Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Arkadaslar mrb doktora gittim meme ultrasyonu cektirmiş cok sükür normal cylo verdi.dedim cocuk hemen bugün tüp bebeğe gşt cok zor normalde olur ama imkansıza yakın olmaz demiyorum yakın diyorum dedi simdi ben cumaya basladım iki ay bunu denerim sonrada eşimle konuşup kabul ederse İrenbe ye gideriz.O cokistekli değik bende suan sadece adet görmeye kafayı taktum

İzmirde İrenbe kaan bozkurt cık başarılı inşallah 2016 yılında onun yanına giderim en azından denerim olmasada sağlık olsun derim
Sizin durumlarının cok umutlu bence hayatı akışına bırakırsak olut gibi.kendimden değil ama burasi cogu kişiden umutluyum

çok şükür bugün moralin daha iyi gibi, doktor bozmadı moralini sanırım,sevindim seni moralli gördüğüme tatlım :)

bende pazartesi gideceğim Kaan beye. Kaan beyin zoru seven bir dr olduğunu duydum.bizim gibi rezervi çok az olan kişilerde başarılıymış.

ah kuzum en başından beri söylüyorum her şey beyinde bitiyor diye, sen çok strese soktun kendini rahat ol lütfen
Canım benim ne kadar iyisin sen.umarum dileğine kavusursun.bazen aklıma geliyo işte mutlu olduğum zamanlara.ne güzelmiş ne iyiymiş ne mutlumusun diyorum. Cocuk fikri değil aslında beni üzen adet göremiyorum olmak.Sanki güzel ve ya estetik de.değilmisim gibi bi duygu ama bu hormon ilacı iyi gelse ve normal olsam.gene kendimi beğensem.erken yasta kadınlığımı almışlar gibi.ama biliyorum kendime sözüm var Üzmüycem kendimi.gene aska asık olcam. Sadece adet görmei cok özledim.alışkanlıklarını özlüyor insan.

tatlım çok saol, umarım sen de sağlığına ve bir an önce adetine kavuşursun...

bak şöyle düşün, çok şükür Rabbim bir evlat vermiş, kucağını boş bırakmamış...biz o sevgiden bile mahrumuz şu an, Rabbim evladına sizlerle güpgüzelll, upuzun ömür nasip etsin... tüm enerjini ona ver, keyifle byüt bebişini, ona kanalize ol, o senin en kıymetli ve değerli ciddi anlamda mucizen ve hazinen. kendini strese sokup bebişini, yuvanı ihmal etme, çevrendekileri üzme, anın tadını çıkar, keyif al aldığın her nefesten...

menopoza girmiş dahi olsan, hepimiz gireceğiz bu işin yaşı yok, bak oku topikleri 18 yaşında giren ne kadar çok genç kızımız var, onlar ne yapsın? bu hayatın sonu hele de kadınlığın sonu asla değil... özgür seks diye düşün bu durumu, korunma derdi yok :) sen yine kürlerini uygula, östrojen arttırıcı bitkilerden ye, iç ... Allah büyük, aşılmayacak hiç bir sorun yok, stresin azalınca belki her şey normale döner, şuan çok stres yaptığın için de geciktiğini düşünüyorum ben, adet göreceğini düşün ve hep çantanda pedin olsun her an adet olacakmış gibi..kendini buna inandır, akışına bırak bak nasıl kolay gelecek....

Canım benim cok sağol evet doğru suan tüm enerjimi cocuğumı verdim.eşime aileme unutmam ve kendimi üzemem lazım.sizde hemen bebişlere kavusuruz o değerler o kadar yüksek değil.bence hemen olacak bebşleri

Canım benim cok sağol evet doğru suan tüm enerjimi cocuğumı verdim.eşime aileme unutmam ve kendimi üzemem lazım.sizde hemen bebişlere kavusuruz o değerler o kadar yüksek değil.bence hemen olacak bebşleri
kısmet yavrum yaaa, Allahtan gelen her şey koşulsuz kabulümüz, başka çaremiz mi var, ol der olur, sen de hiçbir zaman umudunu yitirme, o kadar çok okudum ki, menopoza girmiş 10 yıl boyunca adet görmemiş hanımlar bile yumurta geliştirip hamile kalabiliyor, her şey mümkün, asla ve asla hiç bir şey için sıkma canını, umudunu yitirme, özgür ol, rahat ol, her anın keyfini çıkar, çok şükür başka sağlık problemimiz yok

bu da ney ki bernuşum? ne yaptırıyoruz yine
ayy sende yapttrsana bakalım yumurtlama kalıtesı cnm yumurtlamanın olup olmadıgını gösterıo adetın 21.günü sabah ac karnına kan verıosun progesteron testı için sonuc 10 dan yukarıysa iyi benmkı gecen ay 30 du ama bos gectı acaba bu ay nasl merak edıorum 12 çıkan bıle hamıle kalabılıo şansını göruousn

yarın benim adetin 21. günü, yarın en yoğun günüm, bir dahaki aya baktırayım canım...

bence hiç yaptırmayalım,şimdi ona da bozulur moralimiz, doktor isterse yaptıralım, niye kaşınıyoruz durduk yerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…