Yürüyorum

33 gündür 10 000 in altında yapmadım. İnşallah bu rekor hep böyle devam eder.

53DD9C78-F467-44E5-9638-378687711AFE.jpeg

Kadın bak bir aydır 10.000 in altına düşmemiş :skandal:duelloya davet ediyor sizi.

Er meydanına çağıriyor:rapci:
Öyle evde hasta adama şaplak atmaya benzem
Kadın bak bir aydır 10.000 in altına düşmemiş :skandal:duelloya davet ediyor sizi.

Er meydanına çağıriyor:rapci:
Öyle evde hasta adama şaplak atmaya benzemez :KK53:
Aslının gün içerisinde 10.000 atması yaklaşık 400-500 civarında kalori harcamasına vesile olursa,evde hasta adama şaplak atmak(ayrıntıya girmiyorum :KK53: ) 600 civarı olabilir.Kişi bunun hafta boyunca düzenli bir şekilde devam ettirirse haftada 1 kiloya kadar kilo vermesi mümkündür.
Şimdiki planım:
Gün içerisinde şaplak+10.000=1000 kalori
Şu anda yaptığım işleme inanamıyorum.Hepsi senin yüzünden Sudem:eek:

Aslının gün içerisinde 10.000 atması yaklaşık 400-500 civarında kalori harcamasına vesile olursa,evde hasta adama şaplak atmak(ayrıntıya girmiyorum :KK53: ) 600 civarı olabilir.Kişi bunun hafta boyunca düzenli bir şekilde devam ettirirse haftada 1 kiloya kadar kilo vermesi mümkündür.
Şimdiki planım:
Çok tatlısın ki örtmenim 🥰
En iyi şaplağı yoksa sen mi atıyorsun :sus::KK8:
Yok, hiç şaplaklarla işim olmaz :KK48:

Ha ha
Şimdiki planım:
:KK70:
Eşim sesli gulmeme dedi ki yeter :KK70:

Bilmiyor ki neden gülüyorum :KK70:

Adamı şaplak manyağı yapacaksın :KK53:
Mor rengi severim diye adamı da mor yapma :deli:

Ha ha

:KK70:
Eşim sesli gulmeme dedi ki yeter :KK70:

Bilmiyor ki neden gülüyorum :KK70:

Adamı şaplak manyağı yapacaksın :KK53:
Mor rengi severim diye adamı da mor yapma :deli:
Yok o kadar da değil..ay şaka bir tarafa adama sarılmaya korkuyorum.Ters bir durum olur diye.Yaklasik 7 yıl önce beli bundan daha kötü olmuştu.15 gün süründü yerlerde ve beni de süründürdü.Ne yapacağımı şaşırmıştım.Kas yırtılması varmış.Bir şey de yapilamiyormus.Dinlenerek geçermiş.
O da yıprandı ben de.Arkadaslarim artık eşime değil bana geçmiş olsuna gelmişlerdi. :KK70: Ay bel çoook zor kızlar.

X