

abooo o zaman hemen başlıyorsun canım bembeyaz gelinliği ni düşün her lokmada insanların bakışlarını düşün kaç kğ

Evet artık nişanlım bile kilolu olduğumu söyledi, çok mutsuzum :KK43:

zayıflamaya etkisi olan bir çay aldım umarım faydasını görürüm canım

Tarçınlı kahvemi de içtim :) şimdi oğlumla biraz parka gidicem bakalım biraz yürüyüş yapmış olurum hem :nazar:
Evet artık nişanlım bile kilolu olduğumu söyledi, çok mutsuzum :KK43:

zayıflamaya etkisi olan bir çay aldım umarım faydasını görürüm canım
akşamdan 2lt suyun içine 1 tane çubuk tarçın at, bi gece dursun. Gün içinde o suyu tüket. Tokluk hissi veriyor, bi de zayıflamada baya etkisi var. Ben de yapıcam ama unutuyorum hep :işsiz:

bana da spor hocam söyledi sade soda kapagını aç asiti gitsin bir kaç saat 2,5 lt suya bir limon sık kabukları ile at içine bir çubuk tarcın sade sodayı da dök ve akşama kadar iç yağ yakıyormuş akşamdan hazırla

Tarçınlı kahvemi de içtim :) şimdi oğlumla biraz parka gidicem bakalım biraz yürüyüş yapmış olurum hem :nazar:

akşamdan 2lt suyun içine 1 tane çubuk tarçın at, bi gece dursun. Gün içinde o suyu tüket. Tokluk hissi veriyor, bi de zayıflamada baya etkisi var. Ben de yapıcam ama unutuyorum hep :işsiz:

neler neler denedim sorma :/ bunu da uyguluycam teşekkür ederim

Öğlen dışarıda olduğum için 2-3 tane kadar ceviz, 3 hurma yedim. Eve gelince yoğurt yedim. Dayanamadım ve az bi kaçamak yapıp puding yedim. Akşam da sadece çok azıcık ana yemek ayran ve salata Yicem :KK200:
tatlılar bi anda kesilmiyor, her gün yerine haftada 2 falan yesek olur herhalde :kk77: Kendimi bi gün tutsam ertesi gün tutamıyorum, akşam saatlerinde yememek için de gündüz yiyorum tatlıyı :işsiz: her gün yemekten iyidir o_O yavaş yavaş onu da bırakıcam inşallah

Günaydın kızlar:) öğlen oldu gerçi. Aynı şekilde kahvaltımı yedim sabah. Kararlı bi şekilde devam ediyorum. Aç kalmıyorum zaten yeterince doyurucu yediklerim, normalde bu kadar çok yemem ben ama kilo almam inşallah :confused: tarçınlı kahve içicem birazdan, ufaklık izin verirse de Leslie 3 mil yapıcam inşallah. Her gün fırsat bulamıyorum, faydasını görürüm umarım:spor:
Sizler de yazın ara sıra, kendi kendime konuşuyor gibi oluyorum :KK48:

merhaba canım günaydın, ben de çayımı içtim hazımsızlığa çok iyi geliyor ve tok tutuyor. gidip aktarcıya teşekkür etmek istiyorum.

İnşallah faydasını görürsün canım. Ne çayı o? Biz de deneriz belki?

Fitoform çayı canım. L'kantinli. ilk günden memnun kaldım. ama her aktarda satılmıyor. 3-5yeri gezdim. tavsiye ederim şiddetle

Eklentiler

• indir.jpg
    indir.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 37
X