Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlaaar, bi topikten buldum, moral olsun....

"ben 8 aydır gebelik için uğraşıyorum arkadaşlar ve yumurtam çatlamıyordu en son ağustosta çatlatma iğnesi oldum tutmadı sonra eşime sperm testi yapıldı sayı iyiydi ama hızlı spermi sıfırdı yani doktora göre 100 milyon spermi var ama hızlı olmadıktan sonra bi işe yaramaz döllenmeyi hızlı spermler gerçekleştirir demişti. adet ol gel de yine klomenle iğneye başlayalım dedi ve biz geçen ay sadece 3 kere birlikte olduk hatta yumurtlama zamanımda eşim il dışındaydı. herşeye rağmen adetim gecikti 4 gün ve ben bugün test yaptırdım sonuç 7531 . sakın ümidinizi yitirmeyin arkadaşlar Rabbim yeter ki ol desin..."

aynen böle de bir olasılıkda var işte bizim ki kontrollü birliktelik gebelik bu düşünceylde azalıo

yapmayın bunlara bebek mebek...bence...onca eziyete tabi olan bizleriz sonuçta demekki kendileri yapacak olsalar mücadele kısmını hepten çocuk istemeyecekler anlaşıldı...
sabahın köründe kalkıyorum aslanpençesi kürünü hazırlıyorum aç karnına onu içiyorum...kahvaltıyı işe gittikten sonra yapıyorum yanımda otlarımı kürlerimi taşıyorum. öğlenden sonra unutmadan onları yiyorum akşam iş çıkışı yine kürü yapıyorum sonra yemeği yapıyorum . yumurtlama günlerini hesaplıyorum, regl döenmlerimin kaç gün olduğuna dikkat ediyorum, beraberlikten sonra spermler içimde biraz daha kalsın diye o halde yatakta bekliyorum.sonra doktora gidip tüm vereceği talimatları uygulayanda benim ...geriye ne kalıyor bayanlar sizce...

aynenn aynılarını yasıyorum bende

kızlaaarrrrrrrr bi topikte ne okudum, hemen paylaşayım dedim, var mı bu yöntemi bilen? birçok kişi denemiş ve doğru sonuç almış

"ben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın"

dogru bu yönntem eskıden ebeler bu yöntemle anlarlarmıs bende gecen ay dıodum yapıyım dıeye anlamadgm için yapmamıstım

enteresan...:)

:d valla ben anlamamıstım ondan yapmadım elıme ne gelcek ne gelmıcek nasıl oluo bılemedım yapmamıstımm ama sen bır dene ıstersen
denemem miiiii, ahhh ah, bu ay gebelik belirtisi yaşamayacağıma, kafama takmayacağıma söz vermiştim gerçi, eşek ben!!! yine başladım erken belirti topiklerinde gezmeye... adete daha çok var benim,denedim boşluk var, ama adete yakın yapmak gerekiyor, rahim daha inmemiştir aşağıya :)

aslında bikere adet olmaya bıraz zaman önce yapmak lazm dıgerınıde adete ıkı gun kala falan en azından farkı anlarsın

bu arada sen niye yapmadııın ki? hadi sen de dene... hep kobay ben oluyorum burada
:d kız ben yapcamda ne anlıcamı bılmıorum nolucagını zaten suan hamıle oldugumu sanmıyorum yumurta catladıktan sonra dün ilşki oldu oda sanmıyorum tutsun önceden esımle bırlıkte olduktan snra ayaga kalktgmda dısarı atardı fazlalıklar bayada bol gelırdı iki üç seferdi hiç yok öle bı durum iç çamasırımı ıslatacak kadar azcık sadece heralde mıktar mı azaldı bılmıorm sen bılıomsn ondan yanı umutsuzum

tatlım ben kalkmamaya çalışıyorum 3-4 saat hatta, ıslak mendil vs bulunduruyorum yanımda, hijyeni sağlayıp yatmaya devam ediyorum, hiç dikkat de etmedim azalma var mı diye... bilemiyorum ki...

tatlım ben kalkmamaya çalışıyorum 3-4 saat hatta, ıslak mendil vs bulunduruyorum yanımda, hijyeni sağlayıp yatmaya devam ediyorum, hiç dikkat de etmedim azalma var mı diye... bilemiyorum ki...
ya bende 1 saat kalkmıorum doktorum gecen ay 30 dk kalkma dedıı gecen hafta 1 saat kalkma dedı kalktgm zaman snra içerden fazlalık akıo ya onda azalma gördum hemde cok hatta tereddutte kaldm esıme yanı heralde bosalmadn dedımm o derece suphedeydım bunu bı arastrmk lazm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…