Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana da o civarlar cok cok geliyor. Ne yedin yazarsin. İyi uykular ortak😍😘
İyi uykular cnm bnm 😘
20220515_005621.jpg

Merhabalaar :KK3:
Aylık ilerlemek daha güzel olacak :KK66: Mayıs bitimine bugün dahil 17 gün var
10 gün bazal metabolizma kadar yesem,
4 gün bunun 2/3 ü kadar yesem ,
3 gün de kalorili gıda aldığım sürelerin toplamı 2 saat olsa bakalım kilo verecek miyim :KK73:

Spor olarak da 10 gün 10 bin adım ve 30 dk egzersiz,
4 gün 6 bin adım ve 15 dk egzersiz
3 gün 14 bin adım ve 1 saat egzersiz desek :KK6: çok da ulaşılmaz görünmedi :KK66:

Ayy 🙈
Sabah türk kahvesi 30 gr çikolata
Öğlen beşamelli kaşarlı sebzeli et sote nefis bişiydi 😋 salata 4 kaşık fasülyeli pilav 2 dilim ekmek kadar pide ve kaymaklı ekmek kadayıf 1/3 ü
Şimdi çok saçma şeyler geliyor
1 paket biskrem
1 peynirli kol böreği
Yenidünya meyvesi 6-7 adet

10.400 lü adım

Canim, mesajlardan buldum yine kilonu. Hafizam o kadar kötü ki. Cuma 72.70 din. Simdi 100 gram almissin. Sen oyle ifade koyunca dedim, zayifladi mi, neden oyle oldu. 100 gram almissin. Ben 72.30 ya da 200 e inmisim, unuttum. Yarin sabah 72.50 olursun insaallah. Dun az yedin ama neden oldu acaba.
Canım az mı yemişim? 🙄
Tebrik ederim 🙂
İnşallah daha da gitsin benden de😘

Canım az mı yemişim? 🙄
Tebrik ederim 🙂
İnşallah daha da gitsin benden de😘
Ay ya yanlis yazmisim kilomu, ne 72.70 i ya, o senin kilon. Corba oldu. Ben 75.50ydim ya,200 ya da 300 daha vermisim. Sen de tebrik ettin😂😂 anladin belki de. Beynim yandi yine😳 o abur cuburlari unutmusum, ogle yemegin cok diil, ogle bir tik az olsa, abur cubur da ceyregi kadar yense, kesin verirdin bence. İnsaallah gidecek, bu hafta beraber mucadelemizin anlami olsun lutfen. Canim cikti 1 gunde bile benim. Cok zor 😩

Ay ya yanlis yazmisim kilomu, ne 72.70 i ya, o senin kilon. Corba oldu. Ben 75.50ydim ya,200 ya da 300 daha vermisim. Sen de tebrik ettin😂😂 anladin belki de. Beynim yandi yine😳 o abur cuburlari unutmusum, ogle yemegin cok diil, ogle bir tik az olsa, abur cubur da ceyregi kadar yense, kesin verirdin bence. İnsaallah gidecek, bu hafta beraber mucadelemizin anlami olsun lutfen. Canim cikti 1 gunde bile benim. Cok zor 😩
Anladım anladım canım :KK66:
Olcakk inşallah cnmm 😎 kız pazartesi tartısı yarın daha 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X