Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sagol. Butun gun yatsak da harcadigimiz derken? orayi anlamadim. (Detox hic sevmem tovbe tovbe. Zaten az yemek yiyorum, diyet boyu. Ne var da detoxla gidecek😳) mantiken de kisa yapilir. Zirt pirt yapmak mantik disi😳
Sen de sağol 😘 yani çok hareketsiz olsak cnm örnek vermek istemiorm kötü şeyler ama keyfi bütün gün yattık diyelim bi su içtik oturarak bi öğün yaptık wc vs haricinde hep uyuduk gibi

Aynen cnm öyle dedi kilo bir iki hafta takılınca yapılmalıymış

Senin daha normal ama 1200 1300
Biraz daha hakkın var kızz 😘😘

Sen de sağol 😘 yani çok hareketsiz olsak cnm örnek vermek istemiorm kötü şeyler ama keyfi bütün gün yattık diyelim bi su içtik oturarak bi öğün yaptık wc vs haricinde hep uyuduk gibi

Aynen cnm öyle dedi kilo bir iki hafta takılınca yapılmalıymış

Senin daha normal ama 1200 1300
Biraz daha hakkın var kızz 😘😘
Hakkim var, aynen. Ben 1.600 ümü alayim.😘😘

Ayy 🙈
Sabah türk kahvesi 30 gr çikolata
Öğlen beşamelli kaşarlı sebzeli et sote nefis bişiydi 😋 salata 4 kaşık fasülyeli pilav 2 dilim ekmek kadar pide ve kaymaklı ekmek kadayıf 1/3 ü
Şimdi çok saçma şeyler geliyor
1 paket biskrem
1 peynirli kol böreği
Yenidünya meyvesi 6-7 adet

10.400 lü adım

Ayy 🙈
Sabah türk kahvesi 30 gr çikolata
Öğlen beşamelli kaşarlı sebzeli et sote nefis bişiydi 😋 salata 4 kaşık fasülyeli pilav 2 dilim ekmek kadar pide ve kaymaklı ekmek kadayıf 1/3 ü
Şimdi çok saçma şeyler geliyor
1 paket biskrem
1 peynirli kol böreği
Yenidünya meyvesi 6-7 adet

10.400 lü adım
Afiyet olsun.Haha ben de et sote yemistim.ama seninki cidden harikaya benziyor. Arada cok saat bosluktan sonra o sacma dediklerini yediysen cidden cok kilo yapmiyor, sen de farketmissindir illa.

Kahve istiommm 😆 bi de züber bar yerim sadece 😘
Bi de şey var ben öğlene kadar dayanabiliyorum 4-5 gibi açlığım yeme isteği tavan yapıyor öğlen iyi yesem bile
10dan sonra dayanıyorum yine

Sana açlık en çok ne zaman geliyor cnmcm?
Bana da o civarlar cok cok geliyor. Ne yedin yazarsin. İyi uykular ortak😍😘

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X