Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korktum ya canım 🙈 bugün de cıs doluydu yarın da olur heralde
Bi de ben alırken de kolay alıyorum verirken de kolay gidiyor o yüzden 73 küsür olurum galiba cumaya
Ay ya bu gidişle olursun aynen. Sağlık olsun, bayram diye hadi ama inşaallah zayıflayıp koruruz ya, zor ama olsun 🤭

Yarın da 3 öğüne başlayayım diyorum çünkü ara öğünlerde azıtıyorum :confused:
Dogrudur. Ara ogunsuz iki ana ogun yapan da var ama ben nerdeyse hic sevmem ara ogun. Duruma gore degisiyor😳 oyle 12 saat ara da yapamam.cok zor geliyor ve mantikli da gelmiyor,sagligim icin. 5 saat falan iste😳

Dogrudur. Ara ogunsuz iki ana ogun yapan da var ama ben nerdeyse hic sevmem ara ogun. Duruma gore degisiyor😳 oyle 12 saat ara da yapamam.cok zor geliyor ve mantikli da gelmiyor,sagligim icin. 5 saat falan iste😳
Ay yok ya şey yapıcam, beslenme koçluğunda öğretilen gibi , doğru anladıysam bakıcaz kendimde 😂notlar bitti ama uygulama olur

Ay yok ya şey yapıcam, beslenme koçluğunda öğretilen gibi , doğru anladıysam bakıcaz kendimde 😂notlar bitti ama uygulama olur
Dogru ya kocum benim denistim🤣 insaallah sen de uygulayabilirsin💃💃 menu yazmadin dimi, gecmis yapamiom, etiketle beni💃💃

Minimum dedigin, almamiz gereken dimi? Google dan hesaplamistim ama iste almamiz gerekenden 500 mu ne daha az almamiz gerekmis dimi, unuttum gitti. Kilo vermek icin yani.
Cnm diyetisyen hocamız bazal metabolizmadan düşük diyet veremezsiniz dedi, detokslar da kilo durduğu zaman kısa yapılırmış
Bunlar minimum ihtiyacımız,bütün gün yatsak da harcadığımız cnm
Senin düz 1.600 benim de 1.500 diyebiliriz 🤩

Cnm diyetisyen hocamız bazal metabolizmadan düşük diyet veremezsiniz dedi, detokslar da kilo durduğu zaman kısa yapılırmış
Bunlar minimum ihtiyacımız,bütün gün yatsak da harcadığımız cnm
Senin düz 1.600 benim de 1.500 diyebiliriz 🤩
Sagol. Butun gun yatsak da harcadigimiz derken? orayi anlamadim. (Detox hic sevmem tovbe tovbe. Zaten az yemek yiyorum, diyet boyu. Ne var da detoxla gidecek😳) mantiken de kisa yapilir. Zirt pirt yapmak mantik disi😳

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X