Yürüyorum

Sudemcim iyi ki tanismisizsayende çok güzel dostluklar kazandım burada.En başta sen.Birbirimizi görmesek de,kalbimizle ve ruhumuzla dost olduk değil mi kızlar
Sinem geniş her insan ayrı bir renk bence.
Ben de renkleri çok seviyorum
Sizler de tabi ki iyi ki varsınız
Baki olsun inşallah dostluğumuz

Bugün yoksa bir 20.000 mi geliyor ?
Maalesef balım o kadar olması bugünlerde mümkün değil. Ben kızları gaza getirme görevimi yerine getirmek için şey ettim

22 Nisan 10 193
23 Nisan 10 005
asliogretmen balım
Kilon kaç hiç müjdeyi vermiyorsun?
İki daha gaza getir bizim kaçakları
Sudemim tartılmıyorum ama spor haricinde yemeğime de hiç dikkat etmiyorum. Kilo takibi bayramdan sonra inşallah

Dün 3000-4000 civarı ancak adım ata bildim . Dün çok yoğundum ayrıca bizim ufaklık da biraz rahatsızlandı onunla ilgilendik. Neyseki ciddi bir durum değil,hava tam ısınmadan tişört giyme sevdası onu salya sümük durumuna getirdi.23 Nisan i atlattı en azından,gösteriye çıkamazsa çok üzülürdü.Kac haftadır hazırlanıyordu.Tüm gün bildirim yapamadım kızlar.
Bugün ayrıca Veli toplantım var.
İşlerim erken biterse sağlam adımlarla geliyorum bebekler

Çok geçmiş olsun canım. Bende temizlik yapıyorum. İnşallah 10 000 i tamamlayabilirim.

Kuzuya geçmiş olsun
Çok geçmiş olsun canım. Bende temizlik yapıyorum. İnşallah 10 000 i tamamlayabilirim.
Kolay gelsin balım

Tünaydın canlar
Oğlanı bilseme götürüp geldim.
İyi geçmiş.

Adım fena değil 1262 olmuş.Park yeri vs anca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…